Ir directamente al contenido
Logotipo de Feenstra ERA Makelaars

Nieuwe Rijksweg 1 h

9481AN Vries • Drenthe

Vendido bajo reserva

€ 595.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 13.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 608.750

Precio de compra /m²: € 2.633

Galería de fotos

Descripción

PENTHOUSE MET PRIVÉ LIFT TOT AAN DE WONING - ZEER ROYAAL MET 226 M2 WOONOPPERVLAK DAKTERRAS RUIM 70 M2 - PRACHTIGE LOCATIE IN DORPSCENTRUM – EIGEN GARAGE EN BERGING Dit zeer royale penthouse beschikt over een woonkamer, woonkeuken, bijkeuken, drie slaapkamers en twee badkamers en 226 m2 gebruiksoppervlakte wonen en ruim 70 m2 dakterras. De woning is zeer markant gelegen, goed onderhouden en beschikt over een (privé) lift, eigen garage en een eigen berging. Ligging Het appartementencomplex ligt markant en heerlijk ruim op de hoek van de Nieuwe Rijksweg en de Tynaarlosestraat in het authentieke brinkdorp Vries. Vries beschikt over goede winkelvoorzieningen, een uitgebreid verenigingsleven en uitstekende sportvoorzieningen. Bovendien ligt Vries zeer aantrekkelijk nabij de A28 en de fietssnelweg. Bovendien ligt het penthouse aan de bus route tussen Groningen en Assen met een bushalte nagenoeg voor de deur. Appartementencomplex “Quatre Bras” Het complex bestaat uit 8 appartementen gelegen op de 1e en 2e woonlaag en een penthouse gelegen op de 2e, 3e en 4e woonlaag. De entree van het complex bevindt zich aan de Tynaarlosestraat. Hier ligt de hoofdentree met video intercom, lift en trappenhuis. Hier bevindt zich ook de toegang naar het terrein met de eigen garage met naastgelegen schuurruimte en de carports van de andere appartementen. Het complex dateert van 2003 en is onder architectuur van Team 4 Architecten uit Groningen gebouwd. Het gebouw ademt de stijl van de tegenoverliggende voormalige school en schoolmeesterswoning. Dit maakt de directe omgeving tot een fraai architectonisch geheel. Verkoopinformatie Van deze woning is een eigen website beschikbaar met documenten, plattegronden, foto’s, video en een virtuele 360 tour. Download daarvoor op Funda de digitale brochure. Na het inplannen van een afspraak ontvangt u een inlogcode om de volledige website te kunnen bekijken. Wilt u de woning bezichtigen en de inlogcode ontvangen vraag dan een bezichtiging aan op Funda of bel met Feenstra ERA Makelaars – 050-5347066 voor een afspraak. We leiden u graag rond. Bereikbaarheid van het penthouse Het penthouse bevindt zich op de 2e, 3e en 4e woonlaag. Op de tweede woonlaag bevindt zich de bezoekers entree. Met een vaste binnentrap zijn de bovengelegen 3e en 4e woonlaag te bereiken. Als eigenaar kan de lift worden bedient tot aan de eigenaarsentree op de 3e woonlaag. Op deze wijze hoeft de binnentrap niet de worden gebruikt. Indeling appartement 1e woonlaag/1e verdieping: gasten-/hoofdentree met trapopgang naar gang op de 2e woonlaag. 2e woonlaag/2e verdieping: hier bevindt zich de speciaal voor de eigenaar te bereiken privéentree met een eigen toegang tot de centrale ruime hal waaraan zich verschillende vertrekken bevinden zoals de toiletruimte met hangtoilet en fonteintje en welke toegang geeft tot het dakterras. De ruime woonkamer heeft een vide en dubbele deuren naar het grote dakterras. De woonkamer heeft een heerlijke lichtinval door de grote raampartij op het zuiden. Dubbele suitedeuren geven toegang tot de woonkeuken. Deze heeft een frans balkon en weids uitzicht op en over de Nieuwe Rijksweg. De L-vormige keukeninrichting heeft lades en een ingebouwde inductie kookplaat, afzuigkap, oven, combi oven-magnetron, koelkast en vaatwasser. De woonkamer en woonkeuken hebben in een totaal een oppervlak van 58 m². De bijkeuken is v.v. de c.v.opstelling en van een wasmachine en wasdroger aansluiting. De ouderslaapkamer van 22 m2 heeft een garderobe inloopkast en een badkamer met ligbad, inloopdouche, wastafelmeubel, hangtoilet en designradiator. De tweede slaapkamer 16m² heeft een badkamer met douchecabine, wastafel en designradiator. 3e woonlaag/3e verdieping: grote overloop met aansluitend een open vide/werk/ontspanningsruimte met open vide naar de woonkamer en een 3e slaap/logeerkamer 23m² met dakraam. Kenmerken - gebruiksoppervlakte wonen: 226 m2 - gebouw gebonden buitenruimte: 78 m2 - inhoud: 747 m3 - kamers: 4 - bouwjaar: 2003 Vereniging van Eigenaren - actieve VvE - ingeschreven in KvK - Meerjaren Onderhoudsplan / MJOP - periodieke bijdrage € 348,-- per maand Verduurzaming en energielabel - c.v. met een Vaillant eco tec plus uit 2023 - airconditioning - warmwater via c.v.ketel - WTW installatie - muur- en dakisolatie - geheel voorzien van isolerende beglazing - 14 zonnepanelen - energielabel A Bijzonderheden - zonwering met o.a. screens

