Jump to content
Logo of Hauzer & Partners Makelaardij | Qualis

Monseigneur Zwijsenstraat 19

5914AG Venlo • Limburg

Sold

€ 375.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 9.350

2% transfer tax (€ 7.500) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 384.350

Purchase price /m²: € 3.289

Photo Gallery

Description

Ruime karakteristieke hoekwoning gelegen op rustige kindvriendelijke woonlocatie dichtbij alle voorzieningen en op loopafstand van het centrum. O.a. Uitgebouwde woonkamer, luxe keuken, airco, grote zolder met dakkapellen, goede isolatie, aangelegde achtertuin met berging en achterom. Instapklare woning! Kelder: Provisie kelder. Wasmachine aansluiting. Groepenkast (vernieuwd). Begane grond: Ruime hal, toilet. Lichte en ruime woonkamer met uitbouw. Via de schuifdeur is de gesloten keuken bereikbaar. De keuken is in 2020 voorzien van een mooie zwarte inbouwkeuken inclusief apparatuur; inductiekookplaat met Bora afzuiging, vaatwasser, koelkast, combi oven, plint boiler voor directe beschikbaarheid van heet water. De begane grond is voorzien van een mooie PVC visgraat vloer. 1e Verdieping: Overloop, 3 slaapkamers, balkon. Badkamer met inloopdouche, wastafel met meubel en toilet. Deze verdieping is voorzien van een mooie laminaatvloer. 2e Verdieping: Via vaste trap bereikbaar. Overloop, 2 bergingen, Cv-ketel HR Nefit combi, zolderkamer (nog af te werken) met 2 dakkapellen. Het dak is geïsoleerd. Op de zolder is een tweede aansluiting voor wasmachine aanwezig. Tuin: Spouw- en dakisolatie. Grotendeels HR++ glas. Alleen de bovenlichten in de keuken zijn voorzien van enkel glas. Airconditioning. De aangelegde achtertuin is via een pad bereikbaar. In de tuin kun je lekker rustig en beschut zitten op één van de twee terrassen. Er is een stenen berging die je kunt gebruiken als bergruimte en om je fietsen te stallen. Algemeen: Ruime hoekwoning gelegen op heerlijk rustige woonlocatie dichtbij alle voorzieningen en op loopafstand van het centrum. Diverse nieuwe kozijnen, plat dak uitbouw recent vernieuwd, diverse hemelwaterafvoeren recent vernieuwd. Karakteristieke elementen zoals paneeldeuren zijn nog aanwezig. Deze woning is voorzien van strak stuukwerk. Pand is prima onderhouden en geïsoleerd, het buitenschilderwerk heeft nog een onderhoudsbeurt nodig. Parkeren kan in de straat (blauwe zone) tegen laag tarief van ca. € 30,- per jaar per auto. • Bouwjaar: 1951 • Perceeloppervlakte: ca. 130 m² • Gebruiksoppervlakte wonen: ca. 114 m² • Oppervlakte overige inpandige ruimte: ca. 8 m² • Oppervlakte gebouw gebonden buitenruimte: ca. 4 m² • Oppervlakte externe bergruimte: ca. 6 m² • Inhoud: ca. 433 m³ • Energielabel: C Lees de volledige omschrijving

Mortgage berekenen

€ 375.000

Cost of copper (estimated): € 9.350

2% transfer tax (€ 7.500) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 384.350

2,78%

Yearly

%

€ 18.750

Direct available

€

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (17-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 375.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
woonhuis, hoekwoning

Index

Rooms
7 rooms
Bedrooms
4 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
3 woonlagen en een kelder

Areas and volumes

Living area
114 m²
Land area
130 m²
Content
433 m³
Other enclosed space
8 m²
Building bound outdoor space
4 m²
External storage space
6 m²
Backyard area
48 m²

Construction and Energy

Year of construction
1951
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Insulation
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel en elektrische boiler
Boiler
Nefit (gas gestookt combiketel, eigendom)
Energy label
C

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg en in woonwijk
Garden
Achtertuin
Garden location
gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Salvage
Vrijstaande stenen berging
Parking
Openbaar parkeren en parkeervergunningen

Planning

Available since
28-01-2026
Sale date
07-04-2026

Bathroom facilities

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Additional features

  • Airconditioning en rolluiken

Maps

Postal code map

Postcode map for 5914

Google Maps

Map of Venlo

Discover where agents are active in Venlo

Residential and neighborhood statistics in Venlo

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Venlo. In 2025 were there 70.045 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 308.186.

Residents

70.045

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 308.186

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 28.855

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

4.868

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Venlo
Year Residents
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Annual WOZ value

WOZ value per year in Venlo
Year Average WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Composition of residents

Age build-up

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Education level

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Origin of residents (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Construction period of buildings

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

9.166

Label A

7.392

Label B

6.085

Label D

3.311

Label E

2.910

Label F

2.302

Label G

2.015

Label A+

654

Label A++

427

Label A+++

418

Label A++++

239

Label A+++++

25

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Venlo
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Electricity: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Electricity: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Electricity: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Electricity: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Electricity: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Electricity: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricity: 3.229

Business activity in Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Total number of company establishments: 8.690

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Venlo
Period Crimes
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Venlo.

Frequently asked questions about living in Venlo

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer houses in Venlo

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.