Ir directamente al contenido
Logotipo de Engels Stikkelbroeck Makelaars

Paalweg 56

5926PZ Venlo • Limburg

Disponible

€ 500.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 511.850

Precio de compra /m²: € 3.759

Galería de fotos

Descripción

Aan een rustige weg in het geliefde Hout-Blerick ligt deze goed onderhouden vrijstaande woning met royale woonkamer, leefkeuken, multifunctionele studeerkamer en 3 slaapkamers. De woning beschikt o.a. over airconditioning, 12 zonnepanelen, energielabel B en een onderhoudsvriendelijke achtertuin met grote overkapping. Dankzij de praktische indeling, fijne lichtinval en rustige ligging in een kindvriendelijke woonwijk is dit een ideale gezinswoning. De dorpskern, winkels, scholen en uitvalswegen A67/A73 zijn op korte afstand gelegen. Indeling: Begane grond: Middels een looppad door de voortuin is de overdekte entree tot de woning te bereiken. De entree/hal is voorzien van een tegelvloer en geeft toegang tot de trapopgang naar de 1e verdieping, de toiletruimte en de meterkast. De deels betegelde toiletruimte is voorzien van een zwevend toilet en fonteintje. De L-vormige woonkamer (ca. 39m2) heeft aan de voorzijde een lager gelegen, royale zithoek met een sfeervolle openhaard met een natuurstenen haardplateau. Aan de achterzijde is de eethoek gesitueerd met zicht op de tuin door de glazen schuifpui. De gehele woonkamer heeft een eikenhouten vloer en is voorzien van airconditioning. Vanuit de woonkamer is er toegang tot de studeerkamer. De studeerkamer is ca. 6,5m2 groot. Deze multifunctionele ruimte is voor meerdere doeleinden geschikt, zoals thuiskantoor of speelkamer. Vanuit de studeerkamer is er toegang tot de tuin en de leefkeuken. De leefkeuken (ca. 13m2) is ingericht met een Boretti 6-pitsgasfornuis, afzuigkap, 2 ovens, combi-oven en een vaatwasser. Vanuit de keuken is er zicht op de tuin. De keuken heeft een open doorgang naar de bijkeuken. In de bijkeuken bevindt zich een grote kastenwand. Tevens is hier voldoende ruimte voor het plaatsen van een extra koelkast of diepvries. Vanuit de bijkeuken is er toegang tot een bergzolder. De keuken, de bijkeuken en de studeerkamer zijn voorzien van dezelfde tegelvloer met vloerverwarming. 1e verdieping: De overloop geeft toegang tot 3 slaapkamers, de wasruimte en de badkamer. De overloop is voorzien van een laminaatvloer en airconditioning. De masterbedroom is ca. 16m2 groot, voorzien van een laminaatvloer, een vaste kastenwand en rolluiken. Slaapkamer 2 is ca. 10m2 groot en is voorzien van een laminaatvloer en rolluiken. Slaapkamer 3 is ca. 8m2 groot en is voorzien van een laminaatvloer en rolluiken. De geheel betegelde badkamer is ingericht met een inloopdouche, vaste wastafel en zwevend toilet. De aparte wasruimte (ca. 6m2) is voorzien van de witgoedaansluitingen. Tevens is hier de combi CV-ketel gesitueerd (Nefit 2009). De wasruimte heeft een vaste trapopgang naar de 2e verdieping. 2e verdieping: Middels een vaste trapopgang is de 2e verdieping te bereiken. De 2e verdieping biedt veel opbergruimte en is voorzien van een dakvenster. Hier is de omvormer voor de zonnepanelen gesitueerd. Tuin: De achtertuin is gelegen op het oosten en is onderhoudsvriendelijk aangelegd. De tuin is grotendeels beklinkerd en heeft borders met beplanting. Achter in de tuin is een grote overkapping geplaatst. De tuin is bereikbaar middels een achterom. Bij de poort is een overkapping gerealiseerd voor het stallen van de fietsen. De voortuin is verzorgd aangelegd met diverse beplanting. Algemeen: Bouwjaar 1980, inhoud ca. 489m3, gebruiksoppervlakte wonen ca. 133m2, perceelsoppervlakte 235m2. - Onderhoudsstaat is zowel binnen als buiten goed. - Energielabel B, het dak en de spouwmuren zijn geïsoleerd. - De woning is grotendeels voorzien kunststof kozijnen met dubbelglas, gedeeltelijk voorzien van houten kozijnen met enkelglas. - De woonkamer en de 1e verdieping zijn voorzien van airco (2023). - 12 zonnepanelen (2023) Deze vrijstaande woning is gelegen aan een rustige weg in een kindvriendelijke woonwijk in het geliefde Hout-Blerick. De dorpskern is gelegen op loopafstand. Diverse supermarkten zijn gelegen op fietsafstand. Het centrum van Blerick en het centrum van Venlo zijn eveneens gelegen op fietsafstand. De uitvalswegen A67/A73 zijn met 2-3 autominuten te bereiken. Vraagprijs: € 500.000,- k.k.

Hipoteca berekenen

€ 500.000

Coste del comprador (estimado): € 11.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 511.850

3,04%

Anualmente

%

€ 25.000

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 500.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
133 m²
Área del lote
235 m²
Contenido
489 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
11 m²
Área del jardín trasero
88 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1980
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Samengesteld dak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit (gas gestookt combiketel uit 1999, eigendom)
Etiqueta energética
B

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
12-05-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Airconditioning
  • dakraam
  • rolluiken
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5926

Mapas de Google

Mapa de Venlo

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Venlo

Estadísticas de vivienda y vecindario en Venlo

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Venlo. En 2025 había 70.045 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 308.186.

Inhabitantes

70.045

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 308.186

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 28.855

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

4.868

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Venlo
Año Inhabitantes
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Venlo
Año Promedio WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Composición de los residentes

Edad

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Nivel académico

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Origen de los residentes (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Período de construcción del edificio

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

9.166

Etiqueta A

7.392

Etiqueta B

6.085

Etiqueta D

3.311

Etiqueta E

2.910

Etiqueta F

2.302

Etiqueta G

2.015

Etiqueta A+

654

Etiqueta A++

427

Etiqueta A+++

418

Etiqueta A++++

239

Etiqueta A+++++

25

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Venlo
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Electricidad: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Electricidad: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Electricidad: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Electricidad: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Electricidad: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Electricidad: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricidad: 3.229

Actividad empresarial en Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Número total de establecimientos empresariales: 8.690

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Venlo
Periodo Delitos
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Venlo.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Venlo

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer viviendas in Venlo

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.