Ir directamente al contenido
Logotipo de Makelaardij Thuis

Populierendreef 63

3137CT Vlaardingen • Zuid-Holland

Disponible

€ 479.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.430

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.580) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 490.430

Precio de compra /m²: € 3.685

Galería de fotos

Descripción

Heerlijk wonen in het geliefde Holy! Welkom in deze verrassend ruime en sfeervolle 5-kamerwoning, gelegen in de populaire en kindvriendelijke Drevenbuurt van Vlaardingen-Holy. Hier woon je in een rustige, groene omgeving met alle voorzieningen binnen handbereik: winkels, scholen, openbaar vervoer en recreatiemogelijkheden liggen op korte afstand. Een ideale plek voor gezinnen én iedereen die comfortabel wil wonen in een fijne buurt! Deze woning combineert ruimte, sfeer en functionaliteit. Met een eigen parkeerplaats aan de voorzijde, een zonnige achtertuin op het zuidwesten, een gezellige woonkamer met open haard en maar liefst vier (slaap)kamers is dit een huis waar je je direct thuis voelt! De praktische indeling met een lichte woonkamer en open keuken op de begane grond, drie ruime slaapkamers en een moderne badkamer op de eerste verdieping én een zeer royale open zolderverdieping zorgt ervoor dat iedere vierkante meter optimaal benut wordt. Ook aan duurzaamheid is gedacht! In 2016 is er spouwmuur- en vloerisolatie aangebracht, diverse kozijnen zijn vervangen met hr++glas. De riolering is in 2018 gedeeltelijk nieuw aangelegd en in 2019 is de dakgoot vernieuwd, de CV vervangen en is de kruipruimte opgehoogd met korrels. Het schilderwerk aan de buitenzijde is in 2021 uitgevoerd en recent nog nagekeken. Maak intern dit huis helemaal eigen en je hebt een huis voor het leven! Je bent van harte welkom voor een bezichtiging! Indeling: Begane grond: Entree met meterkast (6 groepen, 2 aardlekschakelaars en hoofdschakelaar) en een volledig betegeld toilet met staand closet. De woonkamer is voorzien van een mooie parketvloer en heeft een gezellige zithoek met open gashaard. Dankzij de open indeling loopt de ruimte naadloos over in de keuken. De open keuken is uitgevoerd in een lichte, gebroken witte opstelling aan twee zijden en beschikt over een afzuigkap, koelkast, vriezer, vaatwasser en een 5-pits gaskookplaat. Het kunststof werkblad biedt veel werkruimte en er is volop kastruimte aanwezig. Het verlaagde plafond met spots zorgt voor een moderne uitstraling. Vanuit de keuken heb je toegang tot de berging. Deze handige berging is van binnenuit te bereiken en kan dienen als verlengstuk van de keuken of je zet je fietsen hier neer. Het dak van de berging is in 2023 vernieuwd. Via de berging stap je zo de achtertuin in. De zonnige achtertuin ligt op het zuidwesten en is voorzien van een zonnescherm, een groene aanleg, een achterom en een vrije achteruitgang. Eerste verdieping: Via de hardhouten open trap bereik je de overloop. Hier is een schuifdeur geplaatst voor privacy en houdt natuurlijk de warmte vast! Op deze verdieping vind je drie slaapkamers. Slaapkamer I is gelegen aan de voorzijde. Slaapkamer II en III zijn beiden gelegen aan de achterzijde. Alle slaapkamers hebben een goede afmeting! De badkamer is geheel modern betegeld en is uitgerust met een breed wastafelmeubel, een inloopdouche, een handdoekradiator en een 2e toilet. Zolderverdieping: De zolder is voorzien van een dakraam en biedt door de open indeling een zee aan ruimte! Deze zolder is prima om te zetten naar een extra slaapkamer, werkplek of hobbyruimte. Tevens vind je hier de wasmachineaansluiting en de cv-opstelling. Kortom: een woning met veel mogelijkheden, gelegen op een toplocatie! Plan snel een bezichtiging en ervaar zelf de ruimte, sfeer en het wooncomfort van deze fijne woning. Bijzonderheden: -Bouwjaar 1976; -Woonoppervlak: 130m²; -Inhoud: 453m³; -Gelegen op een perceel van 151m² met eeuwigdurend recht van erfpacht met een jaarlijks te indexeren canon van € 743,- ; -Verwarming en warm water door middel van CV-combi (Nefit 2016); -Meterkast bestaat uit 6 groepen, 2 aardlekschakelaars en een hoofdschakelaar; -Voorzien van nieuwe kozijnen met dubbele beglazing (2014); -Spouwmuur isolatie (2016), vloerisolatie (2016); -Woning is geschilderd in 2021, deels nog in 2026, dakgoot vernieuwd in 2019; -Nieuw riool geplaatst in 2018 van toilet naar voorzijde; -Dakraam op zolder; -Energielabel B, geldig tot 10-04-2036; -Oplevering: 8 weken na oplevering nieuwbouwwoning verkoper, doch uiterlijk 15 februari 2027. Vraagprijs € 479.000,- k.k. Woonoppervlakte De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Indien de exacte maten voor een koper van cruciaal belang zijn, adviseren wij deze zelf na te meten. De (kandidaat)koper(s) zullen, indien gewenst, daartoe in de gelegenheid gesteld worden op een passend moment teneinde teleurstellingen en schade te voorkomen. Ouderdomsclausule Bij woningen ouder dan 30 jaar zal er standaard in de koopakte een ouderdomsclausule worden opgenomen. Notariskeuze en kosten In principe ligt de notariskeuze bij de koper. Het doorhalen van de hypothecaire inschrijving in het kadaster moet door de verkoper betaald worden. Zijn de kosten van één hypothecaire doorhaling hoger dan € 400,- inclusief BTW dan wordt het meerdere bij de koper in rekening gebracht. Indien de koper een notaris kiest buiten een straal van 20 kilometer van de verkochte onroerende zaak dan zijn de eventuele kosten die de notaris berekent voor een eventuele verkoopvolmacht en legalisatie hiervan ten behoeve van de verkoper voor rekening van de koper. Zelfbewoningsplicht Koper is bekend met de zelfbewoningsplicht welke vanaf 01-01-2023 binnen de gemeente Vlaardingen van kracht is. De verkopend makelaar heeft koper doorverwezen naar de gemeente Vlaardingen omtrent de desbetreffende regelgeving. Verkoper noch verkopend makelaar aanvaarden geen enkele aansprakelijkheid voor geleden schade wegens het niet juist naleven van deze zelfbewoningsplicht. Gunning Verkoper behoudt zich uitdrukkelijk het recht voor het object te gunnen aan de gegadigde van zijn keuze. Nadrukkelijk zij vermeld dat alle informatie in deze brochure moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze informatie.

