Direkt zum Inhalt
Logo von In de Roos Makelaardij B.V.

Viergrenzenweg 97

6291BM Vaals • Limburg

Verfügbar

€ 299.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.830

2 % Übertragungssteuer (€ 5.980) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 306.830

Kaufpreis /m²: € 1.574

Fotoalbum

Beschreibung

Gourdon – Sfeervolle natuurstenen woning met gîte in een rustig dorpje. Op slechts enkele kilometers van Gourdon ligt deze charmante karakterwoning met aparte gîte, gelegen in een rustige en groene omgeving op een volledig omheind perceel van 1.212 m². De hoofdwoning beschikt op de begane grond over een entreehal met aan de ene zijde een ruime woonkamer van circa 29 m² en aan de andere zijde een recent gerenoveerde woonkeuken van circa 20 m² met kookeiland. Vanuit beide ruimtes heeft u directe toegang tot het royale terras, een heerlijke plek om in alle rust van de zon en het buitenleven te genieten. Op de eerste verdieping bevinden zich twee slaapkamers, een kantoorruimte en een moderne badkamer met douche. Daarnaast biedt de woning toegang tot een ruime zolder van circa 130 m², die nog volledig naar eigen wens kan worden verbouwd. De separate gîte heeft een eigen entree en bestaat uit een gezellige leefruimte van circa 30 m² met open keuken en eetgedeelte van circa 19 m², twee slaapkamers en een badkamer met douche. Vanuit de keuken bereikt u de royale verwarmde veranda, die het hele jaar door zorgt voor extra comfortabele leefruimte. Verder beschikt het geheel over drie praktische kelders, ideaal voor opslag of hobbyruimte. De woning is voorzien van dubbele beglazing, aluminium rolluiken en een gecombineerd verwarmingssysteem op olie, elektriciteit en hout.

Hypothek berekenen

€ 299.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.830

2 % Übertragungssteuer (€ 5.980) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 306.830

2,78%

Jährlich

%

€ 14.950

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 299.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Indelung

Zimmer
1 Zimmer
Böden
1 woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
190 m²
Fläche des Grundstücks
1212 m²
Inhalt
480 m³

Bau und Energie

Bauweise
Bestaande bouw
Energieausweis
E

Planung

Seit dem Angebot
12-05-2026

Karten

Postkarten

Postkarten für 6291

Google Karten

Geografische Übersicht Vaals

Betrachten Sie den Standort und entdecken Sie die Makler in dieser Region

Wohn- und Viertelzahlen in Vaals

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Vaals. In 2026 waren da 7.699 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 216.636.

Einwohner

7.699

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 216.636

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 27.772

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

294

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Vaals
Jahr Einwohner
2021 7.785
2022 7.820
2023 7.890
2024 7.815
2025 7.720
2026 7.699

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Vaals
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 159.405
2022 EUR 171.950
2023 EUR 200.733
2024 EUR 199.930
2025 EUR 216.636

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 2.320 0-15: 765 15-25: 955 25-45: 1.500 45-65: 2.145

Ausbildungsstufe

Hoger

1.660

Praktisch

1.830

Middelbaar

2.130

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

4.120

Nederland

2.870

Buiten Europa

740

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 477
Appartementen 2.708
Tussenwoningen 882
Vrijstaande woningen 459
Twee-onder-één-kap woningen 317

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 10
1700 tot 1900 151
1900 tot 1925 114
1925 tot 1950 333
1950 tot 1970 800
1970 tot 1980 498
1980 tot 1990 689
1990 tot 2000 184
2000 tot 2010 184
2010 tot 2020 103
2020 en later 58

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

1.390

Bezeichnung A

750

Bezeichnung B

564

Bezeichnung D

397

Bezeichnung G

366

Bezeichnung F

346

Bezeichnung E

265

Bezeichnung A+

96

Bezeichnung A++

34

Bezeichnung A+++

15

Bezeichnung A++++

0

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Vaals
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.213 2.412
2021 1.338 2.447
2022 1.099 2.280
2023 950 2.158
2024 950 2.201

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.088 • Strom: 2.488

Huurwoning

Gas: 765 • Strom: 1.851

Koopwoning

Gas: 1.222 • Strom: 2.589

Appartement

Gas: 706 • Strom: 1.702

Tussenwoning

Gas: 1.007 • Strom: 2.319

Vrijstaande woning

Gas: 1.664 • Strom: 3.464

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.283 • Strom: 2.471

Betriebsaktivität in Vaals (2025)

Handel en HORECA 135
Nijverheid en energie 85
Zakelijke dienstverlening 115
Overheid, onderwijs en zorg 90
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 35
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 80

Gesamtanzahl der Firmensitze: 595

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Vaals
Periode Verbrechen
jan 2026 16
jul 2025 24
jun 2025 28
mei 2025 37
mrt 2025 41
mrt 2026 22
nov 2024 29
nov 2025 30
okt 2024 23
okt 2025 21
sep 2024 23
sep 2025 32

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Vaals.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Vaals

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Vaals?

Vaals telt in 2026 ongeveer 7.699 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vaals?

De gemiddelde WOZ-waarde in Vaals is in 2025 circa € 216.636.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Vaals?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Vaals ligt rond € 27.772 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Vaals?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 294 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Vaals?

In Vaals komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 2.708 woningen.

Meer Häuser in Vaals

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.