Ir directamente al contenido
Logotipo de Weusthuis Makelaardij

Sibculoseweg 78

7676PD Westerhaar-Vriezenveensewijk • Overijssel

Disponible

€ 1.145.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 24.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 22.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 1.169.750

Precio de compra /m²: € 4.731

Galería de fotos

Descripción

Ben je op zoek naar een plek waar ruimte, rust en modern wooncomfort samenkomen? Dan is de Sibculoseweg 78 in Westerhaar precies wat je zoekt. Dit gemoderniseerde, vrijstaande en volledig onderkelderde landhuis staat op een perceel van ruim 1 hectare. Met een woonoppervlakte van meer dan 240 m² biedt het alle mogelijkheden om te wonen, werken en ontspannen. De royale woonkamer met houtkachel sluit naadloos aan op de lichte serre, een fijne plek om het hele jaar door gezellig te dineren of te borrelen met vrienden en familie. De keuken uit 2021 is modern en praktisch ingericht en grenst aan de bijkeuken met toegang tot de tuin. Daarnaast zijn er multifunctionele kamers die zich uitstekend lenen voor een werkplek of hobbyruimte. Op de eerste verdieping vind je vier ruime slaapkamers en een complete badkamer, wat dit huis ook voor gezinnen zeer geschikt maakt. Het landhuis, gebouwd in 1984, is opgetrokken met hoogwaardige materialen en in de afgelopen jaren grondig gemoderniseerd. Hierdoor kun je direct genieten van eigentijds wooncomfort. Buiten vind je een diepe tuin met volop privacy, een overkapping en diverse bijgebouwen. Dankzij het ruime perceel en de vele extra ruimtes biedt dit landhuis bovendien alle mogelijkheden voor werken aan huis, het uitoefenen van een hobby of het houden van kleindieren. Hier woon je in alle rust, met volop vrijheid om je woonwensen waar te maken. Westerhaar staat bekend als een gemoedelijk dorp in de gemeente Twenterand. Het dorp staat bekend om zijn groene omgeving, landelijke karakter en hechte gemeenschap. Voor dagelijkse voorzieningen hoef je niet ver: er zijn diverse winkels, een supermarkt, basisscholen en sportvoorzieningen aanwezig. Ook is er een rijk verenigingsleven, waardoor er altijd iets te beleven valt. Interesse in dit object? Aarzel dan niet om contact op te nemen! Indeling: Begane grond: De overdekte entree komt uit in de ruime hal, waar zich het toilet, de meterkast, de trap naar de eerste verdieping en de trap naar de kelder bevinden. Vanuit de hal is er toegang tot zowel de multifunctionele kamer als de woonkamer. De woonkamer is royaal opgezet en voorzien van airconditioning en een gezellige houtkachel. Via een glazen schuifpui is de woonkamer verbonden met de serre. Deze serre beschikt eveneens over een houtkachel en is daardoor ideaal als eetkamer of tweede zithoek. Vanuit hier geven dubbele openslaande deuren toegang tot de overkapping in de achtertuin. Aansluitend aan de woonkamer ligt de halfopen keuken uit 2021, stijlvol afgewerkt en voorzien van diverse inbouwapparatuur. De keuken grenst aan de praktische bijkeuken, die eveneens toegang biedt tot de overkapping. Eerste verdieping: Vanaf de overloop zijn alle vier de slaapkamers en de badkamer bereikbaar. De moderne badkamer is strak afgewerkt en beschikt over een toilet, dubbele wastafel en een inloopdouche. De slaapkamers zijn elk stijlvol ingericht en bieden genoeg ruimte.  Souterrain: Het souterrain is bereikbaar via een vaste trap vanuit de hal op de begane grond. Deze kelder is voorzien van een granieten vloer en hier bevindt zich een praktische extra bijkeuken met witgoedaansluiting, een keukenblok en airconditioning. Daarnaast is er een extra ruimte aanwezig die voor verschillende doeleinden gebruikt kan worden. Het souterrain beschikt verder over een ingebouwde garage met automatische deuren, ideaal om de auto veilig en droog te parkeren. Buiten: Het landhuis beschikt over een lange oprit met aan het einde een toegangspoort. Achter het huis strekt zich een royale tuin uit met een overkapping die aan de woning grenst. Een fijne plek om te genieten van lange zomeravonden of gezellig te borrelen met vrienden en familie. Verder vind je hier een vrijstaande berging en een garage, beide voorzien van water en elektra. Aan de berging grenst een carport, terwijl de garage voldoende ruimte biedt om de auto binnen te parkeren. Op het dak van de garage liggen bovendien 28 zonnepanelen, die bijdragen aan een duurzame energievoorziening. Bijzonderheden: * Bouwjaar 1984; * Woonoppervlak ca. 242 m²; * Perceeloppervlak 10.112 m²; * Inhoud ca. 913 m³; * Verwarming en warmwater middels HR-combiketel: Remeha, 2021; * Energielabel: C; * 28 zonnepanelen aanwezig; * Gelegen op een rustige en weidse plek; * Modern en stijlvol ingericht; * Souterrain met garage; * Vrijstaande berging en garage met veel ruimte; * Aanvaarding in overleg; * Bij koop is een waarborgsom/bankgarantie vereist van 10% van de koopsom. Jouw makelaar voor dit object: Robbin Groeneveld