Hipoteca berekenen

€ 595.000

Coste del comprador (estimado): € 13.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 608.750

3,04%

Anualmente

%

€ 29.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 595.000 k.k.
Estado
Vendido bajo reserva
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Penthouse (appartement)

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
2 badkamers en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen
Ubicado en
3e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
226 m²
Contenido
747 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
78 m²
Espacio de almacenamiento externo
24 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2003
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Vaillant eco tec plus (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In centrum
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
28-11-2025
Fecha de venta
12-04-2026

Instalaciones del baño

2 douches, ligbad, toilet, wastafelmeubel, en wastafel

Instalaciones de garaje

Elektra

Características adicionales

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • dakraam
  • frans balkon
  • glasvezelkabel
  • lift
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 9481

Mapas de Google

Vista geográfica Vries

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Vries

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Vries. En 2025 había 4.180 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 365.000.

Inhabitantes

4.180

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 365.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 35.200

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

81

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Vries
Año Inhabitantes
2021 4.045
2022 4.045
2023 4.125
2024 4.210
2025 4.180

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Vries
Año Promedio WOZ
2021 EUR 266.000
2022 EUR 296.000
2023 EUR 337.000
2024 EUR 347.000
2025 EUR 365.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.355 0-15: 500 15-25: 360 25-45: 795 45-65: 1.170

Nivel académico

Hoger

1.070

Praktisch

810

Middelbaar

1.140

Origen de los residentes (2025)

Europa

205

Nederland

3.710

Buiten Europa

270

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 335
Appartementen 161
Tussenwoningen 432
Vrijstaande woningen 644
Twee-onder-één-kap woningen 419

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 44
1900 tot 1925 76
1925 tot 1950 128
1950 tot 1970 414
1970 tot 1980 452
1980 tot 1990 439
1990 tot 2000 218
2000 tot 2010 57
2010 tot 2020 20
2020 en later 126

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

603

Etiqueta A

359

Etiqueta B

355

Etiqueta D

169

Etiqueta G

143

Etiqueta F

101

Etiqueta E

76

Etiqueta A++++

51

Etiqueta A+++

30

Etiqueta A++

22

Etiqueta A+

21

Etiqueta A+++++

1

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Vries
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.560 2.790
2021 1.770 2.850
2022 1.380 2.630
2023 1.130 2.470
2024 1.060 2.620

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.010 • Electricidad: 1.870

Huurwoning

Gas: 920 • Electricidad: 1.900

Koopwoning

Gas: 1.200 • Electricidad: 2.680

Appartement

Gas: 790 • Electricidad: 2.000

Tussenwoning

Gas: 920 • Electricidad: 1.810

Vrijstaande woning

Gas: 1.410 • Electricidad: 3.170

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.120 • Electricidad: 2.730

Actividad empresarial en Vries (2025)

Handel en HORECA 70
Nijverheid en energie 45
Zakelijke dienstverlening 105
Overheid, onderwijs en zorg 110
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 55

Número total de establecimientos empresariales: 445

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Vries
Periodo Delitos
jan 2025 8
jan 2026 4
jul 2025 12
jun 2025 12
mei 2025 5
mrt 2025 7
nov 2024 7
nov 2025 5
okt 2024 7
okt 2025 8
sep 2024 5
sep 2025 8

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Vries.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Vries

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Vries?

Vries telt in 2025 ongeveer 4.180 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vries?

De gemiddelde WOZ-waarde in Vries is in 2025 circa € 365.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Vries?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Vries ligt rond € 35.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Vries?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 81 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Vries?

In Vries komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 644 woningen.

Meer viviendas in Vries

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.