Aller directement au contenu
Logo de Rijnpoort Makelaars

Pleinwand 12

2291DB Wateringen • Zuid-Holland

Disponible

€ 380.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.450

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.600) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 389.450

Prix d'achat /m²: € 3.838

Galerie de photos

Description

Wonen midden in het gezellige centrum van Wateringen met alle voorzieningen op loopafstand? Dan is Pleinwand 12 precies wat je zoekt. Deze verzorgd onderhouden maisonnettewoning beschikt over een zonnig balkon op het zuidoosten, een eigen berging en twee ruime slaapkamers. Dankzij de centrale ligging woon je hier dichtbij winkels, horeca, openbaar vervoer, scholen en diverse uitvalswegen. Het appartementengebouw is gebouwd in 1978. Via de afgesloten centrale entree met bellenplateau en brievenbussen bereik je via het gezamenlijke trappenhuis de woning. Vanuit de hal bereik je de entree van de woning met meterkast en trapopgang naar de woonverdieping. Op de woonverdieping bevindt zich de ruime en lichte woonkamer van circa 47 m² (inclusief keuken) met grote raampartijen aan de voorzijde, waarbij je direct uitzicht hebt op het gezellige centrum. Aan de achterzijde bevinden zich de eetkamer en de open keuken met diverse inbouwapparatuur. De keuken sluit goed aan op de eetkamer en heeft een praktische indeling. Vanuit de keuken bereik je het zonnige balkon op het zuidoosten. Op deze verdieping bevinden zich tevens een toiletruimte en de trapopgang naar de slaapverdieping. De slaapverdieping beschikt over een overloop met toegang tot twee ruime slaapkamers van beide circa 12 m². De badkamer is voorzien van een douche en wastafel. Daarnaast is er een aparte kast met opstelplaats van de cv-ketel en een separate kast met aansluiting voor de wasmachine. Er is een actieve VvE de bijdrage hiervoor zijn € 203,- p.m. Ben je op zoek naar een ruime maisonnettewoning met veel licht, een zonnig balkon en een centrale ligging midden in Wateringen? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging van Pleinwand 12 in Wateringen en ervaar zelf de ruimte en het wooncomfort van deze woning. In de koopovereenkomst zal standaard een ouderdomsclausule worden opgenomen, omdat deze woning ouder dan 20 jaar is. En omdat de woning voor 1990 is gebouwd, wordt er eveneens standaard een asbestclausule opgenomen. Tevens is voor deze woning de niet-zelfbewoningsclausule van toepassing. Deze woning komt in aanmerking voor de starterslening van de gemeente Westland. De starterslening is een aanvullende lening van maximaal € 30.000,-. De eerste drie jaar betaal je geen rente of aflossing. Na drie jaar betaal je naar draagkracht rente en aflossing. Meer informatie is te vinden op gemeentewestland.nl. Deze woning komt tevens in aanmerking voor de Nationale Hypotheek Garantie. Interesse in dit huis? Schakel direct je eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen.

Prêt immobilier berekenen

€ 380.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.450

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.600) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 389.450

2,78%

Annuellement

%

€ 19.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 380.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Maisonnette

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
99 m²
Contenu
348 m³
Autre espace intérieur
1 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
5 m²
Espace de stockage externe
7 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1978
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolation
Dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In centrum en vrij uitzicht
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 2291

Google Maps

Localisation de Wateringen

Aperçu spatial du site de travail dans Wateringen

Chiffres de logement et de quartier dans Wateringen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Wateringen. En 2025 étaient 16.145 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 448.000.

Résidents

16.145

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 448.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 34.600

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

613

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Wateringen
Année Résidents
2021 16.105
2022 16.150
2023 16.335
2024 16.245
2025 16.145

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Wateringen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 330.000
2022 EUR 361.000
2023 EUR 415.000
2024 EUR 432.000
2025 EUR 448.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 3.200 0-15: 2.870 15-25: 1.925 25-45: 3.750 45-65: 4.405

Niveau d'enseignement

Hoger

3.520

Praktisch

2.980

Middelbaar

5.350

Origine des habitants (2025)

Europa

1.265

Nederland

12.020

Buiten Europa

2.865

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1.228
Appartementen 1.860
Tussenwoningen 3.109
Vrijstaande woningen 333
Twee-onder-één-kap woningen 264

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1
1700 tot 1900 19
1900 tot 1925 132
1925 tot 1950 212
1950 tot 1970 1.126
1970 tot 1980 626
1980 tot 1990 998
1990 tot 2000 747
2000 tot 2010 988
2010 tot 2020 727
2020 en later 61

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

2.830

Étiquette C

2.020

Étiquette B

1.252

Étiquette D

286

Étiquette E

267

Étiquette F

245

Étiquette G

158

Étiquette A+

149

Étiquette A++

58

Étiquette A+++

52

Étiquette A++++

14

Étiquette A+++++

5

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Wateringen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 980 2.860
2021 1.110 2.890
2022 850 2.680
2023 770 2.520
2024 760 2.580

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 890 • Électricité: 2.850

Huurwoning

Gaz: 650 • Électricité: 1.910

Koopwoning

Gaz: 820 • Électricité: 2.810

Appartement

Gaz: 560 • Électricité: 1.720

Tussenwoning

Gaz: 760 • Électricité: 2.640

Vrijstaande woning

Gaz: 1.400 • Électricité: 4.340

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.120 • Électricité: 3.370

Activité dans Wateringen (2025)

Handel en HORECA 405
Nijverheid en energie 530
Zakelijke dienstverlening 600
Overheid, onderwijs en zorg 400
Landbouw, bosbouw en visserij 130
Vervoer, informatie en communicatie 175
Financiele diensten en onroerendgoed 135
Cultuur, recreatie en overige diensten 235

Nombre total d'établissements: 2.605

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Wateringen
Période Délits
jan 2025 54
jan 2026 37
jul 2025 57
jun 2025 45
mei 2025 57
mrt 2025 52
nov 2024 61
nov 2025 59
okt 2024 54
okt 2025 52
sep 2024 73
sep 2025 44

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Wateringen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Wateringen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Wateringen?

Wateringen telt in 2025 ongeveer 16.145 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Wateringen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Wateringen is in 2025 circa € 448.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Wateringen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Wateringen ligt rond € 34.600 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Wateringen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 613 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Wateringen?

In Wateringen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 3.109 woningen.

Meer maisons in Wateringen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.