Aller directement au contenu
Logo de Brouwers Makelaars

Pater Beekerplein 6

5941CB Velden • Limburg

Disponible

€ 365.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.150

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.300) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 374.150

Prix d'achat /m²: € 3.967

Galerie de photos

Description

Superleuke starterswoning met tuin, carport én moderne afwerking in Velden! Ben je op zoek naar een instapklare woning waar je zó in kunt trekken? Dan is deze halfvrijstaande woning aan het Pater Beekerplein 6 in Velden zeker een kijkje waard! De woning is netjes onderhouden, modern afgewerkt en ideaal voor starters die comfortabel willen wonen op een fijne locatie. Je komt binnen in de hal met handige trapkast, waarna je direct de gezellige woonkamer binnenloopt. De halfopen keuken heeft een moderne uitstraling en is voorzien van diverse inbouwapparatuur. De strak gestucte muren en plafonds in combinatie met de moderne laminaatvloeren geven de woning een frisse en eigentijdse look. Op de eerste verdieping vind je drie fijne slaapkamers en een moderne, wit betegelde badkamer met douche, wastafel en toilet. Via een vlizotrap bereik je de tweede verdieping, ideaal als extra opbergruimte. Ook buiten zit je hier goed! De ruime achtertuin beschikt over een berging, een gezellige overkapping en een vrije achterom. Aan de voorzijde ligt een nette voortuin met eigen carport, zodat je altijd een parkeerplek hebt. Extra pluspunten zijn de kunststof kozijnen met HR++ beglazing én de nieuwe Nefit cv-ketel uit 2025. Dat betekent comfortabel én energiezuinig wonen. Kortom: een moderne starterswoning op een leuke plek in Velden, met alles wat je nodig hebt om je direct thuis te voelen! Indeling - Entree met laminaatvloer en trapkast. - Meterkast. - Woonkamer met laminaatvloer. - Half open keuken met modern uitgvoerde inbouwcombinatie inclusief inbouwapparatuur: koelkast, vaatwasmachine, combi magnetron, inductie kookplaat en afzuigkap. * Gehele begane grond voorzien van stucwerk wanden (glad); laminaatvloer. Eerste verdieping - Overloop. - Slaapkamer 1 - Slaapkamer 2 - Slaapkamer 3 - Badkamer met douche, wastafel en toilet. De badkamer is netjes modern betegeld. * Gehele begane grond voorzien van stucwerk wanden (glad); laminaatvloer. Tweede verdieping - Via vlizotrap naar zolder. Tuin - Ruime achtertuin met gazon en terras. De tuin is verder voorzien van een geïsoleerde berging, overkapping en een vrije achterom. Aan voorzijde een netjes onderhouden tuin met carport. Bijzonderheden - Gehele woning voorzien van kunststof kozijen met HR++ beglazing. - Nefit HR cv combi ketel (Nefit bouwjaar 2025). - Bouwjaar 1978. - Woning voorzien van betonnen verdiepingsvloeren. - Aanvaarding circa december 2026. - Energielabel C.

Prêt immobilier berekenen

€ 365.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.150

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.300) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 374.150

2,78%

Annuellement

%

€ 18.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 365.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, halfvrijstaande woning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
92 m²
Superficie du terrain
228 m²
Contenu
373 m³
Autre espace intérieur
15 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
25 m²
Espace de stockage externe
7 m²
Aire de la cour arrière
78 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1978
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak
Isolation
HR-glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit HR (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin
Emplacement jardin
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning en mechanische ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5941

Google Maps

Voir Velden sur la carte

Explorez Velden et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Velden

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Velden. En 2025 étaient 5.590 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 387.000.

Résidents

5.590

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 387.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.700

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

133

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Velden
Année Résidents
2021 5.330
2022 5.415
2023 5.510
2024 5.535
2025 5.590

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Velden
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 289.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 353.000
2024 EUR 363.000
2025 EUR 387.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.425 0-15: 905 15-25: 535 25-45: 1.305 45-65: 1.425

Niveau d'enseignement

Hoger

1.280

Praktisch

910

Middelbaar

1.870

Origine des habitants (2025)

Europa

650

Nederland

4.590

Buiten Europa

350

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 419
Appartementen 298
Tussenwoningen 672
Vrijstaande woningen 714
Twee-onder-één-kap woningen 355

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 38
1900 tot 1925 116
1925 tot 1950 139
1950 tot 1970 556
1970 tot 1980 519
1980 tot 1990 418
1990 tot 2000 253
2000 tot 2010 83
2010 tot 2020 167
2020 en later 108

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

710

Étiquette A

528

Étiquette B

457

Étiquette F

212

Étiquette D

210

Étiquette G

173

Étiquette E

52

Étiquette A++++

26

Étiquette A+++

25

Étiquette A+

23

Étiquette A++

7

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Velden
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.430 3.270
2021 1.630 3.330
2022 1.270 3.120
2023 1.010 3.030
2024 970 3.160

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 900 • Électricité: 2.690

Huurwoning

Gaz: 780 • Électricité: 2.090

Koopwoning

Gaz: 1.080 • Électricité: 3.320

Appartement

Gaz: 550 • Électricité: 1.720

Tussenwoning

Gaz: 820 • Électricité: 2.560

Vrijstaande woning

Gaz: 1.370 • Électricité: 4.110

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.110 • Électricité: 3.150

Activité dans Velden (2025)

Handel en HORECA 100
Nijverheid en energie 100
Zakelijke dienstverlening 125
Overheid, onderwijs en zorg 90
Landbouw, bosbouw en visserij 40
Vervoer, informatie en communicatie 25
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 75

Nombre total d'établissements: 580

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Velden
Période Délits
jan 2025 10
jan 2026 7
jul 2025 11
jun 2025 7
mei 2025 13
mrt 2025 13
nov 2024 16
nov 2025 14
okt 2024 18
okt 2025 13
sep 2024 9
sep 2025 8

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Velden.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Velden

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Velden?

Velden telt in 2025 ongeveer 5.590 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Velden?

De gemiddelde WOZ-waarde in Velden is in 2025 circa € 387.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Velden?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Velden ligt rond € 32.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Velden?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 133 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Velden?

In Velden komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 714 woningen.

Meer maisons in Velden

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.