Jump to content
Logo of Midden Nederland Makelaars B.V. - Barneveld

Munnikenweg 117

3905MG Veenendaal • Utrecht

Sold

€ 469.500 k.k.

Cost of copper (estimated): € 11.240

2% transfer tax (€ 9.390) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 480.740

Purchase price /m²: € 5.943

Photo Gallery

Description

Instapklare, moderne twee-onder-een-kapwoning in Veenendaal! Welkom in deze verrassend en tot in de puntjes afgewerkte twee-onder-een-kapwoning uit de jaren ’20, gelegen aan de charmante Munnikenweg in Veenendaal. Achter de klassieke gevel met erker schuilt een eigentijdse woning met een hoogwaardige afwerking, een sfeervolle serre met glazen pui, drie slaapkamers, luxe sanitair en een fantastische tuin met een grote schuur en eigen parkeerplek. Instapklaar, stijlvol en met behoud van karakter: dit is wonen met klasse! Begane grond Je komt binnen via de moderne, stijlvolle serre aan de achterzijde. Deze lichte ruimte met glazen schuifwand vormt een perfect verlengstuk van de woning en geeft toegang tot de hal met trapopgang, modern toilet en handige trapkast. De woonkamer aan de voorzijde is voorzien van een charmante erker en een strak afgewerkt interieur. De visgraatvloer, rustige kleuren en grote raampartijen zorgen voor een aangename sfeer. De keuken is voorzien van een luxe kookeiland, hoogwaardige apparatuur en een warme houtlook afwerking die perfect combineert met het moderne interieur. Dankzij het slimme ontwerp is er volop ruimte om te koken, te eten en samen te zijn. De open verbinding met de woonkamer maakt de begane grond tot één grote, lichte leefruimte met karakter. Eerste verdieping Op de eerste verdieping bevinden zich drie comfortabele slaapkamers. De kamers zijn stijlvol afgewerkt en bieden volop ruimte voor slapen, werken of spelen. De ouderslaapkamer is voorzien van een airco. De badkamer is een absolute eyecatcher: modern, warm en compleet. Met een vrijstaand bad, inloopdouche met regendouche en een fraai wastafelmeubel is dit een plek om te ontspannen in hotel chique stijl. Achtertuin De achtertuin is diep, zonnig en fraai aangelegd. Door de ligging op het zuiden geniet je hier volop van de zon. Het terras sluit perfect aan op de serre en is ideaal voor lange zomeravonden. Verderop in de tuin is een charmant zitgedeelte gecreëerd rondom een vuurplaats. Achterin vind je een multifunctionele en riante schuur. Tevens is er parkeergelegenheid op eigen terrein. Ideaal voor hobby, opslag of als werkruimte. Omgeving De woning ligt aan het rustige, middelste deel van de Munnikenweg in Veenendaal. Hier ervaar je weinig verkeer, maar wél de voordelen van een centrale ligging. Binnen enkele minuten ben je in het gezellige centrum met winkels, horeca en voorzieningen. Ook scholen, sportfaciliteiten en intercity station De Klomp liggen op korte afstand. Met de auto ben je zo op de A12 richting Utrecht of Arnhem. Laat je verrassen en kom kijken! Neem contact op voor een bezichtiging, we leiden je graag rond op Munnikenweg 117! Lees de volledige omschrijving

Mortgage berekenen

€ 469.500

Cost of copper (estimated): € 11.240

2% transfer tax (€ 9.390) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 480.740

2,78%

Yearly

%

€ 23.475

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 469.500 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Index

Rooms
5 rooms
Bedrooms
3 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
2 woonlagen

Areas and volumes

Living area
79 m²
Land area
234 m²
Content
258 m³
External storage space
49 m²
Backyard area
138 m²

Construction and Energy

Year of construction
1925
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Mansarde dak bedekt met pannen
Insulation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2006, eigendom)
Energy label
C

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg
Garden
Achtertuin en voortuin
Garden location
gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Salvage
Vrijstaande stenen berging
Parking
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planning

Available since
26-12-2025
Sale date
01-03-2026

Bathroom facilities

Inloopdouche, ligbad, wastafel, en wastafelmeubel

Additional features

  • Airconditioning
  • dakraam
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en schuifpui

Maps

Postal code map

Postcode map for 3905

Google Maps

Veenendaal on the map

Geographic orientation and real estate agent density in Veenendaal

Residential and neighborhood statistics in Veenendaal

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Veenendaal. In 2026 were there 70.799 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 394.000.

Residents

70.799

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 394.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 32.400

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

2.223

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Veenendaal
Year Residents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Annual WOZ value

WOZ value per year in Veenendaal
Year Average WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Education level

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origin of residents (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Construction period of buildings

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

8.354

Label C

8.320

Label B

5.401

Label D

2.259

Label E

1.833

Label G

1.497

Label F

1.367

Label A+

999

Label A+++

962

Label A++

716

Label A++++

77

Label A+++++

15

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Veenendaal
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricity: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricity: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricity: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricity: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricity: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricity: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricity: 3.160

Business activity in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Total number of company establishments: 9.020

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Veenendaal
Period Crimes
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Veenendaal.

Frequently asked questions about living in Veenendaal

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer houses in Veenendaal

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.