Hipoteca berekenen

€ 1.145.000

Coste del comprador (estimado): € 24.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 22.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 1.169.750

3,04%

Anualmente

%

€ 57.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 1.145.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Landhuis, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
8 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
242 m²
Área del lote
10112 m²
Contenido
913 m³
Otra zona interior
29 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
35 m²
Espacio de almacenamiento externo
150 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1984
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Samengesteld dak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, kierdichting, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel en houtkachel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, beschutte ligging, buiten bebouwde kom, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht
Jardín
Tuin rondom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Carport, inpandig en parkeerkelder
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
23-09-2025

Instalaciones del baño

Douche, dubbele wastafel, en toilet

Instalaciones de garaje

Elektra en stromend water

Características adicionales

  • Airconditioning
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7676

Mapas de Google

Mapa de Westerhaar-Vriezenveensewijk

Explora Westerhaar-Vriezenveensewijk y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Westerhaar-Vriezenveensewijk

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Westerhaar-Vriezenveensewijk. En 2026 había 4.201 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 311.187.

Inhabitantes

4.201

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 311.187

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 24.855

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

88

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Westerhaar-Vriezenveensewijk
Año Inhabitantes
2021 4.240
2022 4.215
2023 4.215
2024 4.200
2025 4.150
2026 4.201

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Westerhaar-Vriezenveensewijk
Año Promedio WOZ
2021 EUR 215.117
2022 EUR 236.204
2023 EUR 279.136
2024 EUR 298.712
2025 EUR 311.187

Composición de los residentes

Edad

65+: 905 0-15: 700 15-25: 510 25-45: 995 45-65: 1.145

Nivel académico

Hoger

270

Praktisch

1.330

Middelbaar

1.350

Origen de los residentes (2025)

Europa

140

Nederland

3.875

Buiten Europa

135

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 318
Appartementen 205
Tussenwoningen 430
Vrijstaande woningen 596
Twee-onder-één-kap woningen 366

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 3
1900 tot 1925 25
1925 tot 1950 140
1950 tot 1970 514
1970 tot 1980 385
1980 tot 1990 264
1990 tot 2000 174
2000 tot 2010 122
2010 tot 2020 79
2020 en later 148

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

458

Etiqueta B

280

Etiqueta A

261

Etiqueta D

217

Etiqueta F

163

Etiqueta E

122

Etiqueta A+

118

Etiqueta G

89

Etiqueta A++++

83

Etiqueta A+++

29

Etiqueta A++

10

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Westerhaar-Vriezenveensewijk
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.411 3.262
2021 1.644 3.293
2022 1.302 3.102
2023 1.064 2.966
2024 1.029 3.048

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.005 • Electricidad: 2.491

Huurwoning

Gas: 970 • Electricidad: 2.394

Koopwoning

Gas: 1.149 • Electricidad: 3.511

Appartement

Gas: 666 • Electricidad: 1.964

Tussenwoning

Gas: 955 • Electricidad: 2.402

Vrijstaande woning

Gas: 1.239 • Electricidad: 3.770

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 997 • Electricidad: 2.927

Actividad empresarial en Westerhaar-Vriezenveensewijk (2025)

Handel en HORECA 75
Nijverheid en energie 115
Zakelijke dienstverlening 60
Overheid, onderwijs en zorg 50
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 10
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 40

Número total de establecimientos empresariales: 380

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Westerhaar-Vriezenveensewijk
Periodo Delitos
jan 2026 7
jul 2025 7
jun 2025 7
mei 2025 9
mrt 2025 8
mrt 2026 8
nov 2024 11
nov 2025 5
okt 2024 4
okt 2025 5
sep 2024 6
sep 2025 6

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Westerhaar-Vriezenveensewijk.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Westerhaar-Vriezenveensewijk

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Westerhaar-Vriezenveensewijk?

Westerhaar-Vriezenveensewijk telt in 2026 ongeveer 4.201 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

De gemiddelde WOZ-waarde in Westerhaar-Vriezenveensewijk is in 2025 circa € 311.187.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Westerhaar-Vriezenveensewijk ligt rond € 24.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 88 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

In Westerhaar-Vriezenveensewijk komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 596 woningen.

Meer viviendas in Westerhaar-Vriezenveensewijk

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.