Ir directamente al contenido
Logotipo de De Keizer makelaars Vleuten

Willem Frederik Hermansstraat 364

3544KP Utrecht • Utrecht

€ 535.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 12.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 547.550

Precio de compra /m²: € 5.944

Galería de fotos

Descripción

Op zoek naar een stijlvol en licht appartement met een hoog afwerkingsniveau, luxe voorzieningen en een geweldige ligging? Dan is dit prachtige 3-kamer appartement van 90 m², gelegen in een modern en jong complex, opgeleverd eind 2023, en binnen verbouwd in 2024, precies wat je zoekt. Dit appartement heeft werkelijk alles wat nodig is om luxe en comfortabel te wonen in een duurzame (A++) woning, met een zonnig balkon, een privé parkeerplek en een praktische berging in de onderbouw. Ook de locatie is super fijn. In de populaire en groene wijk ’t Zand, nabij het Máximapark met de kilometerslange recreatiestrook ‘Het Lint’. Ook het gezellige centrum van Leidsche Rijn, met een breed en gevarieerd aanbod aan horeca, supermarkten, sport en winkels, ligt op korte afstand. Voorzieningen voor de dagelijkse behoeften zijn ruim aanwezig in de buurt. Daarnaast ben je met de fiets, auto of het openbaar vervoer binnen een kwartier in het centrum van Utrecht. Station Terwijde ligt op slechts vijf minuten lopen, en ook de uitvalswegen A12 en A2 zijn snel en gemakkelijk bereikbaar. De luxe afwerking valt direct op bij binnenkomst. De ruime living, van maar liefst 38 m², heeft een PVC-visgraatvloer met bies, sfeervolle houten deur, mooie deuren en plinten. Maar ook de wanden en het plafond zijn glad afgewerkt, zodat er een moderne en rustige uitstraling is ontstaan. De grote raampartijen zorgen voor veel natuurlijk licht, waardoor de woonkamer heerlijk licht en luchtig aanvoelt. De open keuken met kookeiland is een ware droom voor de kookliefhebber. De keuken is uitgevoerd in een combinatie van houtlook en een donkergrijze kleurstelling met een licht werkblad en voorzien van alle gewenste hoogwaardige inbouwapparatuur van AEG en Siemens, waaronder een combi magnetron, inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, vaatwasser, koelkast, vriezer en een Quooker. Hier kun je niet alleen koken, maar ook lekker genieten van een maaltijd aan de eettafel of een gezellig drankje aan het kookeiland. Vanuit de woonkamer heb je toegang tot het balkon, dat ideaal gelegen is op het zonnige zuiden. Dit is de perfecte plek om te ontspannen, van de zon te genieten en uitzicht te hebben op het omliggende groen. Aan de voorzijde van het appartement vind je de twee slaapkamers, waarvan de masterbedroom maar liefst 14 m² groot is. De tweede slaapkamer is met 9 m² ook ruim genoeg voor bijvoorbeeld een kinder- of werkkamer. Beide kamers kijken ver uit aan de voorzijde van het complex, wat zorgt voor extra rust en privacy. De badkamer is een waar oase van rust, met een ligbad, een ruime inloopdouche en een modern wastafelmeubel. De afwerking in neutrale grijs- en frisse wittinten maakt de ruimte rustig en stijlvol. In de praktische, inpandige berging vind je de aansluiting voor je wasmachine en droger, zodat je altijd alles binnen handbereik hebt. Daarnaast is er een separate toiletruimte met zwevend toilet en fonteintje, uitgevoerd in dezelfde moderne stijl als de rest van het appartement. De bereikbaarheid is werkelijk uitstekend. Met het treinstation Utrecht Terwijde en verschillende busverbindingen in de directe omgeving ben je snel en makkelijk overal, zowel binnen als buiten de stad. Naast het luxe interieur biedt het appartement een aantal praktische extra’s. Zo heb je een eigen parkeerplek op het afgesloten parkeerdek, wat altijd prettig is. Ook is er een eigen berging in de onderbouw, perfect voor het opbergen van spullen die je niet dagelijks nodig hebt. Fietsers kunnen gebruikmaken van de gezamenlijke overdekte fietsenstalling met hier je eigen plek voor de fietsen. Bijzonderheden: VVE-bijdrage: € 235,- per maand (inclusief bijdrage parkeerkelder) Verwarming en warm water: middels stadsverwarming en in het appartement middels vloerverwarming. Oplevering in overleg Ben je nieuwsgierig geworden naar dit prachtige appartement? Wacht dan niet langer en kom snel langs om zelf de sfeer te proeven. Wij leiden je graag rond en zorgen dat je je meteen thuis voelt. De koffie staat voor je klaar! Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 535.000

