Aller directement au contenu
Logo de In de Roos Makelaardij B.V.

Viergrenzenweg 97

6291BM Vaals • Limburg

Disponible

€ 299.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 306.830

Prix d'achat /m²: € 1.574

Galerie de photos

Description

Gourdon – Sfeervolle natuurstenen woning met gîte in een rustig dorpje. Op slechts enkele kilometers van Gourdon ligt deze charmante karakterwoning met aparte gîte, gelegen in een rustige en groene omgeving op een volledig omheind perceel van 1.212 m². De hoofdwoning beschikt op de begane grond over een entreehal met aan de ene zijde een ruime woonkamer van circa 29 m² en aan de andere zijde een recent gerenoveerde woonkeuken van circa 20 m² met kookeiland. Vanuit beide ruimtes heeft u directe toegang tot het royale terras, een heerlijke plek om in alle rust van de zon en het buitenleven te genieten. Op de eerste verdieping bevinden zich twee slaapkamers, een kantoorruimte en een moderne badkamer met douche. Daarnaast biedt de woning toegang tot een ruime zolder van circa 130 m², die nog volledig naar eigen wens kan worden verbouwd. De separate gîte heeft een eigen entree en bestaat uit een gezellige leefruimte van circa 30 m² met open keuken en eetgedeelte van circa 19 m², twee slaapkamers en een badkamer met douche. Vanuit de keuken bereikt u de royale verwarmde veranda, die het hele jaar door zorgt voor extra comfortabele leefruimte. Verder beschikt het geheel over drie praktische kelders, ideaal voor opslag of hobbyruimte. De woning is voorzien van dubbele beglazing, aluminium rolluiken en een gecombineerd verwarmingssysteem op olie, elektriciteit en hout.

Prêt immobilier berekenen

€ 299.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 306.830

2,78%

Annuellement

%

€ 14.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 299.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Plan

Chambres
1 chambre
Parquets
1 woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
190 m²
Superficie du terrain
1212 m²
Contenu
480 m³

Bâtiment et énergie

Mode de construction
Bestaande bouw
Label\u00e9nergie
E

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6291

Google Maps

Aperçu géographique Vaals

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Vaals

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Vaals. En 2026 étaient 7.699 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 216.636.

Résidents

7.699

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 216.636

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 27.772

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

294

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Vaals
Année Résidents
2021 7.785
2022 7.820
2023 7.890
2024 7.815
2025 7.720
2026 7.699

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Vaals
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 159.405
2022 EUR 171.950
2023 EUR 200.733
2024 EUR 199.930
2025 EUR 216.636

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 2.320 0-15: 765 15-25: 955 25-45: 1.500 45-65: 2.145

Niveau d'enseignement

Hoger

1.660

Praktisch

1.830

Middelbaar

2.130

Origine des habitants (2025)

Europa

4.120

Nederland

2.870

Buiten Europa

740

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 477
Appartementen 2.708
Tussenwoningen 882
Vrijstaande woningen 459
Twee-onder-één-kap woningen 317

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 10
1700 tot 1900 151
1900 tot 1925 114
1925 tot 1950 333
1950 tot 1970 800
1970 tot 1980 498
1980 tot 1990 689
1990 tot 2000 184
2000 tot 2010 184
2010 tot 2020 103
2020 en later 58

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

1.390

Étiquette A

750

Étiquette B

564

Étiquette D

397

Étiquette G

366

Étiquette F

346

Étiquette E

265

Étiquette A+

96

Étiquette A++

34

Étiquette A+++

15

Étiquette A++++

0

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Vaals
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.213 2.412
2021 1.338 2.447
2022 1.099 2.280
2023 950 2.158
2024 950 2.201

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.088 • Électricité: 2.488

Huurwoning

Gaz: 765 • Électricité: 1.851

Koopwoning

Gaz: 1.222 • Électricité: 2.589

Appartement

Gaz: 706 • Électricité: 1.702

Tussenwoning

Gaz: 1.007 • Électricité: 2.319

Vrijstaande woning

Gaz: 1.664 • Électricité: 3.464

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.283 • Électricité: 2.471

Activité dans Vaals (2025)

Handel en HORECA 135
Nijverheid en energie 85
Zakelijke dienstverlening 115
Overheid, onderwijs en zorg 90
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 35
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 80

Nombre total d'établissements: 595

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Vaals
Période Délits
jan 2026 16
jul 2025 24
jun 2025 28
mei 2025 37
mrt 2025 41
mrt 2026 22
nov 2024 29
nov 2025 30
okt 2024 23
okt 2025 21
sep 2024 23
sep 2025 32

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Vaals.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Vaals

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Vaals?

Vaals telt in 2026 ongeveer 7.699 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vaals?

De gemiddelde WOZ-waarde in Vaals is in 2025 circa € 216.636.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Vaals?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Vaals ligt rond € 27.772 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Vaals?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 294 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Vaals?

In Vaals komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 2.708 woningen.

Meer maisons in Vaals

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.