Ir directamente al contenido
Logotipo de Molenbeek Makelaars Zeist

Laan van Vollenhove 218

3706AA Zeist • Utrecht

Vendido

€ 300.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 7.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 307.850

Precio de compra /m²: € 2.803

Galería de fotos

Descripción

In de torenflat bieden wij dit bijzonder lichte hoekappartement aan. Dankzij de gunstige ligging op de vierde verdieping geniet u hier van veel daglicht en een prettig uitzicht. Het appartement beschikt over twee ruime slaapkamers en een dubbele loggia, waar u heerlijk kunt ontspannen. In de onderbouw bevindt zich een praktische berging. Daarnaast is het mogelijk om een parkeerplaats bij het appartement aan te kopen of huren. Ideale ligging Het complex ligt nabij een buurtwinkelcentrum en op fietsafstand van het Utrecht Science Park. Direct onder het complex bevindt zich een opstapplaats voor het openbaar vervoer. Bovendien woont u hier op korte afstand van diverse uitvalswegen richting de snelweg, wat zorgt voor een uitstekende bereikbaarheid. Kortom: comfortabel wonen op een centrale locatie met alle voorzieningen binnen handbereik! Begane grond: Entree. Royale hal met bellentableau. Toegang tot trappenhuizen en liften. Vierde verdieping: Entree. Ruime hal met toegang naar het separaat toilet en de inpandige berging met meterkast. De lichte woonkamer is 26 vierkante meter groot. Er zijn twee slaapkamers aanwezig alsmede een serre en een loggia. In de serre is een fijn dubbel schuifraam aanwezig. De badkamer is tussen de twee slaapkamers in gelegen en voorzien van douche en wastafel. De keuken geeft toegang tot de loggia en is voorzien van een keuken in rechte opstelling. Bijzonderheden: - complex is op eigen grond gelegen. U betaalt dus geen erfpacht; - actieve Vereniging van Eigenaren. In het gebouw is een eigen huismeester aanwezig. De bijdrage aan de VVE is maandelijks € 307,51 De stukken van VVE verstrekken wij graag aan u; - verwarming middels blokverwarming. Hiervoor wordt maandelijks een voorschot betaald van circa € 99,22 per maand (2024). Op de radiatoren zijn metertjes geplaatst waar het werkelijke gebruik wordt berekend; - warm water door middel van een huurboiler; - het is mogelijk om een parkeerplaats bij te kopen of huren die bij het gebouw aanwezig zijn; - dit appartement is een voormalig huurwoning. Hierdoor zijn er een aantal clausules van toepassing. Graag legt onze makelaar deze aan u uit; - kamerverhuur is niet toegestaan in het gebouw. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 300.000

Coste del comprador (estimado): € 7.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 307.850

2,78%

Anualmente

%

€ 15.000

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 300.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, portiekflat (appartement)

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
4e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
107 m²
Contenido
356 m³
Espacio de almacenamiento externo
4 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1976
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dubbel glas
Calefacción
Blokverwarming
Agua tibia
Elektrische boiler (huur)
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In bosrijke omgeving en in woonwijk
Rescate
Inpandig
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
03-03-2026
Fecha de venta
28-03-2026

Instalaciones del baño

Douche en wastafel

Características adicionales

  • Lift
  • mechanische ventilatie
  • en natuurlijke ventilatie

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3706

Mapas de Google

Ver Zeist en el mapa

Vista espacial del área de trabajo en Zeist

Estadísticas de vivienda y vecindario en Zeist

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Zeist. En 2025 había 55.455 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 523.969.

Inhabitantes

55.455

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 523.969

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 31.853

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.788

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Zeist
Año Inhabitantes
2021 53.930
2022 54.550
2023 55.020
2024 55.215
2025 55.455

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Zeist
Año Promedio WOZ
2021 EUR 373.969
2022 EUR 411.410
2023 EUR 482.395
2024 EUR 493.766
2025 EUR 523.969

Composición de los residentes

Edad

65+: 11.800 0-15: 9.290 15-25: 6.710 25-45: 13.570 45-65: 14.070

Nivel académico

Hoger

17.510

Praktisch

8.450

Middelbaar

12.910

Origen de los residentes (2025)

Europa

4.070

Nederland

39.440

Buiten Europa

11.945

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 2.825
Appartementen 13.271
Tussenwoningen 5.804
Vrijstaande woningen 1.198
Twee-onder-één-kap woningen 3.351

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1
1700 tot 1900 613
1900 tot 1925 1.922
1925 tot 1950 4.171
1950 tot 1970 2.594
1970 tot 1980 2.749
1980 tot 1990 906
1990 tot 2000 889
2000 tot 2010 657
2010 tot 2020 899
2020 en later 492

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

6.218

Etiqueta A

5.131

Etiqueta G

3.129

Etiqueta B

3.075

Etiqueta D

2.982

Etiqueta E

2.384

Etiqueta F

1.663

Etiqueta A+

569

Etiqueta A+++

433

Etiqueta A++

396

Etiqueta A++++

170

Etiqueta A+++++

12

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Zeist
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.237 2.760
2021 1.394 2.844
2022 1.083 2.657
2023 935 2.498
2024 897 2.553

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.112 • Electricidad: 2.777

Huurwoning

Gas: 753 • Electricidad: 1.959

Koopwoning

Gas: 1.051 • Electricidad: 2.857

Appartement

Gas: 697 • Electricidad: 1.877

Tussenwoning

Gas: 956 • Electricidad: 2.587

Vrijstaande woning

Gas: 1.493 • Electricidad: 3.710

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 978 • Electricidad: 2.602

Actividad empresarial en Zeist (2025)

Handel en HORECA 1.080
Nijverheid en energie 715
Zakelijke dienstverlening 2.865
Overheid, onderwijs en zorg 2.120
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 660
Financiele diensten en onroerendgoed 495
Cultuur, recreatie en overige diensten 805

Número total de establecimientos empresariales: 8.800

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Zeist
Periodo Delitos
jan 2025 150
jan 2026 197
jul 2025 163
jun 2025 139
mei 2025 143
mrt 2025 155
nov 2024 144
nov 2025 160
okt 2024 160
okt 2025 163
sep 2024 129
sep 2025 145

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Zeist.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Zeist

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Zeist?

Zeist telt in 2025 ongeveer 55.455 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Zeist?

De gemiddelde WOZ-waarde in Zeist is in 2025 circa € 523.969.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Zeist?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Zeist ligt rond € 31.853 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Zeist?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.788 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Zeist?

In Zeist komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.271 woningen.

Meer viviendas in Zeist

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.