Ir directamente al contenido
Logotipo de Leemans Makelaardij

Gaspeldoornlaan 22

5552GC Valkenswaard • Noord-Brabant

Vendido

€ 599.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 13.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 612.830

Precio de compra /m²: € 0

Galería de fotos

Descripción

GROTE, UITGEBOUWDE TWEEKAPPER MET GARAGE EN CARPORT, FIJNE WOONKEUKEN EN 4/5 SLAAPKAMERS. WOONOPPERVLAKTE MAAR LIEFST CIRCA 178 M2! DE WONING IS VOORZIEN VAN 11 ZONNEPANELEN. MOOI GELEGEN OP EEN RUIM PERCEEL VAN 364 M2 AAN EEN BREDE WOONSTRAAT. KINDVRIENDELIJKE WOONOMGEVING OP LOOPAFSTAND VAN SCHOLEN, SPORTVOORZIENINGEN EN NATUURGEBIED. DICHTBIJ UITVALSWEGEN WAARDOOR ASML, HTC EN MMC UITSTEKEND BEREIKBAAR ZIJN. BEGANE GROND: Overdekte entree. Ruime en representatieve hal met tegelvloer, garderobe en volledig vernieuwde meterkast. Deels betegelde toiletruimte met vrijhangend toilet en fontein. Open trappartij naar de verdieping. Vanuit de hal toegang tot de grote, uitgebouwde L-living welke is voorzien van een mooie massief eiken parketvloer. Mooie lichtval door de grote ramen zowel aan de voor- als aan de achterzijde. Het raam aan de voorzijde is voorzien van een zonnescreen. Zitgedeelte met een sfeervolle open haard. Eetkamergedeelte aan de achterzijde met dubbele openslaande tuindeuren naar de tuin en het terras. Open woonkeuken met tegelvloer voorzien van vloerverwarming. Tijdloos witte keukeninrichting in hoekopstelling met veel kastruimte en diverse lades alsmede een natuurstenen aanrechtblad. De keuken is voorzien van een koelkast, vrieskast, 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, hete lucht oven en een vaatwasmachine. Plafond met inbouwspots. Veel licht en zicht op de inrit via het extra raam. Volop ruimte voor het plaatsen van een eethoek. Deur naar praktische bijkeuken met tegelvloer voorzien van vloerverwarming en een nette schuifkastenwand. Deur naar de achtertuin. 1E VERDIEPING: Overloop met parketvloer. Veel licht door het raam in de zijgevel. Grote ouderslaapkamer met balkon gelegen aan de voorzijde. Raam voorzien van een zonnescreen. Directe toegangsdeur naar de badkamer. Ruime 2e slaapkamer aan de achterzijde met vaste wastafel en rolluik. Slaapkamer 3 met deur voorzien van een rolluik naar het dakterras aan de achterzijde. Geheel licht betegelde badkamer met een douchecabine, ligbad, 2e vrijhangend toilet, designradiator en een dubbele wastafel met badmeubel en een grote spiegel. Plafond met inbouwspots. 2E VERDIEPING: Via een open trap bereikbare tweede verdieping. Overloop met parketvloer. Ook hier veel licht door het zijraam. Aparte berging met Nefit HR CV-combiketel (2015). Tweede bergruimte. Zeer grote vierde slaapkamer met een vaste wastafel en een dakkapel zowel aan de voor- als aan de achterzijde (beiden uitgevoerd met een rolluik). Door het plaatsen van een scheidingswand is eenvoudig een vijfde slaapkamer te realiseren. TUIN/GARAGE/CARPORT: Volgroeide tuin aan de voorzijde. Diepe inrit in sierbestrating met ruimte voor het stallen van meerdere auto's. Carport met grote lichtkoepel. Aansluitend garage met dubbele deuren aan de voorzijde een een loopdeur naar de tuin aan de achterzijde. Geheel omheinde achtertuin met zijpoort. Direct achter de woonkamer bevindt zich een mooi betegeld terras. Looppad en tweede terras in sierbestrating uitgevoerd. De achtertuin is eveneens mooi begroeid en biedt veel privacy. BIJZONDERHEDEN Bouwjaar: circa 1971, nadien uitgebouwd en gemoderniseerd. Perceel: 364 m2. Inhoud: circa 702 m3. Gebruiksoppervlakte wonen: circa 178 m2 (excl. garage circa 21 m2). Kozijnen: de woning is deels uitgevoerd met houten kozijnen en deels met onderhoudsvriendelijke kunststof kozijnen. Alle slaapkamers zijn voorzien van horren. Isolatie: spouwisolatie, dakisolatie en deels vloerisolatie toegepast alsmede volledig voorzien van dubbele beglazing. De woning is voorzien van 11 zonnepanelen. Energielabel B. ALGEMEEN - het betreft hier een uitgebouwde, zeer ruime tweekapper met een grote living, 4/5 slaapkamers en een fijne woonkeuken, mooi gelegen op een ruim perceel aan een brede woonstraat. - kindvriendelijke woonomgeving met scholen, sportvoorzieningen en natuurgebied op loopafstand. Nabij uitvalswegen waardoor ASML, HTC en MMC uitstekend bereikbaar zijn.

