Ir directamente al contenido
Logotipo de Snelder Zijlstra Makelaars Almelo-Borne

Sibculoseweg 17

7676PA Westerhaar-Vriezenveensewijk • Overijssel

Vendido

€ 925.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 20.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 18.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 945.350

Precio de compra /m²: € 2.673

Galería de fotos

Descripción

Vrijstaand wonen met ruimte, vrijheid en uitzicht aan de Sibculoseweg 17 in Westerhaar-Vriezenveensewijk. Op een prachtige locatie in Westerhaar-Vriezenveensewijk staat deze royale vrijstaande woning met een woonoppervlakte van maar liefst 346 m², een inhoud van ruim 1.600 m³ en een perceel van 14.560 m². Hier woon je landelijk, met vrij uitzicht over de omliggende landerijen, en tegelijkertijd dicht bij de voorzieningen van het dorp. De woning biedt alles wat je je kunt wensen: een lichte woonkamer, een ruime woonkeuken, meerdere slaapkamers, twee badkamers, praktische bijgebouwen én een gastenverblijf. Buiten vind je een zeer ruime tuin met een royale overkapping, loungehoek met buitenhaard en diverse bijgebouwen. Ideaal voor wie ruimte zoekt om te wonen, werken of hobby’s uit te oefenen – en vooral om te genieten van rust en vrijheid. De ligging is uitstekend: op korte afstand van winkels, scholen en sportvoorzieningen. De uitvalswegen richting Almelo, Hardenberg en Zwolle zijn bovendien snel bereikbaar en openbaar vervoer stopt voor de deur. INDELING Begane grond Binnenkomst via de entree met hal, toegang tot toilet en trapopgang. Zeer royale woonkamer met aansluitende eetkamer en open keuken voorzien van kookeiland en inbouwapparatuur. Liggend op het Zuiden een slaapkamer bereikbaar vanuit de hal bij de entree met walk-in closet en badkamer. Eerste verdieping Overloop met toegang tot vier ruime slaapkamers, een badkamer met ligbad, douche, toilet en dubbele wastafel, en een separate berging. Daarnaast is er één ruime slaapkamer momenteel ingericht als sportkamer, deze is tevens voorzien van een inbouwkast. Zolder Via een vlizotrap bereik je de ruime bergzolder, ideaal voor opslag. Berging & gastenverblijf Aparte berging aansluitend op het gastenverblijf. Het gastenverblijf beschikt over een eigen woonkamer met heerlijke overkapping, keuken, badkamer, toilet en slaapkamer. Bij het gastenverblijf aan zit een berging dat momenteel functioneert als kantoor voorzien van airconditioning voor het koelen en verwarmen. Het gastenverblijf beschikt over een kelder, praktisch als provisieruimte of wijnkelder. Buitenruimte Het perceel rondom de woning is royaal opgezet en biedt volop privacy. Onder de grote overkapping met loungehoek en buitenhaard kun je heerlijk genieten van lange zomeravonden of een kop koffie in de ochtendzon. Verder zijn er meerdere bijgebouwen en schuren aanwezig voor externe bergruimte. De ligging aan de rand van de landerijen maakt dat je vanuit je tuin elke dag kunt genieten van een prachtig vrij uitzicht. KENMERKEN - Bouwjaar: 2009 - Woonoppervlakte: 346 m² - Inhoud: 1.607 m³ - Perceel: 14.560 m² - Energielabel: A+++ BIJZONDERHEDEN - Airconditioning met verwarmingsfunctie in gastenverblijf - Vloerverwarming in gastenverblijf - Airconditioning met verwarmingsfunctie in kantoor - November 2024 warmtepomp geïnstalleerd - Laadpaal aanwezig - Fraaie overkapping met loungehoek en buitenhaard - Diverse bijgebouwen en schuren - Groot perceel met vrij uitzicht en volop privacy - Centrale ligging t.o.v. uitvalswegen en voorzieningen Alle beschikbare informatie omtrent deze woning, zoals het meetrapport, energielabel, plattegronden, video en vragenlijst, kunt u eenvoudig raadplegen via uw Move-account. Onze uitingen zijn met de grootste zorg samengesteld. Eventuele onjuistheden geven geen rechten of aanspraken. Wij adviseren u daarom alle informatie te controleren en waar nodig na te meten. Interesse in deze woning? Wij zijn de makelaar voor de verkoper. Schakel uw eigen NVM-aankoopmakelaar in: hij of zij komt op voor uw belangen, en dat geeft rust, zekerheid en vaak ook financieel voordeel.

