Ir directamente al contenido
Logotipo de VeTeBe B.V. I Vastgoed Nederland én Baerz & Co

Monseigneur Boermansstraat 11

5911BA Venlo • Limburg

Vendido

€ 898.750 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 19.825

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 17.975) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 918.575

Precio de compra /m²: € 4.427

Galería de fotos

Descripción

Stijlvol herenhuis uit 1926 met een diepe achtertuin met verwarmd zwembad en een prachtige ligging in hartje centrum aan het Rosarium! Dit royale en karakteristieke herenhuis ligt op een toplocatie. Met drie woonverdiepingen combineert het ruimte, comfort en charme. De woning ligt op zeer korte loopafstand van het centrum van Venlo. Bovendien geniet je vanuit de woning van een mooi uitzicht op Het Rosarium. De woning biedt onder andere een grote woonkamer, vier slaapkamers en twee badkamers, waardoor dit huis perfect is voor een groot gezin of voor wie graag extra leefruimte of een thuiswerkplek heeft. De omheinde diepe onder architectuur aangelegde achtertuin met zwembad biedt veel rust en ruimte. Een bijzonder ruime en karateristieke woning op een van de mooiste locaties van Venlo. Ideaal voor wie luxe wonen wil combineren met het gemak van alle voorzieningen om de hoek! Souterrain Het souterrain bestaat uit meerdere ruimtes. Hier zijn de meterkast, omvormer van de zonnepanelen, witgoedaansluiting, waterontharder en diverse vaste kasten aanwezig. Begane grond De brede entree hal is voorzien van een marmeren Bianco Carrara tegelvloer. Vanuit hier is er toegang tot het souterrain, het toilet met fonteintje en een bergkast met de warmtepomp en cv-ketel. De diepe en brede woonkamer is voorzien van frans eiken extra breed visgraat parket. Het indrukwekkende hoge plafond heeft originele ornamenten en kroonlijsten en is voorzien van ingewerkte dimbare verlichting. Aan de voorzijde is vrij uitzicht op het rosarium. De gashaard zorgt voor extra sfeer en de airco zorgt zowel voor verkoeling als voor verwarming. Door de verhoogde ligging van de ramen t.o.v. het trottoir is er geen inkijk van buiten. Achterin bieden dubbele openslaande deuren directe toegang tot de tuin. De keuken is volledig uitgerust en voorzien van een opstelling in de lengteweg. Er ligt een tegelvloer en er zijn een 5-pits gasfornuis, afzuigkap, oven, stoomoven, vaatwasser, koelkast, diepvries en apothekerskast aanwezig. Eerste verdieping Vanuit de overloop zijn de twee slaapkamers, de kleedkamer (optinele extra slaapkamer) en de badkamer bereikbaar. De hoofdslaapkamer is voorzien van een pvc-vloer en biedt toegang tot het balkon aan de voorzijde van de woning. Vanuit hier is er een prachtig uitzicht over Het Rosarium. De tweede slaapkamer is voorzien van vloerbedekking, airco en dubbele openslaande deuren naar het platdak aan de achterzijde. In de grote, hoogwaardig afgewerkte badkamer (2025) zijn een ruime inloopdouche voorzien van sunshower, toilet, dubbel wastafelmeubel, designradiator en mechanische ventilatie aanwezig. Er ligt een tegelvloer met een elektrische vloerverwarming. Tweede verdieping De tweede verdieping is bereikbaar door middel van de vaste trap. Op de overloop ligt vloerbedekking en is een Velux dakraam met screen aanwezig. In de derde slaapkamer hangt een airco. Er ligt vloerbedekking en er is een Velux dakraam met screen aanwezig. De vliering zorgt voor extra opbergruimte. De vierde slaapkamer is voorzien van vloerbedekking en een dakkapel. In de badkamer (2019) zorgt de dakkapel ook voor extra ruimte. Er zijn een grote inloopdouche, wastafelmeubel, zwevend toilet, design handdoekradiator en vloerverwarming aanwezig. Tuin De onder architectuur aangelegde achtertuin is heerlijk diep en biedt door verschillende niveaus extra privacy. De tuin is o.a. voorzien van een bestraat terras, kunstgras en padouk houten vlonders. De tuin is volledig ommuurd. Je geniet hier van veel rust ondanks dat je je op steenworp afstand van het centrum van Venlo bevindt. Het is een grote tuin met zwembad (met warmtepomp), elektra en buitenverlichting. Bijzonderheden - Optioneel: garage te huur. - Houten kozijnen voorzien van HR++ beglazing. - 15 zonnepanelen (2023) totaal 6.000 Kwh. - Airco woonkamer en 2 slaapkamers. - Vloerverwarming badkamers 1ste en 2de verdieping. - Energielabel A++ (uniek bij woningen uit deze bouwperiode). - Convector radiatoren in gehele woning geschikt voor lage temperatuur verwarming. - Warmtepomp (2025). - Beregeningsinstallatie (Rainbird) met druppelslangen. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 898.750

Coste del comprador (estimado): € 19.825

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 17.975) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 918.575

3,04%

Anualmente

%

€ 44.938

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 898.750 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, herenhuis, tussenwoning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
5 dormitorios
Baños
2 badkamers en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen, een vliering, en een kelder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
203 m²
Área del lote
240 m²
Contenido
807 m³
Otra zona interior
58 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
2 m²
Área del jardín trasero
132 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1926
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Aislamiento
Dakisolatie en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel, gashaard, gaskachels, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit AquaPower (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Etiqueta energética
A++

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in centrum
Jardín
Achtertuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noordoosten
Aparcar
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Planificación

Ofrecido desde
19-11-2025
Fecha de venta
27-02-2026

Instalaciones del baño

Dubbele wastafel, 2 inloopdouches, 2 toiletten, vloerverwarming, wastafelmeubel, en wastafel

Características adicionales

  • Airconditioning
  • dakraam
  • mechanische ventilatie
  • zonnepanelen
  • en zwembad

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5911

Mapas de Google

Mapa de Venlo

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Venlo

Estadísticas de vivienda y vecindario en Venlo

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Venlo. En 2025 había 70.045 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 308.186.

Inhabitantes

70.045

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 308.186

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 28.855

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

4.868

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Venlo
Año Inhabitantes
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Venlo
Año Promedio WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Composición de los residentes

Edad

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Nivel académico

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Origen de los residentes (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Período de construcción del edificio

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

9.166

Etiqueta A

7.392

Etiqueta B

6.085

Etiqueta D

3.311

Etiqueta E

2.910

Etiqueta F

2.302

Etiqueta G

2.015

Etiqueta A+

654

Etiqueta A++

427

Etiqueta A+++

418

Etiqueta A++++

239

Etiqueta A+++++

25

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Venlo
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Electricidad: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Electricidad: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Electricidad: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Electricidad: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Electricidad: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Electricidad: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricidad: 3.229

Actividad empresarial en Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Número total de establecimientos empresariales: 8.690

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Venlo
Periodo Delitos
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Venlo.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Venlo

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer viviendas in Venlo

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.