Ir directamente al contenido
Logotipo de Rijnpoort Makelaars

Kerklaan 24 B

2291CH Wateringen • Zuid-Holland

Disponible

€ 450.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 10.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 460.850

Precio de compra /m²: € 5.294

Galería de fotos

Descripción

Wonen op een fijne plek in Wateringen begint aan Kerklaan 24b in Wateringen, waar dit ruime en comfortabele 3-kamerappartement is gelegen in het aantrekkelijke appartementencomplex Residentie De Wingerd. Het appartement bevindt zich op de eerste verdieping en beschikt over circa 85 m² woonoppervlakte, een balkon, een privéparkeerplaats en een berging in de ondergelegen parkeerkelder. Daarnaast heeft de woning een energielabel A, wat zorgt voor comfortabel en energiezuinig wonen. Het complex is gebouwd in 2009 en maakt direct een verzorgde en prettige indruk. Via de afgesloten centrale entree met bellentableau, brievenbussen en videofooninstallatie kom je binnen in het gebouw. Het atrium is opvallend licht en sfeervol ingericht, met fijne zitjes die bijdragen aan een aangename, bijna hotelachtige ontvangst. Vanuit hier zijn de lift en het trappenhuis bereikbaar. In het appartement leidt de hal naar alle vertrekken en vind je de meterkast en een modern hangend toilet met fonteintje. De royale woonkamer van circa 41 m² vormt samen met de open keuken het hart van de woning. Dankzij de prettige maatvoering is er volop ruimte voor een comfortabele zithoek en een ruime eettafel. De open keuken in L-opstelling is compleet uitgerust met onder andere een gaskookplaat, afzuigkap, combi oven/magnetron, koelkast en vaatwasser. De inbouwapparatuur is in 2025 vervangen. Vanuit de woonkamer is het overdekte balkon bereikbaar. Het balkon heeft een oppervlakte van circa 9 m² en biedt een fijne plek om buiten te zitten. Daarnaast beschikt het appartement over een praktische inpandige berging met aansluitingen voor de wasmachine, de cv-ketel (2024) en de mechanische ventilatie. Het appartement telt twee ruime slaapkamers van circa 14 m² en 9 m², beide gelegen aan de voorzijde en afgewerkt met laminaat. De eigentijdse badkamer is verzorgd uitgevoerd en voorzien van een douchecabine en wastafel. In de parkeerkelder beschik je over een eigen parkeerplaats en een privéberging, wat het wooncomfort compleet maakt. Er is een actieve Vereniging van Eigenaren, de bijdrage is € 236,54 per maand. Ben je op zoek naar een licht, ruim en comfortabel appartement op een prettige locatie, dan is Kerklaan 24b in Wateringen zeker een bezichtiging waard. In de koopovereenkomst wordt opgenomen dat voor deze woning de niet-zelfbewoningsclausule van toepassing is. Interesse in dit huis? Schakel direct je eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen.

Hipoteca berekenen

€ 450.000

Coste del comprador (estimado): € 10.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 460.850

2,78%

Anualmente

%

€ 22.500

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 450.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Bovenwoning (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
1e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
85 m²
Contenido
303 m³
Espacio de almacenamiento externo
9 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2008
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In centrum
Rescate
Inpandig
Aparcar
Parkeergarage
Tipo de garaje
Parkeerkelder en parkeerplaats

Planificación

Ofrecido desde
12-05-2026

Instalaciones del baño

Douche en wastafel

Características adicionales

  • Lift en mechanische ventilatie

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 2291

Mapas de Google

Ubicación de Wateringen

Vista espacial del área de trabajo en Wateringen

Estadísticas de vivienda y vecindario en Wateringen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Wateringen. En 2025 había 16.145 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 448.000.

Inhabitantes

16.145

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 448.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 34.600

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

613

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Wateringen
Año Inhabitantes
2021 16.105
2022 16.150
2023 16.335
2024 16.245
2025 16.145

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Wateringen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 330.000
2022 EUR 361.000
2023 EUR 415.000
2024 EUR 432.000
2025 EUR 448.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 3.200 0-15: 2.870 15-25: 1.925 25-45: 3.750 45-65: 4.405

Nivel académico

Hoger

3.520

Praktisch

2.980

Middelbaar

5.350

Origen de los residentes (2025)

Europa

1.265

Nederland

12.020

Buiten Europa

2.865

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 1.228
Appartementen 1.860
Tussenwoningen 3.109
Vrijstaande woningen 333
Twee-onder-één-kap woningen 264

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1
1700 tot 1900 19
1900 tot 1925 132
1925 tot 1950 212
1950 tot 1970 1.126
1970 tot 1980 626
1980 tot 1990 998
1990 tot 2000 747
2000 tot 2010 988
2010 tot 2020 727
2020 en later 61

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

2.830

Etiqueta C

2.020

Etiqueta B

1.252

Etiqueta D

286

Etiqueta E

267

Etiqueta F

245

Etiqueta G

158

Etiqueta A+

149

Etiqueta A++

58

Etiqueta A+++

52

Etiqueta A++++

14

Etiqueta A+++++

5

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Wateringen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 980 2.860
2021 1.110 2.890
2022 850 2.680
2023 770 2.520
2024 760 2.580

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 890 • Electricidad: 2.850

Huurwoning

Gas: 650 • Electricidad: 1.910

Koopwoning

Gas: 820 • Electricidad: 2.810

Appartement

Gas: 560 • Electricidad: 1.720

Tussenwoning

Gas: 760 • Electricidad: 2.640

Vrijstaande woning

Gas: 1.400 • Electricidad: 4.340

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.120 • Electricidad: 3.370

Actividad empresarial en Wateringen (2025)

Handel en HORECA 405
Nijverheid en energie 530
Zakelijke dienstverlening 600
Overheid, onderwijs en zorg 400
Landbouw, bosbouw en visserij 130
Vervoer, informatie en communicatie 175
Financiele diensten en onroerendgoed 135
Cultuur, recreatie en overige diensten 235

Número total de establecimientos empresariales: 2.605

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Wateringen
Periodo Delitos
jan 2025 54
jan 2026 37
jul 2025 57
jun 2025 45
mei 2025 57
mrt 2025 52
nov 2024 61
nov 2025 59
okt 2024 54
okt 2025 52
sep 2024 73
sep 2025 44

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Wateringen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Wateringen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Wateringen?

Wateringen telt in 2025 ongeveer 16.145 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Wateringen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Wateringen is in 2025 circa € 448.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Wateringen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Wateringen ligt rond € 34.600 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Wateringen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 613 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Wateringen?

In Wateringen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 3.109 woningen.

Meer viviendas in Wateringen

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.