Ir directamente al contenido
Logotipo de Janssen & Van Dijk Garantiemakelaars

De Grote Pekken 548

3901JT Veenendaal • Utrecht

Bajo precio

€ 292.500 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 7.700

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.850) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 300.200

Precio de compra /m²: € 3.401

Galería de fotos

Descripción

Ruimte, licht én een fantastisch uitzicht: een fijne basis om jouw eigen thuis van te maken! Op de 7e verdieping van het goed onderhouden appartementencomplex ‘Zilvermeeuw’ bevindt zich dit royale 4-kamerappartement met een woonoppervlakte van ca. 86m2. De lichte woonkamer biedt een prachtig weids uitzicht richting natuurgebied Kwintelooijen en dankzij de zonnige ligging op het zuiden geniet je hier optimaal van het balkon. Met maar liefst drie ruime slaapkamers, een praktische indeling en een eigen berging op de begane grond is dit een appartement dat comfort en ruimte perfect combineert. Ook de ligging is ideaal: het gezellige centrum van Veenendaal, het stadspark en diverse voorzieningen bevinden zich op korte afstand. Of je nu wilt winkelen, ontspannen of sporten, alles ligt binnen handbereik. Kortom, zomaar een paar redenen waarom je dit appartement met eigen ogen wilt komen bekijken! Kom tijdens een bezichtiging ervaren hoe jij hier jouw thuis van kunt maken; je bent van harte welkom! Indeling Je krijgt toegang tot het appartementencomplex via een beveiligde gemeenschappelijke hoofdentree. Deze is voorzien van een intercominstallatie, brievenbussentableau, trappenhuis en liftinstallatie. Via de lift of trap bereik je de 7e verdieping, waar zich op nummer 548 dit ruime appartement bevindt. Je komt het appartement binnen in het voorportaal, dat is voorzien van een vaste kast en meterkast. Vanuit het voorportaal loop je de ruime hal in, waar je de intercominstallatie vindt en waarvandaan er toegang is tot de keuken, badkamer, toiletruimte, woonkamer en 2 (van de 3) slaapkamers. De keuken is voorzien van een provisiekast, een nis waarin je de koelkast kunt plaatsen en een standaard keukenblok met houtlook fronten en een RVS aanrechtblad. Je beschikt hier over een spoelbak, 3 onder- en 2 bovenkasten en een elektrische boiler (80 liter). De badkamer is voorzien van een douchehoek met regen- en handdouche, een wastafel met planchet en spiegel, een infraroodverwarmingspaneel en een aansluiting voor de wasmachine. De wanden zijn afgewerkt met witte tegels en op de vloer liggen grijze tegels. De toiletruimte is voorzien van een toilet en een fonteintje en ook hier zijn de wanden afgewerkt met witte tegels. De woonkamer heeft een fijne lichtinval door het kamerbrede raam en de situering op het zuiden. Vanuit de woonkamer kijk je prachtig weids weg richting natuurgebied Kwintelooijen. Het balkon is vanuit de woonkamer en vanuit de grootste slaapkamer bereikbaar en ook hier profiteer je van de zonnige situering op het zuiden en het mooie uitzicht. De 3 slaapkamers hebben met 13m2, 9m2 en 9m2 bruikbare afmetingen. De ouderslaapkamer is gesitueerd aan de galerijzijde en is voorzien van 3 vaste kasten; de twee andere slaapkamers bevinden zich aan de balkonzijde van het appartement en een van deze kamers is voorzien van een deur naar het balkon. Kenmerken Gebruiksoppervlakte: ca. 86m2 Gebouwgebonden buitenruimte: ca. 6m2 Externe bergruimte: ca. 10m2 Inhoud: ca. 268m3 Bouwjaar: ca. 1968 Servicekosten: € 177,42 per maand (excl. stookkosten) Oppervlakten Woonkamer: 28m2 Balkon: ca. 6m2 Keuken: ca. 8m2 Slaapkamer I: ca. 13m2 Slaapkamer II: ca. 9m2 Slaapkamer III: ca. 9m2 Badkamer: ca. 4m2 Berging: ca. 10m2 Appartementencomplex Dit ruime appartement bevindt zich in het goed onderhouden gebouw ‘Zilvermeeuw’, dat onder andere is voorzien van een beveiligde hoofdentree, gemeenschappelijke entreehal, intercominstallatie, brievenbussentableau, 2 trappenhuizen en een liftinstallatie. Op de begane grond van het complex bevindt zich de gemeenschappelijke fietsenstalling en is er voor ieder appartement een afzonderlijke berging. Nabij het appartementencomplex zijn ruim voldoende openbare parkeermogelijkheden aanwezig. Omgeving Het appartement ligt nabij het gezellige centrum van Veenendaal, dat een uitgebreid aanbod aan winkels, horecagelegenheden en (culturele) activiteiten te bieden heeft. Ook sportievelingen kunnen vanaf deze plek hun hart op halen! Op korte afstand bevinden zich diverse sportaccommodaties, zoals hockey-, korfbal-, tennis- en voetbalvelden, maar ook een aantal sportscholen en de ijsbaan. Het nabijgelegen stadspark biedt niet alleen ruimte voor sportiviteit, maar ook voor ontspanning. Centraal kunnen we de ligging ook zeker noemen: station Veenendaal-Centrum ligt op circa 5 minuten fietsafstand en via de nabijgelegen Rondweg-Oost zijn ook de autosnelwegen A12, A30 en A15 snel bereikbaar!

Hipoteca berekenen

€ 292.500

Coste del comprador (estimado): € 7.700

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.850) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 300.200

2,78%

Anualmente

%

€ 14.625

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 292.500 k.k.
Estado
Bajo precio
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Galerijflat (appartement)

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
8e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
86 m²
Contenido
268 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
6 m²
Espacio de almacenamiento externo
10 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1968
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dubbel glas
Calefacción
Blokverwarming
Agua tibia
Elektrische boiler
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan water, in woonwijk en vrij uitzicht
Rescate
Box
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
24-04-2026

Instalaciones del baño

Douche en wastafel

Características adicionales

  • Lift

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3901

Mapas de Google

Veenendaal en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal

Estadísticas de vivienda y vecindario en Veenendaal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.

Inhabitantes

70.799

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 394.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

2.223

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Veenendaal
Año Inhabitantes
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Veenendaal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Nivel académico

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origen de los residentes (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

8.354

Etiqueta C

8.320

Etiqueta B

5.401

Etiqueta D

2.259

Etiqueta E

1.833

Etiqueta G

1.497

Etiqueta F

1.367

Etiqueta A+

999

Etiqueta A+++

962

Etiqueta A++

716

Etiqueta A++++

77

Etiqueta A+++++

15

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Veenendaal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricidad: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricidad: 3.160

Actividad empresarial en Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Número total de establecimientos empresariales: 9.020

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Veenendaal
Periodo Delitos
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Veenendaal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer viviendas in Veenendaal

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.