Ir directamente al contenido
Logotipo de Ginkel Bemmelen NVM Makelaars

Petrus Planciusstraat 23

3902HX Veenendaal • Utrecht

Vendido

€ 492.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.690

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.840) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 503.690

Precio de compra /m²: € 4.353

Galería de fotos

Descripción

Soms valt alles op z’n plek! En dat gevoel krijg je hier aan de Petrus Planciusstraat 23. Deze instapklare tussenwoning uit 2015 combineert eigentijdse luxe met een warme woonsfeer. De hal is verkleind, waardoor er extra ruimte aan de woonkamer is toegevoegd, de strakke keuken en maar liefst vier volwaardige slaapkamers is er aan ruimte geen gebrek. Met 113 m² woonoppervlak leef je hier royaal en comfortabel. En dan is er nog het vrije uitzicht aan de voorzijde – geen overburen, wel volop privacy. Gelegen in een geliefde, kindvriendelijke wijk van Veenendaal. De omgeving is rustig en ruim opgezet. Op loop- en fietsafstand vind je diverse basisscholen, sportvelden, het natuurgebied De Groene Grens en natuurlijk het levendige centrum van Veenendaal met winkels, horeca en cultuur. Een heerlijke balans tussen rust en bereikbaarheid. Deze woning heeft een eigen website. Neem een kijkje op petrusplanciusstraat23.nl Specificaties: • Bouwjaar: 2015; • Woonoppervlakte: 113 m²; • Perceeloppervlakte: 121 m²; • Energielabel: A; Indeling Begane grond Bij binnenkomst stap je een verzorgde hal binnen met een moderne uitstraling. Hier vind je het toilet en een stijlvolle taatsdeur die je nieuwsgierig maakt naar wat erachter ligt. De trapopgang is netjes afgewerkt en biedt toegang tot de verdiepingen. De woonkamer is een echte eyecatcher. Doordat de hal is verkleind, is er extra ruimte aan de woonkamer toegevoegd. De strakke wanden en het PVC op de vloer zorgen voor een moderne, rustige sfeer. De keuken aan de voorzijde, geplaatst in 2022, is strak, eigentijds en tot in de puntjes verzorgd. Het kookeiland vormt letterlijk het kloppend hart van deze ruimte: ideaal voor wie houdt van koken én gezelschap. Terwijl jij in de pannen roert, schuiven vrienden of familie gezellig aan aan de eettafel. De keuken is uitgerust met hoogwaardige inbouwapparatuur en een drie maanden jonge plintboiler voor snel warm water. De eerste verdieping telt drie goed ingedeelde slaapkamers. Alle kamers zijn licht, strak afgewerkt en ideaal als kinderkamer, werkkamer of natuurlijk: fijne hoofdslaapkamer. Alles in moderne stijl en netjes onderhouden. De badkamer is eveneens modern en van alle gemakken voorzien. Gerenoveerd rond 2020, met een inloopdouche, wastafelmeubel en een tweede toilet. Tweede verdieping Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping, die slim is ingedeeld. Je komt eerst op de voorzolder, waar de airco in het trapgat zorgt voor aangename koelte op warme dagen. Ook vind je hier de aansluitingen voor de wasmachine en droger. Achter de voorzolder ontvouwt zich een royale vierde slaapkamer, voorzien van twee grote Velux dakramen uit 2023 die zorgen voor een zee aan licht. Of je hier nu een rustige werkplek creëert, logees verwelkomt of gewoon geniet van een extra luxe slaapkamer, mogelijkheden genoeg. Achtertuin De achtertuin ligt gelegen op het noorden, maar laat je daardoor niet misleiden – hier vind je verrassend veel gezellige zitplekjes, zowel in de zon als in de schaduw. Of je nu geniet van een goed boek in de luwte of borrelt met vrienden in de namiddagzon, er is altijd een fijn hoekje te vinden. De voortuin, op het zuiden, is trouwens perfect voor een kop koffie in de ochtendzon of een wijntje in de avond. Achterin de tuin staat een praktische houten berging, ideaal voor fietsen en tuingereedschap. Goed om te weten: • Volledig geïsoleerd, inclusief HR-glas; • De herinrichting in de woonkamer is gerealiseerd 2022 (De hal is verkleind, waardoor er extra ruimte aan de woonkamer is toegevoegd); • Keuken vernieuwd in 2022 met alle inbouwapparatuur; • 11 zonnepanelen aanwezig; • Airco in trapgat voor extra comfort; • Vloerverwarming op de begane grond en toilet; • CV-ketel uit 2015 (eigendom); • Aanvaarding in overleg; Een jonge, instapklare tussenwoning met vier slaapkamers, moderne afwerking, zonnepanelen én een heerlijk vrij uitzicht. Ideaal voor starters die net dat beetje extra zoeken. Nieuwsgierig geworden? Plan dan snel een bezichtiging via ons kantoor. We laten je deze prachtige woning met veel plezier zien, en wie weet, wordt dit jouw nieuwe thuis. Hoewel deze verkooptekst met de grootst mogelijke zorg is samengesteld. Kan de makelaar geen aansprakelijkheid aanvaarden voor eventuele per abuis opgenomen onjuiste of onvolledige informatie.

Hipoteca berekenen

€ 492.000

Coste del comprador (estimado): € 11.690

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.840) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 503.690

3,04%

Anualmente

%

€ 24.600

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 492.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, tussenwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
113 m²
Área del lote
121 m²
Contenido
401 m³
Espacio de almacenamiento externo
6 m²
Área del jardín trasero
58 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2015
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel en elektrische boiler
Caldera CV
Intergas HRE ( combiketel uit 2015, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en aan water
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Rescate
Aangebouwde houten berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
18-06-2025
Fecha de venta
13-09-2025

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Airconditioning
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3902

Mapas de Google

Veenendaal en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal

Estadísticas de vivienda y vecindario en Veenendaal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.

Inhabitantes

70.799

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 394.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

2.223

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Veenendaal
Año Inhabitantes
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Veenendaal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Nivel académico

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origen de los residentes (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

8.354

Etiqueta C

8.320

Etiqueta B

5.401

Etiqueta D

2.259

Etiqueta E

1.833

Etiqueta G

1.497

Etiqueta F

1.367

Etiqueta A+

999

Etiqueta A+++

962

Etiqueta A++

716

Etiqueta A++++

77

Etiqueta A+++++

15

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Veenendaal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricidad: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricidad: 3.160

Actividad empresarial en Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Número total de establecimientos empresariales: 9.020

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Veenendaal
Periodo Delitos
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Veenendaal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer viviendas in Veenendaal

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.