Coste del comprador (estimado): € 12.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 547.550

3,04%

Anualmente

%

€ 26.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 535.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, bovenwoning (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
2e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
90 m²
Contenido
287 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
6 m²
Espacio de almacenamiento externo
6 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2023
Método de construcción
Bestaande bouw
Aislamiento
Volledig geïsoleerd
Calefacción
Stadsverwarming en gehele vloerverwarming
Agua tibia
Stadsverwarming
Etiqueta energética
A++

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Rescate
Inpandig
Aparcar
Parkeergarage

Planificación

Ofrecido desde
06-12-2025
Fecha de venta
28-02-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, ligbad, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Balansventilatie
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • schuifpui
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3544

Mapas de Google

Ver Utrecht en el mapa

Explora Utrecht y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Utrecht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Utrecht. En 2025 había 325.510 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 474.416.

Inhabitantes

325.510

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 474.416

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 38.255

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

25.985

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Utrecht
Año Inhabitantes
2021 308.685
2022 310.610
2023 316.460
2024 323.020
2025 325.510

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Utrecht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 349.277
2022 EUR 381.193
2023 EUR 442.579
2024 EUR 435.454
2025 EUR 474.416

Composición de los residentes

Edad

65+: 34.935 0-15: 47.675 15-25: 50.910 25-45: 126.675 45-65: 65.345

Nivel académico

Hoger

148.860

Praktisch

45.840

Middelbaar

67.680

Origen de los residentes (2025)

Europa

37.515

Nederland

186.915

Buiten Europa

101.045

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 9.446
Appartementen 108.137
Tussenwoningen 42.981
Vrijstaande woningen 1.447
Twee-onder-één-kap woningen 1.459

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1.395
1700 tot 1900 4.901
1900 tot 1925 14.863
1925 tot 1950 14.280
1950 tot 1970 10.893
1970 tot 1980 3.310
1980 tot 1990 4.560
1990 tot 2000 4.670
2000 tot 2010 7.747
2010 tot 2020 5.731
2020 en later 2.458

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

47.799

Etiqueta C

25.699

Etiqueta B

17.523

Etiqueta D

13.066

Etiqueta F

12.655

Etiqueta G

11.728

Etiqueta E

11.306

Etiqueta A+

9.677

Etiqueta A++

5.013

Etiqueta A+++

4.232

Etiqueta A++++

725

Etiqueta A+++++

21

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Utrecht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 664 2.253
2021 740 2.328
2022 572 2.170
2023 484 2.028
2024 468 2.042

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 791 • Electricidad: 2.601

Huurwoning

Gas: 421 • Electricidad: 1.821

Koopwoning

Gas: 587 • Electricidad: 2.316

Appartement

Gas: 368 • Electricidad: 1.760

Tussenwoning

Gas: 700 • Electricidad: 2.361

Vrijstaande woning

Gas: 1.325 • Electricidad: 3.953

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 898 • Electricidad: 3.142

Actividad empresarial en Utrecht (2025)

Handel en HORECA 7.105
Nijverheid en energie 3.650
Zakelijke dienstverlening 17.065
Overheid, onderwijs en zorg 11.615
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 6.690
Financiele diensten en onroerendgoed 1.850
Cultuur, recreatie en overige diensten 7.705

Número total de establecimientos empresariales: 55.750

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Utrecht
Periodo Delitos
jan 2025 1.938
jan 2026 2.042
jul 2025 2.284
jun 2025 2.296
mei 2025 2.085
mrt 2025 2.095
nov 2024 2.183
nov 2025 2.313
okt 2024 2.124
okt 2025 2.340
sep 2024 1.881
sep 2025 2.221

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Utrecht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Utrecht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Utrecht?

Utrecht telt in 2025 ongeveer 325.510 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht is in 2025 circa € 474.416.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht ligt rond € 38.255 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Utrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 25.985 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Utrecht?

In Utrecht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 108.137 woningen.

Meer viviendas in Utrecht

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.