Aller directement au contenu
Logo de Erik Bessems Belgie Makelaardij BV

Gemmenicherweg 113

6291BS Vaals • Limburg

Disponible

€ 499.900 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 11.848

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.998) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 511.748

Prix d'achat /m²: € 2.100

Galerie de photos

Description

Zeer energiezuinige, vrijstaande woning, gebouwd in 2011, gelegen op een perceel van 715 m² met een bewoonbare oppervlakte van ca. 220 m², verdeeld over een souterrain, een gelijkvloerse verdieping, een eerste verdieping en een praktische bergzolder op de tweede verdieping. Dit eigendom biedt alle hedendaagse wooncomfort en is bovendien zeer energiezuinig, wat zorgt voor een aangenaam woonklimaat en lagere energiekosten. Dankzij de rustige en groene ligging leent deze woning zich perfect als vaste gezinswoning, maar ook als tweede verblijf of stijlvol buitenverblijf voor wie op zoek is naar rust, ruimte en comfort. Gelegen in het prachtige Plombières, vlak bij het bekende Natura 2000-gebied en het idyllische Geuldal, geniet Rue Haute 113 van een uitzonderlijke ligging midden in een van de mooiste natuurregio’s van de Euregio. Deze omgeving staat bekend om haar glooiende landschappen, uitgestrekte wandel- en fietsroutes, beschermde natuur en rustgevende vergezichten. Het nabijgelegen Geuldal is geliefd om zijn unieke biodiversiteit, charmante beekvalleien en schilderachtige wandel- en fietspaden. Het Natura 2000-gebied benadrukt de ecologische waarde van de regio en zorgt voor een blijvend groen karakter en een hoge woonkwaliteit. Ideaal voor natuurliefhebbers, wandelaars en iedereen die op zoek is naar rust en ruimte. Tegelijk profiteert deze locatie van een vlotte bereikbaarheid richting Aachen, Maastricht en Liège, waardoor wonen in Plombières perfect wordt gecombineerd met internationale connectiviteit. Een bijzondere plek waar natuur, levenskwaliteit en strategische ligging samenkomen. Bezichtig deze woning ook digitaal en 'loop' zelf door de woning. Kijk daarvoor op onze website of via: my.matterport.com/show/?m=vMAes9kifFE INDELING Gelijkvloers (vloerverwarming aanwezig): - Ruime inkomhal met eikenhouten trap naar het 1ste verdiep; - Gastentoilet (alle toiletten op regenwater); - Keuken / woonkamer met vide en uitzicht op de tuin en het daarachter gelegen Geuldal. De keuken bevat: combimagnetron (Bosch), koelkast, vaatwasser (Bosch), RVS spoelbak, 4-pit Keramische kookplaat, afzuigkap; - Lichtrijke leefruimte met aanwezigheid van vaste telefoon/internet en kabel televisie aansluitingen in de keuken en in de woonkamer; - Betegeld garage met manuele poort, krachtstroom aanwezig, Ökofen (volautomatisch) combi-boiler voor warm water en de vloerverwarming, volautomatisch pelletketel + voorraadvat (Ökofen), Vaste telefoonaansluiting aanwezig, afvoerputje aanwezig, raam dat open kan; 1e verdieping (vloerverwarming aanwezig): - Overloop met vide gevoel; - Masterbedroom voorzien van Velux, draai-kiepraam, vaste telefoon/internet en kabeltelevisie aansluitingen en een tegelvloer; - Slaapkamer 2 en 3 beschikken beiden ook over een mooie tegelvloer; Slaapkamer voor beschikt ook over een vaste internet- en telefoonaansluiting. - Badkamer met dubbele wastafel, spiegelkast met licht, inloopdouche, toilet, speciaal stopcontact voor eventueel een sauna aan te sluiten, opbergluik dat toegang geeft tot de achtergelegen opbergruimte (3 x1x1 m) Aansluitingen voor een whirlpool zijn aanwezig. Zolder: - Praktische bergzolder van ca. 5m x 10m, 1.30m hoog. Kelder / Souterrain (overal vloerverwarming aanwezig behalve proviandkelder): - Proviandkelder voor opslag van drank en voedingswaren; - Werkkelder met de WTW installatie (ventilatiesysteem D) wordt geïnstalleerd eind mei 2026, aansluiting voor toilet en douche zijn aanwezig; - Waskelder met aansluiting wasmachine, regenwaterpomp + micro-zuiverings installatie, afvoerputje, afgietbak en toegang tot het terras; - Ruime lichtrijke 2de woonkamer met verzicht en direct toegang tot het aangelegde terras van 80m²; - Bureau met vaste telefoonaansluiting, UTP en COAX. Tuin: - Noordoost georiënteerde tuin met fruitboompjes; - Regenwaterput van 10.000 liter aanwezig + overloop van 1500 liter (deze laatste is momenteel niet in gebruik); - Tuinhuis voor extra opbergruimte; - Buitenkranen zijn er aan de voor- (regenwater) en achterzijde (regen- en drinkwater) van de woning. - Buitenstopcontacten zijn zowel in de tuin als aan de gevels aanwezig; - Aangelegd terras van 80m². Bijzonderheden: - Bijna overal vloerverwarming aanwezig m.u.v. de zolder en proviandkelder; - Semi domotica; - 12 zonnepanelen die samen +- 4800 W opwekken; - Zonneboiler voor vloerverwarming en sanitair water; - Bekabeling voor geluidsboxen gekoppeld over de 2 woonverdiepingen; - Het huis beschikt over 4 rookkanalen, zowel in de keuken als in de beide woonkamers kunnen kachels geplaatst worden; - Gemiddelde stookkosten van circa 100 EUR per maand, 21 graden in de woning, het gehele jaar rond. Energieprestatie en binnenklimaat (EPB-EPC) Certificaat beschikbaar: ja EPC certificaatnummer: 20260429001473 Berekende energiescore : (kWh/m²): 98 kWh/m² jaar - B label Het certificaat is geldig tot en met: 29-04-2036 Electrische installatie: ja - CONFORM Informatie stedenbouwkundige voorschriften: Stedenbouwkundige vergunning: ja Meest recente bestemming: woongebied met landelijk karakter Dagvaarding uitgebracht: geen gekende overtredingen VOORKOOPRECHT OP DIT GOED: neen VERKAVELINGSVERGUNNING: neen Gelegen in een overstromingsgevoelig gebied met risico: neen Beschermd erfgoed GEINVENTARISEERD ERFGOED: neen BESCHERMD ONROEREND ERFGOED: neen

