Aller directement au contenu
Logo de Damen Makelaardij | Heerlen

Wolfhaag 28

6291NB Vaals • Limburg

Disponible

€ 975.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 21.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 19.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 996.350

Prix d'achat /m²: € 4.239

Galerie de photos

Description

Wonen op het hoogste niveau: Wolfhaag 28, Vaals. Gelegen in het idyllische buurtschap Wolfhaag, mogen wij u deze bijzondere woning aanbieden. Wolfhaag staat bekend als een van de mooiste stukjes van Zuid-Limburg, waar u letterlijk woont aan de voet van de Vaalserberg. Deze locatie combineert de serene rust van het buitengebied met de directe nabijheid van het levendige centrum van Vaals. Een omgeving vol karakter en natuur. Wonen aan de Wolfhaag betekent elke dag genieten van het vijfsterrenlandschap. Vanuit uw voordeur wandelt of fietst u zo de glooiende heuvels in of richting het uitgestrekte Aachener Wald. De omgeving kenmerkt zich door vakwerkhuizen, kabbelende beekjes en panoramische vergezichten die in elk seizoen verrassen. Grenzeloos genieten door de ligging in de omgeving van het Belgische en Duits grensgebied. De situering is met recht uniek te noemen door de nabijheid van het Drielandenpunt. U bevindt zich hier in het hart van de Euregio: Aken: Binnen enkele minuten bent u in deze historische Duitse stad voor cultuur, shopping of werk. Voorzieningen: Het centrum van Vaals biedt een uitgebreid aanbod aan winkels, gezellige terrassen en uitstekende restaurants. Bereikbaarheid: Dankzij de goede verbindingen zijn ook Maastricht en Luik vlot bereikbaar, terwijl u thuis geniet van de absolute stilte van de natuur. Wolfhaag 28 is de perfecte plek voor wie op zoek is naar een unieke woonbeleving op een historische en groene locatie. Dit object is bijzonder ruim en gelegen op een ruim kavel van meer dan 4000m2. De situering aan een doodlopende straat en gelegen aan de bosrand is daadwerkelijk uniek te noemen. De huidige eigenaar heeft deze woning uitstekend onderhouden. De traditionele afwerking en solide bouw staat borg voor kwaliteit. De speelse indeling in combinatie met de sublieme ligging, de tuin met optimale privacy en het aantal m² woonoppervlakte completeren het geheel. Indeling: Souterrain: Het souterrain is groot ca. 20 m² en heeft een stahoogte van 1,4m. Begane grond: Middels pad te bereiken entree. Hal met meterkast, gastentoilet met staand toilet en fonteintje en garderobe biet toegang tot de ruime U-vormige woonkamer. De speels ingedeelde woonkamer is groot ca. 67 m² en is voorzien van een plavuizenvloer, fraaie trapopgang en een haardpartij. Vanuit de woonkamer is de eetkamer met semi-open keuken te bereiken welke ca. 34 m² groot is. De L-vormige keukenopstelling is voorzien van de navolgende apparatuur: keramische kookplaat, afzuigkap, dubbele (combi)oven, koelkast en vaatwasser. De woonkamer biedt eveneens toegang tot de wasruimte, badkamer en stookruimte. De wasruimte biedt toegang tot de aangebouwde garage. De wasruimte is groot ca. 9 m² en is voorzien van alle witgoedaansluitingen. De stookruimte is groot ca. 14 m² alwaar een sauna, de CV-installatie en de gasboiler zijn gesitueerd. De badkamer is groot ca. 3 m² en is voorzien van een douche, wastafel en staand toilet. De garage is groot ca. 34 m² en is voorzien van 2 poorten. Vanuit de woonkamer is de tuin te bereiken. De ruime tuin, rondom gelegen, is voorzien van een ruime oprit/terras en 4 stallen/bergingen. De stallen/bergingen zijn respectievelijk groot ca. 69 m², 41 m², 21 m² en 11 m² en liggen verspreid over het perceel. Eerste verdieping: De overloop biedt toegang tot 5 slaapkamers en 2 badkamers. De slaapkamers zijn respectievelijk groot ca. 15 m², 14 m², 11 m², 10 m² en 9 m² en zijn voorzien van een laminaatvloer. De grootste badkamer is ca. 5 m² groot en is voorzien van een ligbad, dubbele wastafel, bidet en toilet. De andere badkamer is groot ca. 4 m² en is voorzien van een douche en wastafel. Vliering: Middels vlizotrap te bereiken bergvliering. Bijzonderheden: - De woning is voorzien van een Remeha CV-installatie, welke eigendom is. - De woning is voorzien van een gasboiler, welke eigendom is. - De woning is voorzien van 9 zonnepanelen, welke eigendom zijn. - De woning is voorzien van hardhouten kozijnen met enkel glas. De Velux dakramen zijn voorzien van dubbel glas.

