Ir directamente al contenido
Logotipo de Kloes & Goudsblom makelaardij Castricum

Viergrenzenweg 1

6291BM Vaals • Limburg

Disponible

€ 649.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 14.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 12.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 663.830

Precio de compra /m²: € 2.671

Galería de fotos

Descripción

Exclusieve vrijstaande villa met zwembad en panoramisch uitzicht over Finestrat! Gelegen in een prachtige en rustige omgeving op de heuvels van Finestrat, staat deze charmante vrijstaande villa op een ruim perceel van ongeveer 4.000 m². Hier kunt u genieten van totale privacy, natuur en ruimte, op korte afstand van de kust, winkels en restaurants. De woning heeft een totale bebouwde oppervlakte van ongeveer 343 m² (oorspronkelijk 160 m²) en is verdeeld over twee verdiepingen. Op de begane grond bevindt zich de hoofdwoning met een ruime en lichte woon-eetkamer met open keuken, diverse slaapkamers en badkamers, evenals een aangenaam glazen terras. Dankzij de grote ramen geniet het huis van veel natuurlijk licht en een uitstekende verbinding met de buitenwereld. Op de benedenverdieping (semi-kelder) bevindt zich een volledig uitgeruste gastenverblijf, ideaal voor familie, vrienden of als verhuuroptie. Daarnaast is er een ruime garage en diverse opslagruimtes. Buitenleven op zijn best De woning beschikt over een ruim terras van ongeveer 130 m² en een privézwembad van 42 m². De grote tuin biedt talloze mogelijkheden voor recreatie en personalisatie. Extra's en kenmerken: Verwarming via centrale verwarming (gas), airconditioning (elektrisch) en houtkachel Internet via glasvezel Aansluiting op het elektriciteitsnet Eigen watertank (niet aangesloten op het waterleidingnet) 2 nieuwe airconditioningunits Nieuw dak Waterontharder Perceel van ca. 4.072 m² Totale bebouwde oppervlakte ca. 343 m² Vrijstaande woning met veel privacy Gastenverblijf / aparte woning Ruime garage en berging Authentiek karakter (bouwjaar 1984) met latere uitbreidingen Deze woning is ideaal voor wie op zoek is naar rust, ruimte en veelzijdigheid, met talloze mogelijkheden voor eigen gebruik, verhuur of investering.

Hipoteca berekenen

€ 649.000

Coste del comprador (estimado): € 14.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 12.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 663.830

3,04%

Anualmente

%

€ 32.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 649.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Villa, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
2 badkamers
Pisos
1 woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
243 m²
Área del lote
3277 m²
Contenido
700 m³
Otra zona interior
51 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
131 m²
Espacio de almacenamiento externo
49 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1984
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Junkers (gas gestookt combiketel, eigendom)
Etiqueta energética
F

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en open ligging
Jardín
Tuin rondom
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Carport en inpandig
Capacidad del garaje
2 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
15-05-2026

Instalaciones del baño

Bidet, 2 douches, dubbele wastafel, 2 toiletten, en wastafel

Instalaciones de garaje

Elektra en stromend water

Características adicionales

  • Airconditioning
  • alarminstallatie
  • glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • rookkanaal
  • schuifpui
  • en zwembad

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6291

Mapas de Google

Vista geográfica Vaals

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Vaals

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Vaals. En 2026 había 7.699 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 216.636.

Inhabitantes

7.699

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 216.636

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 27.772

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

294

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Vaals
Año Inhabitantes
2021 7.785
2022 7.820
2023 7.890
2024 7.815
2025 7.720
2026 7.699

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Vaals
Año Promedio WOZ
2021 EUR 159.405
2022 EUR 171.950
2023 EUR 200.733
2024 EUR 199.930
2025 EUR 216.636

Composición de los residentes

Edad

65+: 2.320 0-15: 765 15-25: 955 25-45: 1.500 45-65: 2.145

Nivel académico

Hoger

1.660

Praktisch

1.830

Middelbaar

2.130

Origen de los residentes (2025)

Europa

4.120

Nederland

2.870

Buiten Europa

740

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 477
Appartementen 2.708
Tussenwoningen 882
Vrijstaande woningen 459
Twee-onder-één-kap woningen 317

Período de construcción del edificio

Voor 1700 10
1700 tot 1900 151
1900 tot 1925 114
1925 tot 1950 333
1950 tot 1970 800
1970 tot 1980 498
1980 tot 1990 689
1990 tot 2000 184
2000 tot 2010 184
2010 tot 2020 103
2020 en later 58

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

1.390

Etiqueta A

750

Etiqueta B

564

Etiqueta D

397

Etiqueta G

366

Etiqueta F

346

Etiqueta E

265

Etiqueta A+

96

Etiqueta A++

34

Etiqueta A+++

15

Etiqueta A++++

0

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Vaals
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.213 2.412
2021 1.338 2.447
2022 1.099 2.280
2023 950 2.158
2024 950 2.201

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.088 • Electricidad: 2.488

Huurwoning

Gas: 765 • Electricidad: 1.851

Koopwoning

Gas: 1.222 • Electricidad: 2.589

Appartement

Gas: 706 • Electricidad: 1.702

Tussenwoning

Gas: 1.007 • Electricidad: 2.319

Vrijstaande woning

Gas: 1.664 • Electricidad: 3.464

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.283 • Electricidad: 2.471

Actividad empresarial en Vaals (2025)

Handel en HORECA 135
Nijverheid en energie 85
Zakelijke dienstverlening 115
Overheid, onderwijs en zorg 90
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 35
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 80

Número total de establecimientos empresariales: 595

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Vaals
Periodo Delitos
jan 2026 16
jul 2025 24
jun 2025 28
mei 2025 37
mrt 2025 41
mrt 2026 22
nov 2024 29
nov 2025 30
okt 2024 23
okt 2025 21
sep 2024 23
sep 2025 32

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Vaals.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Vaals

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Vaals?

Vaals telt in 2026 ongeveer 7.699 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vaals?

De gemiddelde WOZ-waarde in Vaals is in 2025 circa € 216.636.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Vaals?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Vaals ligt rond € 27.772 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Vaals?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 294 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Vaals?

In Vaals komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 2.708 woningen.

Meer viviendas in Vaals

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.