Ir directamente al contenido
Logotipo de Damen Makelaardij | Heerlen

Wolfhaag 28

6291NB Vaals • Limburg

Disponible

€ 975.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 21.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 19.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 996.350

Precio de compra /m²: € 4.239

Galería de fotos

Descripción

Wonen op het hoogste niveau: Wolfhaag 28, Vaals. Gelegen in het idyllische buurtschap Wolfhaag, mogen wij u deze bijzondere woning aanbieden. Wolfhaag staat bekend als een van de mooiste stukjes van Zuid-Limburg, waar u letterlijk woont aan de voet van de Vaalserberg. Deze locatie combineert de serene rust van het buitengebied met de directe nabijheid van het levendige centrum van Vaals. Een omgeving vol karakter en natuur. Wonen aan de Wolfhaag betekent elke dag genieten van het vijfsterrenlandschap. Vanuit uw voordeur wandelt of fietst u zo de glooiende heuvels in of richting het uitgestrekte Aachener Wald. De omgeving kenmerkt zich door vakwerkhuizen, kabbelende beekjes en panoramische vergezichten die in elk seizoen verrassen. Grenzeloos genieten door de ligging in de omgeving van het Belgische en Duits grensgebied. De situering is met recht uniek te noemen door de nabijheid van het Drielandenpunt. U bevindt zich hier in het hart van de Euregio: Aken: Binnen enkele minuten bent u in deze historische Duitse stad voor cultuur, shopping of werk. Voorzieningen: Het centrum van Vaals biedt een uitgebreid aanbod aan winkels, gezellige terrassen en uitstekende restaurants. Bereikbaarheid: Dankzij de goede verbindingen zijn ook Maastricht en Luik vlot bereikbaar, terwijl u thuis geniet van de absolute stilte van de natuur. Wolfhaag 28 is de perfecte plek voor wie op zoek is naar een unieke woonbeleving op een historische en groene locatie. Dit object is bijzonder ruim en gelegen op een ruim kavel van meer dan 4000m2. De situering aan een doodlopende straat en gelegen aan de bosrand is daadwerkelijk uniek te noemen. De huidige eigenaar heeft deze woning uitstekend onderhouden. De traditionele afwerking en solide bouw staat borg voor kwaliteit. De speelse indeling in combinatie met de sublieme ligging, de tuin met optimale privacy en het aantal m² woonoppervlakte completeren het geheel. Indeling: Souterrain: Het souterrain is groot ca. 20 m² en heeft een stahoogte van 1,4m. Begane grond: Middels pad te bereiken entree. Hal met meterkast, gastentoilet met staand toilet en fonteintje en garderobe biet toegang tot de ruime U-vormige woonkamer. De speels ingedeelde woonkamer is groot ca. 67 m² en is voorzien van een plavuizenvloer, fraaie trapopgang en een haardpartij. Vanuit de woonkamer is de eetkamer met semi-open keuken te bereiken welke ca. 34 m² groot is. De L-vormige keukenopstelling is voorzien van de navolgende apparatuur: keramische kookplaat, afzuigkap, dubbele (combi)oven, koelkast en vaatwasser. De woonkamer biedt eveneens toegang tot de wasruimte, badkamer en stookruimte. De wasruimte biedt toegang tot de aangebouwde garage. De wasruimte is groot ca. 9 m² en is voorzien van alle witgoedaansluitingen. De stookruimte is groot ca. 14 m² alwaar een sauna, de CV-installatie en de gasboiler zijn gesitueerd. De badkamer is groot ca. 3 m² en is voorzien van een douche, wastafel en staand toilet. De garage is groot ca. 34 m² en is voorzien van 2 poorten. Vanuit de woonkamer is de tuin te bereiken. De ruime tuin, rondom gelegen, is voorzien van een ruime oprit/terras en 4 stallen/bergingen. De stallen/bergingen zijn respectievelijk groot ca. 69 m², 41 m², 21 m² en 11 m² en liggen verspreid over het perceel. Eerste verdieping: De overloop biedt toegang tot 5 slaapkamers en 2 badkamers. De slaapkamers zijn respectievelijk groot ca. 15 m², 14 m², 11 m², 10 m² en 9 m² en zijn voorzien van een laminaatvloer. De grootste badkamer is ca. 5 m² groot en is voorzien van een ligbad, dubbele wastafel, bidet en toilet. De andere badkamer is groot ca. 4 m² en is voorzien van een douche en wastafel. Vliering: Middels vlizotrap te bereiken bergvliering. Bijzonderheden: - De woning is voorzien van een Remeha CV-installatie, welke eigendom is. - De woning is voorzien van een gasboiler, welke eigendom is. - De woning is voorzien van 9 zonnepanelen, welke eigendom zijn. - De woning is voorzien van hardhouten kozijnen met enkel glas. De Velux dakramen zijn voorzien van dubbel glas.