Prêt immobilier berekenen

€ 975.000

Coûts d'achat (estimés): € 21.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 19.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 996.350

3,04%

Annuellement

%

€ 48.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 975.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Woonboerderij, vrijstaande woning

Plan

Chambres
6 chambres
Chambres de coucher
5 chambres de coucher
Salles de bain
3 badkamers
Parquets
2 woonlagen, een vliering, en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
230 m²
Superficie du terrain
4320 m²
Contenu
930 m³
Autre espace intérieur
34 m²
Espace de stockage externe
142 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1930
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Gedeeltelijk dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Gasboiler
Chaudière
Remeha (gas gestookt, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In bosrijke omgeving, landelijk gelegen en vrij uitzicht
Jardin
Tuin rondom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Aangebouwde stenen garage
Capacité du garage
2 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

2 douches, 2 toiletten, 2 wastafels, bidet, dubbele wastafel, en ligbad

Équipements de garage

Elektra en stromend water

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6291

Google Maps

Aperçu géographique Vaals

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Vaals

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Vaals. En 2026 étaient 7.699 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 216.636.

Résidents

7.699

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 216.636

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 27.772

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

294

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Vaals
Année Résidents
2021 7.785
2022 7.820
2023 7.890
2024 7.815
2025 7.720
2026 7.699

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Vaals
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 159.405
2022 EUR 171.950
2023 EUR 200.733
2024 EUR 199.930
2025 EUR 216.636

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 2.320 0-15: 765 15-25: 955 25-45: 1.500 45-65: 2.145

Niveau d'enseignement

Hoger

1.660

Praktisch

1.830

Middelbaar

2.130

Origine des habitants (2025)

Europa

4.120

Nederland

2.870

Buiten Europa

740

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 477
Appartementen 2.708
Tussenwoningen 882
Vrijstaande woningen 459
Twee-onder-één-kap woningen 317

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 10
1700 tot 1900 151
1900 tot 1925 114
1925 tot 1950 333
1950 tot 1970 800
1970 tot 1980 498
1980 tot 1990 689
1990 tot 2000 184
2000 tot 2010 184
2010 tot 2020 103
2020 en later 58

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

1.390

Étiquette A

750

Étiquette B

564

Étiquette D

397

Étiquette G

366

Étiquette F

346

Étiquette E

265

Étiquette A+

96

Étiquette A++

34

Étiquette A+++

15

Étiquette A++++

0

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Vaals
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.213 2.412
2021 1.338 2.447
2022 1.099 2.280
2023 950 2.158
2024 950 2.201

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.088 • Électricité: 2.488

Huurwoning

Gaz: 765 • Électricité: 1.851

Koopwoning

Gaz: 1.222 • Électricité: 2.589

Appartement

Gaz: 706 • Électricité: 1.702

Tussenwoning

Gaz: 1.007 • Électricité: 2.319

Vrijstaande woning

Gaz: 1.664 • Électricité: 3.464

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.283 • Électricité: 2.471

Activité dans Vaals (2025)

Handel en HORECA 135
Nijverheid en energie 85
Zakelijke dienstverlening 115
Overheid, onderwijs en zorg 90
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 35
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 80

Nombre total d'établissements: 595

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Vaals
Période Délits
jan 2026 16
jul 2025 24
jun 2025 28
mei 2025 37
mrt 2025 41
mrt 2026 22
nov 2024 29
nov 2025 30
okt 2024 23
okt 2025 21
sep 2024 23
sep 2025 32

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Vaals.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Vaals

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Vaals?

Vaals telt in 2026 ongeveer 7.699 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vaals?

De gemiddelde WOZ-waarde in Vaals is in 2025 circa € 216.636.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Vaals?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Vaals ligt rond € 27.772 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Vaals?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 294 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Vaals?

In Vaals komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 2.708 woningen.

Meer maisons in Vaals

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.