Aller directement au contenu
Logo de Engels Stikkelbroeck Makelaars

Paalweg 56

5926PZ Venlo • Limburg

Disponible

€ 500.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 11.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 511.850

Prix d'achat /m²: € 3.759

Galerie de photos

Description

Aan een rustige weg in het geliefde Hout-Blerick ligt deze goed onderhouden vrijstaande woning met royale woonkamer, leefkeuken, multifunctionele studeerkamer en 3 slaapkamers. De woning beschikt o.a. over airconditioning, 12 zonnepanelen, energielabel B en een onderhoudsvriendelijke achtertuin met grote overkapping. Dankzij de praktische indeling, fijne lichtinval en rustige ligging in een kindvriendelijke woonwijk is dit een ideale gezinswoning. De dorpskern, winkels, scholen en uitvalswegen A67/A73 zijn op korte afstand gelegen. Indeling: Begane grond: Middels een looppad door de voortuin is de overdekte entree tot de woning te bereiken. De entree/hal is voorzien van een tegelvloer en geeft toegang tot de trapopgang naar de 1e verdieping, de toiletruimte en de meterkast. De deels betegelde toiletruimte is voorzien van een zwevend toilet en fonteintje. De L-vormige woonkamer (ca. 39m2) heeft aan de voorzijde een lager gelegen, royale zithoek met een sfeervolle openhaard met een natuurstenen haardplateau. Aan de achterzijde is de eethoek gesitueerd met zicht op de tuin door de glazen schuifpui. De gehele woonkamer heeft een eikenhouten vloer en is voorzien van airconditioning. Vanuit de woonkamer is er toegang tot de studeerkamer. De studeerkamer is ca. 6,5m2 groot. Deze multifunctionele ruimte is voor meerdere doeleinden geschikt, zoals thuiskantoor of speelkamer. Vanuit de studeerkamer is er toegang tot de tuin en de leefkeuken. De leefkeuken (ca. 13m2) is ingericht met een Boretti 6-pitsgasfornuis, afzuigkap, 2 ovens, combi-oven en een vaatwasser. Vanuit de keuken is er zicht op de tuin. De keuken heeft een open doorgang naar de bijkeuken. In de bijkeuken bevindt zich een grote kastenwand. Tevens is hier voldoende ruimte voor het plaatsen van een extra koelkast of diepvries. Vanuit de bijkeuken is er toegang tot een bergzolder. De keuken, de bijkeuken en de studeerkamer zijn voorzien van dezelfde tegelvloer met vloerverwarming. 1e verdieping: De overloop geeft toegang tot 3 slaapkamers, de wasruimte en de badkamer. De overloop is voorzien van een laminaatvloer en airconditioning. De masterbedroom is ca. 16m2 groot, voorzien van een laminaatvloer, een vaste kastenwand en rolluiken. Slaapkamer 2 is ca. 10m2 groot en is voorzien van een laminaatvloer en rolluiken. Slaapkamer 3 is ca. 8m2 groot en is voorzien van een laminaatvloer en rolluiken. De geheel betegelde badkamer is ingericht met een inloopdouche, vaste wastafel en zwevend toilet. De aparte wasruimte (ca. 6m2) is voorzien van de witgoedaansluitingen. Tevens is hier de combi CV-ketel gesitueerd (Nefit 2009). De wasruimte heeft een vaste trapopgang naar de 2e verdieping. 2e verdieping: Middels een vaste trapopgang is de 2e verdieping te bereiken. De 2e verdieping biedt veel opbergruimte en is voorzien van een dakvenster. Hier is de omvormer voor de zonnepanelen gesitueerd. Tuin: De achtertuin is gelegen op het oosten en is onderhoudsvriendelijk aangelegd. De tuin is grotendeels beklinkerd en heeft borders met beplanting. Achter in de tuin is een grote overkapping geplaatst. De tuin is bereikbaar middels een achterom. Bij de poort is een overkapping gerealiseerd voor het stallen van de fietsen. De voortuin is verzorgd aangelegd met diverse beplanting. Algemeen: Bouwjaar 1980, inhoud ca. 489m3, gebruiksoppervlakte wonen ca. 133m2, perceelsoppervlakte 235m2. - Onderhoudsstaat is zowel binnen als buiten goed. - Energielabel B, het dak en de spouwmuren zijn geïsoleerd. - De woning is grotendeels voorzien kunststof kozijnen met dubbelglas, gedeeltelijk voorzien van houten kozijnen met enkelglas. - De woonkamer en de 1e verdieping zijn voorzien van airco (2023). - 12 zonnepanelen (2023) Deze vrijstaande woning is gelegen aan een rustige weg in een kindvriendelijke woonwijk in het geliefde Hout-Blerick. De dorpskern is gelegen op loopafstand. Diverse supermarkten zijn gelegen op fietsafstand. Het centrum van Blerick en het centrum van Venlo zijn eveneens gelegen op fietsafstand. De uitvalswegen A67/A73 zijn met 2-3 autominuten te bereiken. Vraagprijs: € 500.000,- k.k.

Prêt immobilier berekenen

€ 500.000

Coûts d'achat (estimés): € 11.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 511.850

3,04%

Annuellement

%

€ 25.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 500.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
133 m²
Superficie du terrain
235 m²
Contenu
489 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
11 m²
Aire de la cour arrière
88 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1980
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit (gas gestookt combiketel uit 1999, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • dakraam
  • rolluiken
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5926

Google Maps

Carte de Venlo

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Venlo

Chiffres de logement et de quartier dans Venlo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Venlo. En 2025 étaient 70.045 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 308.186.

Résidents

70.045

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 308.186

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 28.855

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

4.868

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Venlo
Année Résidents
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Venlo
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Niveau d'enseignement

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Origine des habitants (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

9.166

Étiquette A

7.392

Étiquette B

6.085

Étiquette D

3.311

Étiquette E

2.910

Étiquette F

2.302

Étiquette G

2.015

Étiquette A+

654

Étiquette A++

427

Étiquette A+++

418

Étiquette A++++

239

Étiquette A+++++

25

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Venlo
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.016 • Électricité: 2.803

Huurwoning

Gaz: 741 • Électricité: 2.001

Koopwoning

Gaz: 991 • Électricité: 2.962

Appartement

Gaz: 618 • Électricité: 1.798

Tussenwoning

Gaz: 915 • Électricité: 2.645

Vrijstaande woning

Gaz: 1.523 • Électricité: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.170 • Électricité: 3.229

Activité dans Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Nombre total d'établissements: 8.690

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Venlo
Période Délits
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Venlo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Venlo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer maisons in Venlo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.