Hipoteca berekenen

€ 479.000

Coste del comprador (estimado): € 11.430

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.580) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 490.430

3,04%

Anualmente

%

€ 23.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 479.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, tussenwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
130 m²
Área del lote
151 m²
Contenido
453 m³
Otra zona interior
6 m²
Área del jardín trasero
64 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1976
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Etiqueta energética
B

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Rescate
Aangebouwde stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
11-05-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, en wastafel

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3137

Mapas de Google

Ver Vlaardingen en el mapa

Vista espacial del área de trabajo en Vlaardingen

Estadísticas de vivienda y vecindario en Vlaardingen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Vlaardingen. En 2026 había 77.462 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 303.000.

Inhabitantes

77.462

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 303.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 31.900

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

3.615

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Vlaardingen
Año Inhabitantes
2022 74.143
2023 75.079
2024 76.409
2025 77.260
2026 77.462

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Vlaardingen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 220.000
2022 EUR 245.000
2023 EUR 278.000
2024 EUR 290.000
2025 EUR 303.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 16.006 0-15: 12.553 15-25: 8.360 25-45: 21.136 45-65: 19.205

Nivel académico

Hoger

24

Praktisch

33

Middelbaar

43

Origen de los residentes (2025)

Europa

9.302

Nederland

47.215

Buiten Europa

20.743

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 3.497
Appartementen 23.640
Tussenwoningen 9.788
Vrijstaande woningen 389
Twee-onder-één-kap woningen 833

Período de construcción del edificio

Voor 1700 24
1700 tot 1900 1.118
1900 tot 1925 964
1925 tot 1950 3.139
1950 tot 1970 5.469
1970 tot 1980 2.424
1980 tot 1990 1.173
1990 tot 2000 1.542
2000 tot 2010 811
2010 tot 2020 1.306
2020 en later 968

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

9.031

Etiqueta C

8.293

Etiqueta B

5.395

Etiqueta E

5.012

Etiqueta D

3.409

Etiqueta F

2.672

Etiqueta G

2.256

Etiqueta A+++

485

Etiqueta A+

437

Etiqueta A++

322

Etiqueta A++++

282

Etiqueta A+++++

7

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Vlaardingen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 970 2.470
2021 1.080 2.510
2022 840 2.370
2023 750 2.220
2024 740 2.260

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 960 • Electricidad: 2.840

Huurwoning

Gas: 680 • Electricidad: 1.830

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.650

Appartement

Gas: 660 • Electricidad: 1.870

Tussenwoning

Gas: 820 • Electricidad: 2.660

Vrijstaande woning

Gas: 1.640 • Electricidad: 4.400

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.230 • Electricidad: 3.380

Actividad empresarial en Vlaardingen (2025)

Handel en HORECA 1.385
Nijverheid en energie 2.060
Zakelijke dienstverlening 1.915
Overheid, onderwijs en zorg 1.640
Landbouw, bosbouw en visserij 160
Vervoer, informatie en communicatie 680
Financiele diensten en onroerendgoed 285
Cultuur, recreatie en overige diensten 845

Número total de establecimientos empresariales: 8.965

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Vlaardingen
Periodo Delitos
jan 2025 334
jan 2026 336
jul 2025 349
jun 2025 268
mei 2025 371
mrt 2025 300
nov 2024 291
nov 2025 306
okt 2024 367
okt 2025 317
sep 2024 245
sep 2025 228

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Vlaardingen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Vlaardingen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Vlaardingen?

Vlaardingen telt in 2026 ongeveer 77.462 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vlaardingen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Vlaardingen is in 2025 circa € 303.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Vlaardingen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Vlaardingen ligt rond € 31.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Vlaardingen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.615 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Vlaardingen?

In Vlaardingen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 23.640 woningen.

Meer viviendas in Vlaardingen

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.