Aller directement au contenu
Logo de Rijnpoort Makelaars

Kerklaan 24 B

2291CH Wateringen • Zuid-Holland

Disponible

€ 450.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 10.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 460.850

Prix d'achat /m²: € 5.294

Galerie de photos

Description

Wonen op een fijne plek in Wateringen begint aan Kerklaan 24b in Wateringen, waar dit ruime en comfortabele 3-kamerappartement is gelegen in het aantrekkelijke appartementencomplex Residentie De Wingerd. Het appartement bevindt zich op de eerste verdieping en beschikt over circa 85 m² woonoppervlakte, een balkon, een privéparkeerplaats en een berging in de ondergelegen parkeerkelder. Daarnaast heeft de woning een energielabel A, wat zorgt voor comfortabel en energiezuinig wonen. Het complex is gebouwd in 2009 en maakt direct een verzorgde en prettige indruk. Via de afgesloten centrale entree met bellentableau, brievenbussen en videofooninstallatie kom je binnen in het gebouw. Het atrium is opvallend licht en sfeervol ingericht, met fijne zitjes die bijdragen aan een aangename, bijna hotelachtige ontvangst. Vanuit hier zijn de lift en het trappenhuis bereikbaar. In het appartement leidt de hal naar alle vertrekken en vind je de meterkast en een modern hangend toilet met fonteintje. De royale woonkamer van circa 41 m² vormt samen met de open keuken het hart van de woning. Dankzij de prettige maatvoering is er volop ruimte voor een comfortabele zithoek en een ruime eettafel. De open keuken in L-opstelling is compleet uitgerust met onder andere een gaskookplaat, afzuigkap, combi oven/magnetron, koelkast en vaatwasser. De inbouwapparatuur is in 2025 vervangen. Vanuit de woonkamer is het overdekte balkon bereikbaar. Het balkon heeft een oppervlakte van circa 9 m² en biedt een fijne plek om buiten te zitten. Daarnaast beschikt het appartement over een praktische inpandige berging met aansluitingen voor de wasmachine, de cv-ketel (2024) en de mechanische ventilatie. Het appartement telt twee ruime slaapkamers van circa 14 m² en 9 m², beide gelegen aan de voorzijde en afgewerkt met laminaat. De eigentijdse badkamer is verzorgd uitgevoerd en voorzien van een douchecabine en wastafel. In de parkeerkelder beschik je over een eigen parkeerplaats en een privéberging, wat het wooncomfort compleet maakt. Er is een actieve Vereniging van Eigenaren, de bijdrage is € 236,54 per maand. Ben je op zoek naar een licht, ruim en comfortabel appartement op een prettige locatie, dan is Kerklaan 24b in Wateringen zeker een bezichtiging waard. In de koopovereenkomst wordt opgenomen dat voor deze woning de niet-zelfbewoningsclausule van toepassing is. Interesse in dit huis? Schakel direct je eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen.

Prêt immobilier berekenen

€ 450.000

Coûts d'achat (estimés): € 10.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 460.850

2,78%

Annuellement

%

€ 22.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 450.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Bovenwoning (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
1e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
85 m²
Contenu
303 m³
Espace de stockage externe
9 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2008
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In centrum
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Parkeergarage
Type de garage
Parkeerkelder en parkeerplaats

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Lift en mechanische ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 2291

Google Maps

Localisation de Wateringen

Aperçu spatial du site de travail dans Wateringen

Chiffres de logement et de quartier dans Wateringen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Wateringen. En 2025 étaient 16.145 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 448.000.

Résidents

16.145

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 448.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 34.600

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

613

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Wateringen
Année Résidents
2021 16.105
2022 16.150
2023 16.335
2024 16.245
2025 16.145

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Wateringen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 330.000
2022 EUR 361.000
2023 EUR 415.000
2024 EUR 432.000
2025 EUR 448.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 3.200 0-15: 2.870 15-25: 1.925 25-45: 3.750 45-65: 4.405

Niveau d'enseignement

Hoger

3.520

Praktisch

2.980

Middelbaar

5.350

Origine des habitants (2025)

Europa

1.265

Nederland

12.020

Buiten Europa

2.865

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1.228
Appartementen 1.860
Tussenwoningen 3.109
Vrijstaande woningen 333
Twee-onder-één-kap woningen 264

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1
1700 tot 1900 19
1900 tot 1925 132
1925 tot 1950 212
1950 tot 1970 1.126
1970 tot 1980 626
1980 tot 1990 998
1990 tot 2000 747
2000 tot 2010 988
2010 tot 2020 727
2020 en later 61

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

2.830

Étiquette C

2.020

Étiquette B

1.252

Étiquette D

286

Étiquette E

267

Étiquette F

245

Étiquette G

158

Étiquette A+

149

Étiquette A++

58

Étiquette A+++

52

Étiquette A++++

14

Étiquette A+++++

5

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Wateringen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 980 2.860
2021 1.110 2.890
2022 850 2.680
2023 770 2.520
2024 760 2.580

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 890 • Électricité: 2.850

Huurwoning

Gaz: 650 • Électricité: 1.910

Koopwoning

Gaz: 820 • Électricité: 2.810

Appartement

Gaz: 560 • Électricité: 1.720

Tussenwoning

Gaz: 760 • Électricité: 2.640

Vrijstaande woning

Gaz: 1.400 • Électricité: 4.340

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.120 • Électricité: 3.370

Activité dans Wateringen (2025)

Handel en HORECA 405
Nijverheid en energie 530
Zakelijke dienstverlening 600
Overheid, onderwijs en zorg 400
Landbouw, bosbouw en visserij 130
Vervoer, informatie en communicatie 175
Financiele diensten en onroerendgoed 135
Cultuur, recreatie en overige diensten 235

Nombre total d'établissements: 2.605

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Wateringen
Période Délits
jan 2025 54
jan 2026 37
jul 2025 57
jun 2025 45
mei 2025 57
mrt 2025 52
nov 2024 61
nov 2025 59
okt 2024 54
okt 2025 52
sep 2024 73
sep 2025 44

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Wateringen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Wateringen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Wateringen?

Wateringen telt in 2025 ongeveer 16.145 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Wateringen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Wateringen is in 2025 circa € 448.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Wateringen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Wateringen ligt rond € 34.600 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Wateringen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 613 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Wateringen?

In Wateringen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 3.109 woningen.

Meer maisons in Wateringen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.