Ir directamente al contenido
Logotipo de Weusthuis Makelaardij

Prinsenweg 6 a

7671EC Vriezenveen • Overijssel

Vendido

€ 375.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 384.350

Precio de compra /m²: € 2.678

Galería de fotos

Descripción

Deze ruime en keurig afgewerkte tussenwoning aan de Prinsweg 6a is volledig instapklaar en van alle gemakken voorzien. Gebouwd in 2018, voorzien van 8 zonnepanelen en uitstekend geïsoleerd , biedt deze moderne woning maar liefst 140 m² aan woonoppervlakte, verdeeld over drie verdiepingen. Met vier slaapkamers, een diepe tuin en een eigentijdse afwerking is dit een ideale gezinswoning waar je zó in kunt trekken, zonder te klussen. De woning ligt op een unieke locatie aan de rand van Vriezenveen. Voor de deur kijk je uit over de landerijen richting Westerhaar-Vriezenveensewijk, wat zorgt voor een heerlijk gevoel van rust en ruimte. Tegelijkertijd ben je met een paar minuten fietsen in het centrum van Vriezenveen, waar je diverse winkels, supermarkten en restaurants vindt. Ook de N36 is vlakbij, wat zorgt voor een goede verbinding met omliggende plaatsen. Interesse? Neem snel contact op voor een bezichtiging! Begane grond Je komt de woning binnen via een nette hal met toilet en trapopgang. De woonkamer is ruim, licht en voorzien van twee openslaande deuren naar de tuin, wat zorgt voor een prettige verbinding tussen binnen en buiten. De moderne keuken is compleet uitgerust met onder andere inbouwapparatuur en een gasfornuis, een fijne plek om te koken. Eerste verdieping Op de eerste verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers en een derde, compacte kamer die momenteel dienst doet als inloopkast. De luxe badkamer is fraai afgewerkt en voorzien van een inloopdouche, zwevend toilet en een wastafelmeubel. Tweede verdieping De zolderverdieping is opvallend ruim en flexibel in te delen. Perfect als extra slaapkamer, werkruimte of hobbykamer. Hier bevinden zich tevens de witgoedaansluiting en de cv-ketel (bouwjaar 2018). Bijzonderheden: * Bouwjaar 2018 * Woonoppervlak ca. 140 m² * Perceeloppervlak 188 m² * Inhoud ca. 486 m³ * Verwarming en warmwater middels HR-combiketel: Intergas 2018 * Energielabel: A * Voorzien van 4 slaapkamers * Aanvaarding in overleg * Bij koop is een waarborgsom/bankgarantie vereist van 10% van de koopsom * Mogelijkheid tot hypotheek met NHG (Nationale Hypotheek Garantie) Jouw makelaar voor dit object: Mart Smit

Hipoteca berekenen

€ 375.000

Coste del comprador (estimado): € 9.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 384.350

2,78%

Anualmente

%

€ 18.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 375.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, tussenwoning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
140 m²
Área del lote
188 m²
Contenido
486 m³
Espacio de almacenamiento externo
5 m²
Área del jardín trasero
99 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2018
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met overig
Aislamiento
HR-glas en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, landelijk gelegen en open ligging
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
18-07-2025
Fecha de venta
07-08-2025

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7671

Mapas de Google

Vista geográfica Vriezenveen

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Vriezenveen

Estadísticas de vivienda y vecindario en Vriezenveen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Vriezenveen. En 2026 había 13.910 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 363.628.

Inhabitantes

13.910

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 363.628

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 28.055

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

281

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Vriezenveen
Año Inhabitantes
2021 13.775
2022 13.790
2023 13.845
2024 13.935
2025 13.890
2026 13.910

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Vriezenveen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 262.256
2022 EUR 285.281
2023 EUR 331.703
2024 EUR 347.061
2025 EUR 363.628

Composición de los residentes

Edad

65+: 2.890 0-15: 2.330 15-25: 1.875 25-45: 3.150 45-65: 3.660

Nivel académico

Hoger

2.180

Praktisch

3.030

Middelbaar

4.910

Origen de los residentes (2025)

Europa

475

Nederland

12.735

Buiten Europa

680

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 806
Appartementen 1.047
Tussenwoningen 1.162
Vrijstaande woningen 1.827
Twee-onder-één-kap woningen 1.048

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1
1700 tot 1900 94
1900 tot 1925 380
1925 tot 1950 394
1950 tot 1970 1.021
1970 tot 1980 1.042
1980 tot 1990 831
1990 tot 2000 750
2000 tot 2010 472
2010 tot 2020 272
2020 en later 189

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

1.448

Etiqueta A

1.196

Etiqueta B

1.097

Etiqueta G

662

Etiqueta D

457

Etiqueta F

283

Etiqueta E

172

Etiqueta A+++

95

Etiqueta A++

71

Etiqueta A+

68

Etiqueta A++++

23

Etiqueta A+++++

3

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Vriezenveen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.376 3.172
2021 1.620 3.212
2022 1.263 2.997
2023 1.034 2.890
2024 995 2.993

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 888 • Electricidad: 2.590

Huurwoning

Gas: 826 • Electricidad: 2.106

Koopwoning

Gas: 1.146 • Electricidad: 3.272

Appartement

Gas: 768 • Electricidad: 1.988

Tussenwoning

Gas: 848 • Electricidad: 2.435

Vrijstaande woning

Gas: 1.364 • Electricidad: 3.761

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.027 • Electricidad: 2.961

Actividad empresarial en Vriezenveen (2025)

Handel en HORECA 350
Nijverheid en energie 285
Zakelijke dienstverlening 255
Overheid, onderwijs en zorg 210
Landbouw, bosbouw en visserij 100
Vervoer, informatie en communicatie 70
Financiele diensten en onroerendgoed 100
Cultuur, recreatie en overige diensten 150

Número total de establecimientos empresariales: 1.530

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Vriezenveen
Periodo Delitos
jan 2026 25
jul 2025 26
jun 2025 21
mei 2025 28
mrt 2025 23
mrt 2026 19
nov 2024 23
nov 2025 40
okt 2024 29
okt 2025 20
sep 2024 27
sep 2025 26

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Vriezenveen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Vriezenveen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Vriezenveen?

Vriezenveen telt in 2026 ongeveer 13.910 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vriezenveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Vriezenveen is in 2025 circa € 363.628.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Vriezenveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Vriezenveen ligt rond € 28.055 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Vriezenveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 281 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Vriezenveen?

In Vriezenveen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 1.827 woningen.

Meer viviendas in Vriezenveen

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.