Ir directamente al contenido
Logotipo de Hauzer & Partners Makelaardij | Qualis

Monseigneur Zwijsenstraat 19

5914AG Venlo • Limburg

Vendido

€ 375.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 384.350

Precio de compra /m²: € 3.289

Galería de fotos

Descripción

Ruime karakteristieke hoekwoning gelegen op rustige kindvriendelijke woonlocatie dichtbij alle voorzieningen en op loopafstand van het centrum. O.a. Uitgebouwde woonkamer, luxe keuken, airco, grote zolder met dakkapellen, goede isolatie, aangelegde achtertuin met berging en achterom. Instapklare woning! Kelder: Provisie kelder. Wasmachine aansluiting. Groepenkast (vernieuwd). Begane grond: Ruime hal, toilet. Lichte en ruime woonkamer met uitbouw. Via de schuifdeur is de gesloten keuken bereikbaar. De keuken is in 2020 voorzien van een mooie zwarte inbouwkeuken inclusief apparatuur; inductiekookplaat met Bora afzuiging, vaatwasser, koelkast, combi oven, plint boiler voor directe beschikbaarheid van heet water. De begane grond is voorzien van een mooie PVC visgraat vloer. 1e Verdieping: Overloop, 3 slaapkamers, balkon. Badkamer met inloopdouche, wastafel met meubel en toilet. Deze verdieping is voorzien van een mooie laminaatvloer. 2e Verdieping: Via vaste trap bereikbaar. Overloop, 2 bergingen, Cv-ketel HR Nefit combi, zolderkamer (nog af te werken) met 2 dakkapellen. Het dak is geïsoleerd. Op de zolder is een tweede aansluiting voor wasmachine aanwezig. Tuin: Spouw- en dakisolatie. Grotendeels HR++ glas. Alleen de bovenlichten in de keuken zijn voorzien van enkel glas. Airconditioning. De aangelegde achtertuin is via een pad bereikbaar. In de tuin kun je lekker rustig en beschut zitten op één van de twee terrassen. Er is een stenen berging die je kunt gebruiken als bergruimte en om je fietsen te stallen. Algemeen: Ruime hoekwoning gelegen op heerlijk rustige woonlocatie dichtbij alle voorzieningen en op loopafstand van het centrum. Diverse nieuwe kozijnen, plat dak uitbouw recent vernieuwd, diverse hemelwaterafvoeren recent vernieuwd. Karakteristieke elementen zoals paneeldeuren zijn nog aanwezig. Deze woning is voorzien van strak stuukwerk. Pand is prima onderhouden en geïsoleerd, het buitenschilderwerk heeft nog een onderhoudsbeurt nodig. Parkeren kan in de straat (blauwe zone) tegen laag tarief van ca. € 30,- per jaar per auto. • Bouwjaar: 1951 • Perceeloppervlakte: ca. 130 m² • Gebruiksoppervlakte wonen: ca. 114 m² • Oppervlakte overige inpandige ruimte: ca. 8 m² • Oppervlakte gebouw gebonden buitenruimte: ca. 4 m² • Oppervlakte externe bergruimte: ca. 6 m² • Inhoud: ca. 433 m³ • Energielabel: C Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 375.000

Coste del comprador (estimado): € 9.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 384.350

2,78%

Anualmente

%

€ 18.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 375.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, hoekwoning

Índice

Habitaciones
7 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen en een kelder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
114 m²
Área del lote
130 m²
Contenido
433 m³
Otra zona interior
8 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
4 m²
Espacio de almacenamiento externo
6 m²
Área del jardín trasero
48 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1951
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel en elektrische boiler
Caldera CV
Nefit (gas gestookt combiketel, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin
Ubicación del jardín
gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Openbaar parkeren en parkeervergunningen

Planificación

Ofrecido desde
28-01-2026
Fecha de venta
07-04-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Airconditioning en rolluiken

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5914

Mapas de Google

Mapa de Venlo

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Venlo

Estadísticas de vivienda y vecindario en Venlo

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Venlo. En 2025 había 70.045 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 308.186.

Inhabitantes

70.045

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 308.186

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 28.855

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

4.868

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Venlo
Año Inhabitantes
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Venlo
Año Promedio WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Composición de los residentes

Edad

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Nivel académico

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Origen de los residentes (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Período de construcción del edificio

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

9.166

Etiqueta A

7.392

Etiqueta B

6.085

Etiqueta D

3.311

Etiqueta E

2.910

Etiqueta F

2.302

Etiqueta G

2.015

Etiqueta A+

654

Etiqueta A++

427

Etiqueta A+++

418

Etiqueta A++++

239

Etiqueta A+++++

25

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Venlo
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Electricidad: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Electricidad: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Electricidad: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Electricidad: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Electricidad: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Electricidad: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricidad: 3.229

Actividad empresarial en Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Número total de establecimientos empresariales: 8.690

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Venlo
Periodo Delitos
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Venlo.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Venlo

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer viviendas in Venlo

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.