Hipoteca berekenen

€ 975.000

Coste del comprador (estimado): € 21.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 19.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 996.350

3,04%

Anualmente

%

€ 48.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 975.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Woonboerderij, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
5 dormitorios
Baños
3 badkamers
Pisos
2 woonlagen, een vliering, en een kelder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
230 m²
Área del lote
4320 m²
Contenido
930 m³
Otra zona interior
34 m²
Espacio de almacenamiento externo
142 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1930
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Gedeeltelijk dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Gasboiler
Caldera CV
Remeha (gas gestookt, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In bosrijke omgeving, landelijk gelegen en vrij uitzicht
Jardín
Tuin rondom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage
Capacidad del garaje
2 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
13-05-2026

Instalaciones del baño

2 douches, 2 toiletten, 2 wastafels, bidet, dubbele wastafel, en ligbad

Instalaciones de garaje

Elektra en stromend water

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6291

Mapas de Google

Vista geográfica Vaals

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Vaals

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Vaals. En 2026 había 7.699 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 216.636.

Inhabitantes

7.699

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 216.636

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 27.772

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

294

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Vaals
Año Inhabitantes
2021 7.785
2022 7.820
2023 7.890
2024 7.815
2025 7.720
2026 7.699

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Vaals
Año Promedio WOZ
2021 EUR 159.405
2022 EUR 171.950
2023 EUR 200.733
2024 EUR 199.930
2025 EUR 216.636

Composición de los residentes

Edad

65+: 2.320 0-15: 765 15-25: 955 25-45: 1.500 45-65: 2.145

Nivel académico

Hoger

1.660

Praktisch

1.830

Middelbaar

2.130

Origen de los residentes (2025)

Europa

4.120

Nederland

2.870

Buiten Europa

740

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 477
Appartementen 2.708
Tussenwoningen 882
Vrijstaande woningen 459
Twee-onder-één-kap woningen 317

Período de construcción del edificio

Voor 1700 10
1700 tot 1900 151
1900 tot 1925 114
1925 tot 1950 333
1950 tot 1970 800
1970 tot 1980 498
1980 tot 1990 689
1990 tot 2000 184
2000 tot 2010 184
2010 tot 2020 103
2020 en later 58

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

1.390

Etiqueta A

750

Etiqueta B

564

Etiqueta D

397

Etiqueta G

366

Etiqueta F

346

Etiqueta E

265

Etiqueta A+

96

Etiqueta A++

34

Etiqueta A+++

15

Etiqueta A++++

0

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Vaals
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.213 2.412
2021 1.338 2.447
2022 1.099 2.280
2023 950 2.158
2024 950 2.201

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.088 • Electricidad: 2.488

Huurwoning

Gas: 765 • Electricidad: 1.851

Koopwoning

Gas: 1.222 • Electricidad: 2.589

Appartement

Gas: 706 • Electricidad: 1.702

Tussenwoning

Gas: 1.007 • Electricidad: 2.319

Vrijstaande woning

Gas: 1.664 • Electricidad: 3.464

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.283 • Electricidad: 2.471

Actividad empresarial en Vaals (2025)

Handel en HORECA 135
Nijverheid en energie 85
Zakelijke dienstverlening 115
Overheid, onderwijs en zorg 90
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 35
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 80

Número total de establecimientos empresariales: 595

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Vaals
Periodo Delitos
jan 2026 16
jul 2025 24
jun 2025 28
mei 2025 37
mrt 2025 41
mrt 2026 22
nov 2024 29
nov 2025 30
okt 2024 23
okt 2025 21
sep 2024 23
sep 2025 32

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Vaals.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Vaals

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Vaals?

Vaals telt in 2026 ongeveer 7.699 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vaals?

De gemiddelde WOZ-waarde in Vaals is in 2025 circa € 216.636.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Vaals?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Vaals ligt rond € 27.772 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Vaals?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 294 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Vaals?

In Vaals komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 2.708 woningen.

Meer viviendas in Vaals

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.