Hipoteca berekenen

€ 599.000

Coste del comprador (estimado): € 13.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 612.830

3,04%

Anualmente

%

€ 29.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 599.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
178 m²
Área del lote
364 m²
Contenido
702 m³
Otra zona interior
21 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
41 m²
Área del jardín trasero
119 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1971
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage en carport
Capacidad del garaje
2 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
14-08-2025
Fecha de venta
14-10-2025

Instalaciones del baño

Douche, dubbele wastafel, ligbad, en toilet

Instalaciones de garaje

Elektra

Características adicionales

  • Glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5552

Mapas de Google

Ver Valkenswaard en el mapa

Vista espacial del área de trabajo en Valkenswaard

Estadísticas de vivienda y vecindario en Valkenswaard

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Valkenswaard. En 2026 había 31.912 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 419.000.

Inhabitantes

31.912

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 419.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 35.200

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.000

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Valkenswaard
Año Inhabitantes
2022 31.236
2023 31.527
2024 31.714
2025 31.955
2026 31.912

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Valkenswaard
Año Promedio WOZ
2021 EUR 301.000
2022 EUR 326.000
2023 EUR 360.000
2024 EUR 381.000
2025 EUR 419.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 8.502 0-15: 4.320 15-25: 3.076 25-45: 7.607 45-65: 8.450

Nivel académico

Hoger

31

Praktisch

27

Middelbaar

42

Origen de los residentes (2025)

Europa

2.822

Nederland

25.976

Buiten Europa

3.157

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 2.709
Appartementen 3.908
Tussenwoningen 5.150
Vrijstaande woningen 1.990
Twee-onder-één-kap woningen 1.939

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 82
1900 tot 1925 290
1925 tot 1950 1.438
1950 tot 1970 3.901
1970 tot 1980 2.515
1980 tot 1990 2.452
1990 tot 2000 1.046
2000 tot 2010 662
2010 tot 2020 705
2020 en later 515

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

4.306

Etiqueta C

4.052

Etiqueta B

2.629

Etiqueta D

1.250

Etiqueta G

935

Etiqueta E

779

Etiqueta F

725

Etiqueta A+++

469

Etiqueta A+

395

Etiqueta A++

245

Etiqueta A++++

92

Etiqueta A+++++

6

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Valkenswaard
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.250 2.990
2021 1.400 3.000
2022 1.100 2.790
2023 920 2.660
2024 880 2.730

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 980 • Electricidad: 2.650

Huurwoning

Gas: 720 • Electricidad: 2.000

Koopwoning

Gas: 1.050 • Electricidad: 3.090

Appartement

Gas: 550 • Electricidad: 1.890

Tussenwoning

Gas: 880 • Electricidad: 2.470

Vrijstaande woning

Gas: 1.480 • Electricidad: 4.210

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.120 • Electricidad: 3.120

Actividad empresarial en Valkenswaard (2025)

Handel en HORECA 785
Nijverheid en energie 710
Zakelijke dienstverlening 990
Overheid, onderwijs en zorg 620
Landbouw, bosbouw en visserij 85
Vervoer, informatie en communicatie 215
Financiele diensten en onroerendgoed 250
Cultuur, recreatie en overige diensten 445

Número total de establecimientos empresariales: 4.100

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Valkenswaard
Periodo Delitos
jan 2025 91
jan 2026 55
jul 2025 85
jun 2025 66
mei 2025 84
mrt 2025 111
nov 2024 91
nov 2025 68
okt 2024 103
okt 2025 95
sep 2024 98
sep 2025 88

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Valkenswaard.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Valkenswaard

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Valkenswaard?

Valkenswaard telt in 2026 ongeveer 31.912 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Valkenswaard?

De gemiddelde WOZ-waarde in Valkenswaard is in 2025 circa € 419.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Valkenswaard?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Valkenswaard ligt rond € 35.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Valkenswaard?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.000 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Valkenswaard?

In Valkenswaard komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 5.150 woningen.

Meer viviendas in Valkenswaard

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.