Aller directement au contenu
Logo de Laan20 Makelaars

Koning Hendrikstraat 4

6291HR Vaals • Limburg

Disponible

€ 339.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 347.630

Prix d'achat /m²: € 3.897

Galerie de photos

Description

Instapklare, volledig gemoderniseerde woning met 3 slaapkamers en zonnige tuin nabij het centrum van Vaals! Ben je op zoek naar een moderne, instapklare en sfeervolle woning? Dan is deze verrassend lichte tussenwoning precies wat je zoekt. De woning is de afgelopen jaren gemoderniseerd en afgewerkt in een stijlvolle, neutrale kleurstelling. Met drie slaapkamers, een luxe keuken en badkamer en een fraaie achtertuin biedt deze woning volop wooncomfort voor starters, gezinnen of stellen. Interesse? Stuur een e-mail naar en wij plannen graag een bezichtiging met je in. Globale indeling Begane grond Via de entree met meterkast en toilet bereik je de woonkamer met open keuken. Dankzij de grote raampartijen en openslaande tuindeuren geniet de leefruimte van veel natuurlijk licht en een aangename, open sfeer. De woonkamer en keuken beslaan samen circa 32 m² en zijn strak afgewerkt in lichte, moderne tinten. De luxe keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder: inductiekookplaat met Bora downdraft afzuigsysteem, combi oven, koelkast en vaatwasser. Aansluitend bevindt zich de praktische bijkeuken met witgoedaansluitingen, extra keukenblok en toegang tot de tuin. Eerste verdieping De overloop geeft toegang tot drie slaapkamers van circa 11 m², 10 m² en 5,4 m². De verdieping is voorzien van een nette laminaatvloer. De moderne badkamer (ca. 5,4 m²) beschikt over een inloopdouche, ligbad, toilet en wastafel met wandmeubel. Daarnaast bevindt zich op de overloop een handige bergruimte met de WTW-installatie en HR-combiketel (2011, eigendom). Zolder Via een vlizotrap bereikbare praktische bergzolder. Extern De fraai aangelegde en verzorgde achtertuin biedt veel privacy en vormt een heerlijke plek om in alle rust te ontspannen of gezellig buiten te genieten met familie en vrienden. Daarnaast beschikt de woning over een praktische overkapping aan de woning, ideaal voor het stallen van fietsen, en een houten tuinhuisje voor extra bergruimte. De omgeving De woning ligt op een aantrekkelijke locatie nabij het centrum van Vaals. Supermarkten, winkels en dagelijkse voorzieningen bevinden zich op loopafstand. Ook basisschool, kinderopvang, bibliotheek en openbaar vervoer zijn dichtbij gelegen. Dankzij de uitstekende verbindingen richting Maastricht, Heerlen, Aken en Luik is de bereikbaarheid uitstekend. Daarnaast bevinden zich diverse wandel- en fietsroutes in de directe omgeving. Relevante cijfers en informatie - Bouwjaar 1964 - Volledig voorzien van houten kozijnen met HR++ beglazing - Het dak is geheel vernieuwd en geïsoleerd in 2011 - Voorzien van een WTW-installatie en 3 zonnepanelen - Keuken, sanitair en vloeren vernieuwd in 2021 - Energielabel C - Woonoppervlakte ca. 87 m² - Perceel 312 m² Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze woning informatie. Alle maten zijn circa maten. Ter bescherming van de belangen van zowel kopers als ook verkopers wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat kopers en verkopers de koopovereenkomst hebben getekend (schriftelijkheidsvereiste).

Prêt immobilier berekenen

€ 339.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 347.630

2,78%

Annuellement

%

€ 16.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 339.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
87 m²
Superficie du terrain
312 m²
Contenu
373 m³
Autre espace intérieur
8 m²
Espace de stockage externe
4 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1964
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas en HR-glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Gas gestookt uit 2011, eigendom
Label\u00e9nergie
C

Espace extérieur et parking

Jardin
Achtertuin
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Caractéristiques supplémentaires

  • Rolluiken en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6291

Google Maps

Aperçu géographique Vaals

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Vaals

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Vaals. En 2026 étaient 7.699 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 216.636.

Résidents

7.699

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 216.636

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 27.772

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

294

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Vaals
Année Résidents
2021 7.785
2022 7.820
2023 7.890
2024 7.815
2025 7.720
2026 7.699

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Vaals
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 159.405
2022 EUR 171.950
2023 EUR 200.733
2024 EUR 199.930
2025 EUR 216.636

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 2.320 0-15: 765 15-25: 955 25-45: 1.500 45-65: 2.145

Niveau d'enseignement

Hoger

1.660

Praktisch

1.830

Middelbaar

2.130

Origine des habitants (2025)

Europa

4.120

Nederland

2.870

Buiten Europa

740

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 477
Appartementen 2.708
Tussenwoningen 882
Vrijstaande woningen 459
Twee-onder-één-kap woningen 317

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 10
1700 tot 1900 151
1900 tot 1925 114
1925 tot 1950 333
1950 tot 1970 800
1970 tot 1980 498
1980 tot 1990 689
1990 tot 2000 184
2000 tot 2010 184
2010 tot 2020 103
2020 en later 58

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

1.390

Étiquette A

750

Étiquette B

564

Étiquette D

397

Étiquette G

366

Étiquette F

346

Étiquette E

265

Étiquette A+

96

Étiquette A++

34

Étiquette A+++

15

Étiquette A++++

0

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Vaals
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.213 2.412
2021 1.338 2.447
2022 1.099 2.280
2023 950 2.158
2024 950 2.201

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.088 • Électricité: 2.488

Huurwoning

Gaz: 765 • Électricité: 1.851

Koopwoning

Gaz: 1.222 • Électricité: 2.589

Appartement

Gaz: 706 • Électricité: 1.702

Tussenwoning

Gaz: 1.007 • Électricité: 2.319

Vrijstaande woning

Gaz: 1.664 • Électricité: 3.464

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.283 • Électricité: 2.471

Activité dans Vaals (2025)

Handel en HORECA 135
Nijverheid en energie 85
Zakelijke dienstverlening 115
Overheid, onderwijs en zorg 90
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 35
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 80

Nombre total d'établissements: 595

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Vaals
Période Délits
jan 2026 16
jul 2025 24
jun 2025 28
mei 2025 37
mrt 2025 41
mrt 2026 22
nov 2024 29
nov 2025 30
okt 2024 23
okt 2025 21
sep 2024 23
sep 2025 32

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Vaals.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Vaals

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Vaals?

Vaals telt in 2026 ongeveer 7.699 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vaals?

De gemiddelde WOZ-waarde in Vaals is in 2025 circa € 216.636.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Vaals?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Vaals ligt rond € 27.772 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Vaals?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 294 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Vaals?

In Vaals komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 2.708 woningen.

Meer maisons in Vaals

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.