Ir directamente al contenido
Logotipo de Midden Nederland Makelaars B.V. - Barneveld

Munnikenweg 117

3905MG Veenendaal • Utrecht

Vendido

€ 469.500 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.240

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.390) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 480.740

Precio de compra /m²: € 5.943

Galería de fotos

Descripción

Instapklare, moderne twee-onder-een-kapwoning in Veenendaal! Welkom in deze verrassend en tot in de puntjes afgewerkte twee-onder-een-kapwoning uit de jaren ’20, gelegen aan de charmante Munnikenweg in Veenendaal. Achter de klassieke gevel met erker schuilt een eigentijdse woning met een hoogwaardige afwerking, een sfeervolle serre met glazen pui, drie slaapkamers, luxe sanitair en een fantastische tuin met een grote schuur en eigen parkeerplek. Instapklaar, stijlvol en met behoud van karakter: dit is wonen met klasse! Begane grond Je komt binnen via de moderne, stijlvolle serre aan de achterzijde. Deze lichte ruimte met glazen schuifwand vormt een perfect verlengstuk van de woning en geeft toegang tot de hal met trapopgang, modern toilet en handige trapkast. De woonkamer aan de voorzijde is voorzien van een charmante erker en een strak afgewerkt interieur. De visgraatvloer, rustige kleuren en grote raampartijen zorgen voor een aangename sfeer. De keuken is voorzien van een luxe kookeiland, hoogwaardige apparatuur en een warme houtlook afwerking die perfect combineert met het moderne interieur. Dankzij het slimme ontwerp is er volop ruimte om te koken, te eten en samen te zijn. De open verbinding met de woonkamer maakt de begane grond tot één grote, lichte leefruimte met karakter. Eerste verdieping Op de eerste verdieping bevinden zich drie comfortabele slaapkamers. De kamers zijn stijlvol afgewerkt en bieden volop ruimte voor slapen, werken of spelen. De ouderslaapkamer is voorzien van een airco. De badkamer is een absolute eyecatcher: modern, warm en compleet. Met een vrijstaand bad, inloopdouche met regendouche en een fraai wastafelmeubel is dit een plek om te ontspannen in hotel chique stijl. Achtertuin De achtertuin is diep, zonnig en fraai aangelegd. Door de ligging op het zuiden geniet je hier volop van de zon. Het terras sluit perfect aan op de serre en is ideaal voor lange zomeravonden. Verderop in de tuin is een charmant zitgedeelte gecreëerd rondom een vuurplaats. Achterin vind je een multifunctionele en riante schuur. Tevens is er parkeergelegenheid op eigen terrein. Ideaal voor hobby, opslag of als werkruimte. Omgeving De woning ligt aan het rustige, middelste deel van de Munnikenweg in Veenendaal. Hier ervaar je weinig verkeer, maar wél de voordelen van een centrale ligging. Binnen enkele minuten ben je in het gezellige centrum met winkels, horeca en voorzieningen. Ook scholen, sportfaciliteiten en intercity station De Klomp liggen op korte afstand. Met de auto ben je zo op de A12 richting Utrecht of Arnhem. Laat je verrassen en kom kijken! Neem contact op voor een bezichtiging, we leiden je graag rond op Munnikenweg 117! Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 469.500

Coste del comprador (estimado): € 11.240

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.390) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 480.740

2,78%

Anualmente

%

€ 23.475

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 469.500 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
79 m²
Área del lote
234 m²
Contenido
258 m³
Espacio de almacenamiento externo
49 m²
Área del jardín trasero
138 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1925
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Mansarde dak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2006, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
26-12-2025
Fecha de venta
01-03-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, ligbad, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Airconditioning
  • dakraam
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en schuifpui

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3905

Mapas de Google

Veenendaal en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal

Estadísticas de vivienda y vecindario en Veenendaal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.

Inhabitantes

70.799

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 394.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

2.223

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Veenendaal
Año Inhabitantes
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Veenendaal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Nivel académico

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origen de los residentes (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

8.354

Etiqueta C

8.320

Etiqueta B

5.401

Etiqueta D

2.259

Etiqueta E

1.833

Etiqueta G

1.497

Etiqueta F

1.367

Etiqueta A+

999

Etiqueta A+++

962

Etiqueta A++

716

Etiqueta A++++

77

Etiqueta A+++++

15

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Veenendaal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricidad: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricidad: 3.160

Actividad empresarial en Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Número total de establecimientos empresariales: 9.020

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Veenendaal
Periodo Delitos
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Veenendaal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer viviendas in Veenendaal

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.