Ir directamente al contenido
Logotipo de Brouwers Makelaars

Pater Beekerplein 6

5941CB Velden • Limburg

Disponible

€ 365.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.150

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.300) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 374.150

Precio de compra /m²: € 3.967

Galería de fotos

Descripción

Superleuke starterswoning met tuin, carport én moderne afwerking in Velden! Ben je op zoek naar een instapklare woning waar je zó in kunt trekken? Dan is deze halfvrijstaande woning aan het Pater Beekerplein 6 in Velden zeker een kijkje waard! De woning is netjes onderhouden, modern afgewerkt en ideaal voor starters die comfortabel willen wonen op een fijne locatie. Je komt binnen in de hal met handige trapkast, waarna je direct de gezellige woonkamer binnenloopt. De halfopen keuken heeft een moderne uitstraling en is voorzien van diverse inbouwapparatuur. De strak gestucte muren en plafonds in combinatie met de moderne laminaatvloeren geven de woning een frisse en eigentijdse look. Op de eerste verdieping vind je drie fijne slaapkamers en een moderne, wit betegelde badkamer met douche, wastafel en toilet. Via een vlizotrap bereik je de tweede verdieping, ideaal als extra opbergruimte. Ook buiten zit je hier goed! De ruime achtertuin beschikt over een berging, een gezellige overkapping en een vrije achterom. Aan de voorzijde ligt een nette voortuin met eigen carport, zodat je altijd een parkeerplek hebt. Extra pluspunten zijn de kunststof kozijnen met HR++ beglazing én de nieuwe Nefit cv-ketel uit 2025. Dat betekent comfortabel én energiezuinig wonen. Kortom: een moderne starterswoning op een leuke plek in Velden, met alles wat je nodig hebt om je direct thuis te voelen! Indeling - Entree met laminaatvloer en trapkast. - Meterkast. - Woonkamer met laminaatvloer. - Half open keuken met modern uitgvoerde inbouwcombinatie inclusief inbouwapparatuur: koelkast, vaatwasmachine, combi magnetron, inductie kookplaat en afzuigkap. * Gehele begane grond voorzien van stucwerk wanden (glad); laminaatvloer. Eerste verdieping - Overloop. - Slaapkamer 1 - Slaapkamer 2 - Slaapkamer 3 - Badkamer met douche, wastafel en toilet. De badkamer is netjes modern betegeld. * Gehele begane grond voorzien van stucwerk wanden (glad); laminaatvloer. Tweede verdieping - Via vlizotrap naar zolder. Tuin - Ruime achtertuin met gazon en terras. De tuin is verder voorzien van een geïsoleerde berging, overkapping en een vrije achterom. Aan voorzijde een netjes onderhouden tuin met carport. Bijzonderheden - Gehele woning voorzien van kunststof kozijen met HR++ beglazing. - Nefit HR cv combi ketel (Nefit bouwjaar 2025). - Bouwjaar 1978. - Woning voorzien van betonnen verdiepingsvloeren. - Aanvaarding circa december 2026. - Energielabel C.

Hipoteca berekenen

€ 365.000

Coste del comprador (estimado): € 9.150

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.300) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 374.150

2,78%

Anualmente

%

€ 18.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 365.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, halfvrijstaande woning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
92 m²
Área del lote
228 m²
Contenido
373 m³
Otra zona interior
15 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
25 m²
Espacio de almacenamiento externo
7 m²
Área del jardín trasero
78 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1978
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak
Aislamiento
HR-glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit HR (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Etiqueta energética
C

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
12-05-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Airconditioning en mechanische ventilatie

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5941

Mapas de Google

Ver Velden en el mapa

Explora Velden y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Velden

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Velden. En 2025 había 5.590 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 387.000.

Inhabitantes

5.590

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 387.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.700

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

133

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Velden
Año Inhabitantes
2021 5.330
2022 5.415
2023 5.510
2024 5.535
2025 5.590

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Velden
Año Promedio WOZ
2021 EUR 289.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 353.000
2024 EUR 363.000
2025 EUR 387.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.425 0-15: 905 15-25: 535 25-45: 1.305 45-65: 1.425

Nivel académico

Hoger

1.280

Praktisch

910

Middelbaar

1.870

Origen de los residentes (2025)

Europa

650

Nederland

4.590

Buiten Europa

350

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 419
Appartementen 298
Tussenwoningen 672
Vrijstaande woningen 714
Twee-onder-één-kap woningen 355

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 38
1900 tot 1925 116
1925 tot 1950 139
1950 tot 1970 556
1970 tot 1980 519
1980 tot 1990 418
1990 tot 2000 253
2000 tot 2010 83
2010 tot 2020 167
2020 en later 108

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

710

Etiqueta A

528

Etiqueta B

457

Etiqueta F

212

Etiqueta D

210

Etiqueta G

173

Etiqueta E

52

Etiqueta A++++

26

Etiqueta A+++

25

Etiqueta A+

23

Etiqueta A++

7

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Velden
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.430 3.270
2021 1.630 3.330
2022 1.270 3.120
2023 1.010 3.030
2024 970 3.160

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 900 • Electricidad: 2.690

Huurwoning

Gas: 780 • Electricidad: 2.090

Koopwoning

Gas: 1.080 • Electricidad: 3.320

Appartement

Gas: 550 • Electricidad: 1.720

Tussenwoning

Gas: 820 • Electricidad: 2.560

Vrijstaande woning

Gas: 1.370 • Electricidad: 4.110

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.110 • Electricidad: 3.150

Actividad empresarial en Velden (2025)

Handel en HORECA 100
Nijverheid en energie 100
Zakelijke dienstverlening 125
Overheid, onderwijs en zorg 90
Landbouw, bosbouw en visserij 40
Vervoer, informatie en communicatie 25
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 75

Número total de establecimientos empresariales: 580

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Velden
Periodo Delitos
jan 2025 10
jan 2026 7
jul 2025 11
jun 2025 7
mei 2025 13
mrt 2025 13
nov 2024 16
nov 2025 14
okt 2024 18
okt 2025 13
sep 2024 9
sep 2025 8

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Velden.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Velden

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Velden?

Velden telt in 2025 ongeveer 5.590 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Velden?

De gemiddelde WOZ-waarde in Velden is in 2025 circa € 387.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Velden?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Velden ligt rond € 32.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Velden?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 133 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Velden?

In Velden komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 714 woningen.

Meer viviendas in Velden

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.