Jump to content
Logo of VeTeBe B.V. I Vastgoed Nederland én Baerz & Co

Monseigneur Boermansstraat 11

5911BA Venlo • Limburg

Sold

€ 898.750 k.k.

Cost of copper (estimated): € 19.825

2% transfer tax (€ 17.975) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 918.575

Purchase price /m²: € 4.427

Photo Gallery

Description

Stijlvol herenhuis uit 1926 met een diepe achtertuin met verwarmd zwembad en een prachtige ligging in hartje centrum aan het Rosarium! Dit royale en karakteristieke herenhuis ligt op een toplocatie. Met drie woonverdiepingen combineert het ruimte, comfort en charme. De woning ligt op zeer korte loopafstand van het centrum van Venlo. Bovendien geniet je vanuit de woning van een mooi uitzicht op Het Rosarium. De woning biedt onder andere een grote woonkamer, vier slaapkamers en twee badkamers, waardoor dit huis perfect is voor een groot gezin of voor wie graag extra leefruimte of een thuiswerkplek heeft. De omheinde diepe onder architectuur aangelegde achtertuin met zwembad biedt veel rust en ruimte. Een bijzonder ruime en karateristieke woning op een van de mooiste locaties van Venlo. Ideaal voor wie luxe wonen wil combineren met het gemak van alle voorzieningen om de hoek! Souterrain Het souterrain bestaat uit meerdere ruimtes. Hier zijn de meterkast, omvormer van de zonnepanelen, witgoedaansluiting, waterontharder en diverse vaste kasten aanwezig. Begane grond De brede entree hal is voorzien van een marmeren Bianco Carrara tegelvloer. Vanuit hier is er toegang tot het souterrain, het toilet met fonteintje en een bergkast met de warmtepomp en cv-ketel. De diepe en brede woonkamer is voorzien van frans eiken extra breed visgraat parket. Het indrukwekkende hoge plafond heeft originele ornamenten en kroonlijsten en is voorzien van ingewerkte dimbare verlichting. Aan de voorzijde is vrij uitzicht op het rosarium. De gashaard zorgt voor extra sfeer en de airco zorgt zowel voor verkoeling als voor verwarming. Door de verhoogde ligging van de ramen t.o.v. het trottoir is er geen inkijk van buiten. Achterin bieden dubbele openslaande deuren directe toegang tot de tuin. De keuken is volledig uitgerust en voorzien van een opstelling in de lengteweg. Er ligt een tegelvloer en er zijn een 5-pits gasfornuis, afzuigkap, oven, stoomoven, vaatwasser, koelkast, diepvries en apothekerskast aanwezig. Eerste verdieping Vanuit de overloop zijn de twee slaapkamers, de kleedkamer (optinele extra slaapkamer) en de badkamer bereikbaar. De hoofdslaapkamer is voorzien van een pvc-vloer en biedt toegang tot het balkon aan de voorzijde van de woning. Vanuit hier is er een prachtig uitzicht over Het Rosarium. De tweede slaapkamer is voorzien van vloerbedekking, airco en dubbele openslaande deuren naar het platdak aan de achterzijde. In de grote, hoogwaardig afgewerkte badkamer (2025) zijn een ruime inloopdouche voorzien van sunshower, toilet, dubbel wastafelmeubel, designradiator en mechanische ventilatie aanwezig. Er ligt een tegelvloer met een elektrische vloerverwarming. Tweede verdieping De tweede verdieping is bereikbaar door middel van de vaste trap. Op de overloop ligt vloerbedekking en is een Velux dakraam met screen aanwezig. In de derde slaapkamer hangt een airco. Er ligt vloerbedekking en er is een Velux dakraam met screen aanwezig. De vliering zorgt voor extra opbergruimte. De vierde slaapkamer is voorzien van vloerbedekking en een dakkapel. In de badkamer (2019) zorgt de dakkapel ook voor extra ruimte. Er zijn een grote inloopdouche, wastafelmeubel, zwevend toilet, design handdoekradiator en vloerverwarming aanwezig. Tuin De onder architectuur aangelegde achtertuin is heerlijk diep en biedt door verschillende niveaus extra privacy. De tuin is o.a. voorzien van een bestraat terras, kunstgras en padouk houten vlonders. De tuin is volledig ommuurd. Je geniet hier van veel rust ondanks dat je je op steenworp afstand van het centrum van Venlo bevindt. Het is een grote tuin met zwembad (met warmtepomp), elektra en buitenverlichting. Bijzonderheden - Optioneel: garage te huur. - Houten kozijnen voorzien van HR++ beglazing. - 15 zonnepanelen (2023) totaal 6.000 Kwh. - Airco woonkamer en 2 slaapkamers. - Vloerverwarming badkamers 1ste en 2de verdieping. - Energielabel A++ (uniek bij woningen uit deze bouwperiode). - Convector radiatoren in gehele woning geschikt voor lage temperatuur verwarming. - Warmtepomp (2025). - Beregeningsinstallatie (Rainbird) met druppelslangen. Lees de volledige omschrijving

Mortgage berekenen

€ 898.750

Cost of copper (estimated): € 19.825

2% transfer tax (€ 17.975) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 918.575

3,04%

Yearly

%

€ 44.938

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 898.750 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
woonhuis, herenhuis, tussenwoning

Index

Rooms
6 rooms
Bedrooms
5 bedrooms
Bathrooms
2 badkamers en 1 apart toilet
Floors
3 woonlagen, een vliering, en een kelder

Areas and volumes

Living area
203 m²
Land area
240 m²
Content
807 m³
Other enclosed space
58 m²
Building bound outdoor space
2 m²
Backyard area
132 m²

Construction and Energy

Year of construction
1926
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Insulation
Dakisolatie en muurisolatie
Heating
Cv-ketel, gashaard, gaskachels, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Nefit AquaPower (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Energy label
A++

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg en in centrum
Garden
Achtertuin
Garden location
gelegen op het noordoosten
Parking
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Planning

Available since
19-11-2025
Sale date
27-02-2026

Bathroom facilities

Dubbele wastafel, 2 inloopdouches, 2 toiletten, vloerverwarming, wastafelmeubel, en wastafel

Additional features

  • Airconditioning
  • dakraam
  • mechanische ventilatie
  • zonnepanelen
  • en zwembad

Maps

Postal code map

Postcode map for 5911

Google Maps

Map of Venlo

Discover where agents are active in Venlo

Residential and neighborhood statistics in Venlo

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Venlo. In 2025 were there 70.045 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 308.186.

Residents

70.045

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 308.186

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 28.855

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

4.868

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Venlo
Year Residents
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Annual WOZ value

WOZ value per year in Venlo
Year Average WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Composition of residents

Age build-up

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Education level

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Origin of residents (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Construction period of buildings

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

9.166

Label A

7.392

Label B

6.085

Label D

3.311

Label E

2.910

Label F

2.302

Label G

2.015

Label A+

654

Label A++

427

Label A+++

418

Label A++++

239

Label A+++++

25

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Venlo
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Electricity: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Electricity: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Electricity: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Electricity: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Electricity: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Electricity: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricity: 3.229

Business activity in Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Total number of company establishments: 8.690

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Venlo
Period Crimes
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Venlo.

Frequently asked questions about living in Venlo

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer houses in Venlo

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.