Prêt immobilier berekenen

€ 499.900

Coûts d'achat (estimés): € 11.848

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.998) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 511.748

3,04%

Annuellement

%

€ 24.995

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 499.900 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Plan

Chambres
13 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
238 m²
Superficie du terrain
715 m²
Contenu
595 m³
Espace de stockage externe
20 m²

Bâtiment et énergie

Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Chauffage
Pelletkachel
Eau chaude
Cv-ketel
Label\u00e9nergie
B

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg
Jardin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Inpandig
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, en wastafel

Équipements de garage

Elektra, verwarming en stromend water

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6291

Google Maps

Aperçu géographique Vaals

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Vaals

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Vaals. En 2026 étaient 7.699 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 216.636.

Résidents

7.699

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 216.636

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 27.772

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

294

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Vaals
Année Résidents
2021 7.785
2022 7.820
2023 7.890
2024 7.815
2025 7.720
2026 7.699

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Vaals
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 159.405
2022 EUR 171.950
2023 EUR 200.733
2024 EUR 199.930
2025 EUR 216.636

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 2.320 0-15: 765 15-25: 955 25-45: 1.500 45-65: 2.145

Niveau d'enseignement

Hoger

1.660

Praktisch

1.830

Middelbaar

2.130

Origine des habitants (2025)

Europa

4.120

Nederland

2.870

Buiten Europa

740

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 477
Appartementen 2.708
Tussenwoningen 882
Vrijstaande woningen 459
Twee-onder-één-kap woningen 317

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 10
1700 tot 1900 151
1900 tot 1925 114
1925 tot 1950 333
1950 tot 1970 800
1970 tot 1980 498
1980 tot 1990 689
1990 tot 2000 184
2000 tot 2010 184
2010 tot 2020 103
2020 en later 58

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

1.390

Étiquette A

750

Étiquette B

564

Étiquette D

397

Étiquette G

366

Étiquette F

346

Étiquette E

265

Étiquette A+

96

Étiquette A++

34

Étiquette A+++

15

Étiquette A++++

0

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Vaals
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.213 2.412
2021 1.338 2.447
2022 1.099 2.280
2023 950 2.158
2024 950 2.201

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.088 • Électricité: 2.488

Huurwoning

Gaz: 765 • Électricité: 1.851

Koopwoning

Gaz: 1.222 • Électricité: 2.589

Appartement

Gaz: 706 • Électricité: 1.702

Tussenwoning

Gaz: 1.007 • Électricité: 2.319

Vrijstaande woning

Gaz: 1.664 • Électricité: 3.464

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.283 • Électricité: 2.471

Activité dans Vaals (2025)

Handel en HORECA 135
Nijverheid en energie 85
Zakelijke dienstverlening 115
Overheid, onderwijs en zorg 90
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 35
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 80

Nombre total d'établissements: 595

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Vaals
Période Délits
jan 2026 16
jul 2025 24
jun 2025 28
mei 2025 37
mrt 2025 41
mrt 2026 22
nov 2024 29
nov 2025 30
okt 2024 23
okt 2025 21
sep 2024 23
sep 2025 32

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Vaals.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Vaals

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Vaals?

Vaals telt in 2026 ongeveer 7.699 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vaals?

De gemiddelde WOZ-waarde in Vaals is in 2025 circa € 216.636.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Vaals?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Vaals ligt rond € 27.772 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Vaals?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 294 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Vaals?

In Vaals komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 2.708 woningen.

Meer maisons in Vaals

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.