Direkt zum Inhalt
Logo von Fraai makelaardij & woonadvies

Gebroeders Fodorstraat 5

5913XL Venlo • Limburg

Verkauft

€ 385.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.550

2 % Übertragungssteuer (€ 7.700) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 394.550

Kaufpreis /m²: € 3.407

Fotoalbum

Beschreibung

Vrolijke start Achter deze frisse gevel schuilt een gezellige en verrassend ruime tussenwoning, gelegen aan een autovrij hofje in een rustige wijk van Venlo-Oost. Met vier slaapkamers, een zonnige tuin op het zuiden én een fijne buitenberging met vrije achterom is dit een heerlijke plek waar je je snel thuis zult voelen. Rustig wonen vlakbij het centrum Deze woning ligt in een rustige en kindvriendelijke woonomgeving, waar je geen voorbijrazend verkeer voor de deur hebt. En toch zit je hier verrassend centraal: het bruisende centrum van Venlo ligt op korte afstand, net als supermarkten, scholen, sportvoorzieningen, diverse parken en natuurpark de Groote heide. Aan de voorzijde van het huis is samen met de buren een groene zone aangelegd, wat zorgt voor een fijne en verzorgde uitstraling van de straat. De achterzijde grenst aan belendingen, maar dankzij de ligging op het zuiden geniet je hier volop van de zon. Fijn wonen op een rustige plek, met alles wat je nodig hebt binnen handbereik. INDELING BEGANE GROND – fris, praktisch en verrassend ruim Via de voortuin bereik je de voordeur en stap je binnen in de hal. Hier vind je het toilet met fonteintje, de meterkast, de trap naar de eerste verdieping en een praktische trapkast voor extra opbergruimte. Loop je verder, dan kom je in de woonkamer: een doorzonruimte die heerlijk licht aanvoelt. Aan de voorzijde is een gezellige zithoek gecreëerd, waar je kunt relaxen met uitzicht op de groenvoorziening. De achterzijde van de woonkamer is perfect als eetgedeelte en staat in directe verbinding met de keuken. Een fijne plek waar je samen kunt tafelen, terwijl je in de keuken het eten staat te bereiden – wel zo gezellig! De open keuken ligt aan de achterzijde en heeft een moderne uitstraling. De L-opstelling zorgt voor veel werkruimte en is ingericht met een 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelvries-combinatie en combimagnetron. Via de achterdeur loop je zo de tuin in. EERSTE VERDIEPING – drie fijne slaapkamers en een nette badkamer Op de eerste verdieping vind je drie slaapkamers die elk op hun eigen manier praktisch en prettig aanvoelen. De grootste kamer ligt aan de achterzijde en biedt volop ruimte voor een tweepersoonsbed en een grote kledingkast. Daarnaast is er nog een fijne kamer aan de achterzijde, perfect als kinderkamer of werkplek. Aan de voorzijde bevindt zich de derde slaapkamer, licht en verrassend ruim. De badkamer is modern en netjes afgewerkt, met een douchehoek, een hangend toilet en een wastafelmeubel. TWEEDE VERDIEPING – extra slaapkamer en praktische wasruimte Op de tweede verdieping ligt de overloop welke in verbinding staat met de bergruimte en de slaapkamer. De bergruimte beschikt over de aansluitingen voor het witgoed en de opstelling van de cv-installatie. Daarnaast is er een vierde slaapkamer met dakraam: een fijne, lichte ruimte die je kunt inrichten als werkplek, logeerkamer of chillplek voor de kinderen. TUIN & BERGING – zonnig, speels en met vrije achterom De achtertuin is gericht op het zuiden en dus een heerlijke plek om van de zon te genieten. De tuin is speels aangelegd met borders, sierbestrating en een vrije achterom. Helemaal achterin vind je een stenen buitenberging, handig voor fietsen, tuinkussens of containers. Hier kun je alle kanten op – lekker buiten leven was zelden zo eenvoudig. BIJZONDERHEDEN CV-installatie Nefit Trendline HRC 30 CW5 (eigendom - 2015) Voorzien van houten kozijnen met HR++ glas (2015) Dak- en vloerisolatie aangebracht in 2023 Keukeninrichting van 2015 inclusief apparatuur, met uitzondering van de combimagnetron en vaatwasser welke omstreeks 2022 zijn vervangen Rookkanaal aanwezig (momenteel afgesloten) De eerste verdieping is voorzien van rolluiken Betonnen verdiepingsvloeren Pad achterom is belast met een erfdienstbaarheid De woning heeft een c-label, echter na afgifte van het label zijn het dak en de vloer geïsoleerd. Er wordt een ouderdomsclausule opgenomen in de koopakte AFMETINGEN Voor de afmetingen en indeling zie de gedetailleerde plattegronden. De informatie is door Fraai makelaardij & woonadvies met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Hypothek berekenen

€ 385.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.550

2 % Übertragungssteuer (€ 7.700) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 394.550

2,78%

Jährlich

%

€ 19.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 385.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, tussenwoning

Indelung

Zimmer
6 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een zolder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
113 m²
Fläche des Grundstücks
147 m²
Inhalt
394 m³
Externe Berghalle
12 m²
Hinterhof Fläche
52 m²

Bau und Energie

Baujahr
1967
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie en gedeeltelijk dubbel glas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Nefit Trendline HRC 30 CW5 (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande stenen berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
21-07-2025
Verkaufsdatum
15-08-2025

Badezimmer Ausstattung

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Dakraam
  • rolluiken
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 5913

Google Karten

Karte von Venlo

Entdecken Sie, wo Makler in Venlo aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Venlo

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Venlo. In 2025 waren da 70.045 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 308.186.

Einwohner

70.045

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 308.186

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 28.855

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

4.868

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Venlo
Jahr Einwohner
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Venlo
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Ausbildungsstufe

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

9.166

Bezeichnung A

7.392

Bezeichnung B

6.085

Bezeichnung D

3.311

Bezeichnung E

2.910

Bezeichnung F

2.302

Bezeichnung G

2.015

Bezeichnung A+

654

Bezeichnung A++

427

Bezeichnung A+++

418

Bezeichnung A++++

239

Bezeichnung A+++++

25

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Venlo
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Strom: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Strom: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Strom: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Strom: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Strom: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Strom: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Strom: 3.229

Betriebsaktivität in Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Gesamtanzahl der Firmensitze: 8.690

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Venlo
Periode Verbrechen
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Venlo.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Venlo

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer Häuser in Venlo

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.