Ir directamente al contenido
Logotipo de Fraai makelaardij & woonadvies

Gebroeders Fodorstraat 5

5913XL Venlo • Limburg

Vendido

€ 385.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 394.550

Precio de compra /m²: € 3.407

Galería de fotos

Descripción

Vrolijke start Achter deze frisse gevel schuilt een gezellige en verrassend ruime tussenwoning, gelegen aan een autovrij hofje in een rustige wijk van Venlo-Oost. Met vier slaapkamers, een zonnige tuin op het zuiden én een fijne buitenberging met vrije achterom is dit een heerlijke plek waar je je snel thuis zult voelen. Rustig wonen vlakbij het centrum Deze woning ligt in een rustige en kindvriendelijke woonomgeving, waar je geen voorbijrazend verkeer voor de deur hebt. En toch zit je hier verrassend centraal: het bruisende centrum van Venlo ligt op korte afstand, net als supermarkten, scholen, sportvoorzieningen, diverse parken en natuurpark de Groote heide. Aan de voorzijde van het huis is samen met de buren een groene zone aangelegd, wat zorgt voor een fijne en verzorgde uitstraling van de straat. De achterzijde grenst aan belendingen, maar dankzij de ligging op het zuiden geniet je hier volop van de zon. Fijn wonen op een rustige plek, met alles wat je nodig hebt binnen handbereik. INDELING BEGANE GROND – fris, praktisch en verrassend ruim Via de voortuin bereik je de voordeur en stap je binnen in de hal. Hier vind je het toilet met fonteintje, de meterkast, de trap naar de eerste verdieping en een praktische trapkast voor extra opbergruimte. Loop je verder, dan kom je in de woonkamer: een doorzonruimte die heerlijk licht aanvoelt. Aan de voorzijde is een gezellige zithoek gecreëerd, waar je kunt relaxen met uitzicht op de groenvoorziening. De achterzijde van de woonkamer is perfect als eetgedeelte en staat in directe verbinding met de keuken. Een fijne plek waar je samen kunt tafelen, terwijl je in de keuken het eten staat te bereiden – wel zo gezellig! De open keuken ligt aan de achterzijde en heeft een moderne uitstraling. De L-opstelling zorgt voor veel werkruimte en is ingericht met een 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelvries-combinatie en combimagnetron. Via de achterdeur loop je zo de tuin in. EERSTE VERDIEPING – drie fijne slaapkamers en een nette badkamer Op de eerste verdieping vind je drie slaapkamers die elk op hun eigen manier praktisch en prettig aanvoelen. De grootste kamer ligt aan de achterzijde en biedt volop ruimte voor een tweepersoonsbed en een grote kledingkast. Daarnaast is er nog een fijne kamer aan de achterzijde, perfect als kinderkamer of werkplek. Aan de voorzijde bevindt zich de derde slaapkamer, licht en verrassend ruim. De badkamer is modern en netjes afgewerkt, met een douchehoek, een hangend toilet en een wastafelmeubel. TWEEDE VERDIEPING – extra slaapkamer en praktische wasruimte Op de tweede verdieping ligt de overloop welke in verbinding staat met de bergruimte en de slaapkamer. De bergruimte beschikt over de aansluitingen voor het witgoed en de opstelling van de cv-installatie. Daarnaast is er een vierde slaapkamer met dakraam: een fijne, lichte ruimte die je kunt inrichten als werkplek, logeerkamer of chillplek voor de kinderen. TUIN & BERGING – zonnig, speels en met vrije achterom De achtertuin is gericht op het zuiden en dus een heerlijke plek om van de zon te genieten. De tuin is speels aangelegd met borders, sierbestrating en een vrije achterom. Helemaal achterin vind je een stenen buitenberging, handig voor fietsen, tuinkussens of containers. Hier kun je alle kanten op – lekker buiten leven was zelden zo eenvoudig. BIJZONDERHEDEN CV-installatie Nefit Trendline HRC 30 CW5 (eigendom - 2015) Voorzien van houten kozijnen met HR++ glas (2015) Dak- en vloerisolatie aangebracht in 2023 Keukeninrichting van 2015 inclusief apparatuur, met uitzondering van de combimagnetron en vaatwasser welke omstreeks 2022 zijn vervangen Rookkanaal aanwezig (momenteel afgesloten) De eerste verdieping is voorzien van rolluiken Betonnen verdiepingsvloeren Pad achterom is belast met een erfdienstbaarheid De woning heeft een c-label, echter na afgifte van het label zijn het dak en de vloer geïsoleerd. Er wordt een ouderdomsclausule opgenomen in de koopakte AFMETINGEN Voor de afmetingen en indeling zie de gedetailleerde plattegronden. De informatie is door Fraai makelaardij & woonadvies met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Hipoteca berekenen

€ 385.000

Coste del comprador (estimado): € 9.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 394.550

2,78%

Anualmente

%

€ 19.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 385.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, tussenwoning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
113 m²
Área del lote
147 m²
Contenido
394 m³
Espacio de almacenamiento externo
12 m²
Área del jardín trasero
52 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1967
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie en gedeeltelijk dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit Trendline HRC 30 CW5 (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
21-07-2025
Fecha de venta
15-08-2025

Instalaciones del baño

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Dakraam
  • rolluiken
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5913

Mapas de Google

Mapa de Venlo

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Venlo

Estadísticas de vivienda y vecindario en Venlo

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Venlo. En 2025 había 70.045 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 308.186.

Inhabitantes

70.045

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 308.186

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 28.855

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

4.868

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Venlo
Año Inhabitantes
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Venlo
Año Promedio WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Composición de los residentes

Edad

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Nivel académico

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Origen de los residentes (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Período de construcción del edificio

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

9.166

Etiqueta A

7.392

Etiqueta B

6.085

Etiqueta D

3.311

Etiqueta E

2.910

Etiqueta F

2.302

Etiqueta G

2.015

Etiqueta A+

654

Etiqueta A++

427

Etiqueta A+++

418

Etiqueta A++++

239

Etiqueta A+++++

25

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Venlo
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Electricidad: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Electricidad: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Electricidad: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Electricidad: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Electricidad: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Electricidad: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricidad: 3.229

Actividad empresarial en Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Número total de establecimientos empresariales: 8.690

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Venlo
Periodo Delitos
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Venlo.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Venlo

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer viviendas in Venlo

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.