Hipoteca berekenen

€ 925.000

Coste del comprador (estimado): € 20.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 18.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 945.350

3,04%

Anualmente

%

€ 46.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 925.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, villa, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
9 habitaciones
Habitaciones de dormir
6 dormitorios
Baños
3 badkamers en 2 aparte toiletten
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
346 m²
Área del lote
14560 m²
Contenido
1607 m³
Otra zona interior
86 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
31 m²
Espacio de almacenamiento externo
124 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2009
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Samengesteld dak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, HR-glas, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Agua tibia
Elektrische boiler
Etiqueta energética
A+++

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, buiten bebouwde kom, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht
Jardín
Tuin rondom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
22-09-2025
Fecha de venta
23-02-2026

Instalaciones del baño

2 douches, 2 dubbele wastafels, 2 toiletten, 3 wastafelmeubels, ligbad, en wastafel

Características adicionales

  • Airconditioning
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7676

Mapas de Google

Mapa de Westerhaar-Vriezenveensewijk

Explora Westerhaar-Vriezenveensewijk y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Westerhaar-Vriezenveensewijk

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Westerhaar-Vriezenveensewijk. En 2026 había 4.201 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 311.187.

Inhabitantes

4.201

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 311.187

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 24.855

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

88

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Westerhaar-Vriezenveensewijk
Año Inhabitantes
2021 4.240
2022 4.215
2023 4.215
2024 4.200
2025 4.150
2026 4.201

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Westerhaar-Vriezenveensewijk
Año Promedio WOZ
2021 EUR 215.117
2022 EUR 236.204
2023 EUR 279.136
2024 EUR 298.712
2025 EUR 311.187

Composición de los residentes

Edad

65+: 905 0-15: 700 15-25: 510 25-45: 995 45-65: 1.145

Nivel académico

Hoger

270

Praktisch

1.330

Middelbaar

1.350

Origen de los residentes (2025)

Europa

140

Nederland

3.875

Buiten Europa

135

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 318
Appartementen 205
Tussenwoningen 430
Vrijstaande woningen 596
Twee-onder-één-kap woningen 366

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 3
1900 tot 1925 25
1925 tot 1950 140
1950 tot 1970 514
1970 tot 1980 385
1980 tot 1990 264
1990 tot 2000 174
2000 tot 2010 122
2010 tot 2020 79
2020 en later 148

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

458

Etiqueta B

280

Etiqueta A

261

Etiqueta D

217

Etiqueta F

163

Etiqueta E

122

Etiqueta A+

118

Etiqueta G

89

Etiqueta A++++

83

Etiqueta A+++

29

Etiqueta A++

10

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Westerhaar-Vriezenveensewijk
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.411 3.262
2021 1.644 3.293
2022 1.302 3.102
2023 1.064 2.966
2024 1.029 3.048

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.005 • Electricidad: 2.491

Huurwoning

Gas: 970 • Electricidad: 2.394

Koopwoning

Gas: 1.149 • Electricidad: 3.511

Appartement

Gas: 666 • Electricidad: 1.964

Tussenwoning

Gas: 955 • Electricidad: 2.402

Vrijstaande woning

Gas: 1.239 • Electricidad: 3.770

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 997 • Electricidad: 2.927

Actividad empresarial en Westerhaar-Vriezenveensewijk (2025)

Handel en HORECA 75
Nijverheid en energie 115
Zakelijke dienstverlening 60
Overheid, onderwijs en zorg 50
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 10
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 40

Número total de establecimientos empresariales: 380

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Westerhaar-Vriezenveensewijk
Periodo Delitos
jan 2026 7
jul 2025 7
jun 2025 7
mei 2025 9
mrt 2025 8
mrt 2026 8
nov 2024 11
nov 2025 5
okt 2024 4
okt 2025 5
sep 2024 6
sep 2025 6

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Westerhaar-Vriezenveensewijk.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Westerhaar-Vriezenveensewijk

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Westerhaar-Vriezenveensewijk?

Westerhaar-Vriezenveensewijk telt in 2026 ongeveer 4.201 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

De gemiddelde WOZ-waarde in Westerhaar-Vriezenveensewijk is in 2025 circa € 311.187.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Westerhaar-Vriezenveensewijk ligt rond € 24.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 88 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

In Westerhaar-Vriezenveensewijk komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 596 woningen.

Meer viviendas in Westerhaar-Vriezenveensewijk

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.