Ir directamente al contenido
Logotipo de Poldermakelaars & Leopardi

Goudriaanstraat 15

2136AM Zwaanshoek • Noord-Holland

Vendido

€ 335.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 343.550

Precio de compra /m²: € 3.806

Galería de fotos

Descripción

Ruim en rustig gelegen 4-kamer MAISONNETTE appartement met drie slaapkamers, zonnig balkon en ruime berging. Zwaanshoek ligt het in een erg groene omgeving, met meerdere recreatiegebieden op loop- of korte fietsafstand vanaf het appartement: de Boseilanden, PARK21, het Haarlemmerbos en de Groene Weelde. Winkelcentrum “Floriande”, ligt op nog geen 10 minuten fietsen, hier kun je terecht voor al je dagelijkse boodschappen en als je iets verder doorfietst, sta je ook zo in het centrum van Hoofddorp met een nog breder aanbod aan winkels en horeca. Ook in Bennebroek en Heemstede ben je binnen een handomdraai, de diverse uitvalswegen naar Den Haag, Amsterdam of Haarlem zijn goed bereikbaar via de Driemerenweg (N205). INDELING: BEGANE GROND: Centrale entree, bellentableau, brievenbussen en trappenhuis. EERSTE VERDIEPING: Entree, hal met meterkast, een separate toiletruimte met toilet en fonteintje, de trapopgang naar de tweede verdieping en de toegang tot de keuken en woonkamer. De half-open keuken is voorzien van een spoelbak met kraan, vaatwasser, 4-pits gaskookplaat met afzuigkap en een losse koel-vriescombinatie. De aangrenzende lichte woonkamer is gelegen achter de speelse ronde muur van de trap, hier heb je een eethoek, een zithoek en een loopdeur naar het op het zuidoosten gelegen zonnige balkon. TWEEDE VERDIEPING: Overloop, aan de voorzijde is gelegen de eerste slaapkamer en de badkamer, die voorzien is van een douche, toilet, wastafel en een wasmachine-aansluiting. Op de overloop tref je nog een stookruimte met de opstelplaats van de CV-ketel (Bosch, bouwjaar circa 2011) en een ruime bergkast waar eventueel ook een wasmachine-aansluiting gecreëerd kan worden. Aan de achterzijde is gelegen een tweede slaapkamer en ook de derde slaapkamer (masterbedroom). BERGING: Op de begane grond aan de buitenzijde van de complex bevindt zich nog een ruime privé-berging (circa 6 m²). BIJZONDERHEDEN: - Bouwjaar 1984. - Woonoppervlakte 88 m². - 3 volwaardige slaapkamers. - Energielabel A. - Kunststof kozijnen. - VvE-bijdrage circa € 123,- per maand. - Actieve Vereniging van Eigenaren. - Asbest- en ouderdomsclausule van toepassing. - Oplevering in overleg. Bekijk alle kenmerken

Hipoteca berekenen

€ 335.000

Coste del comprador (estimado): € 8.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 343.550

2,78%

Anualmente

%

€ 16.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 335.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, maisonnette (appartement)

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen
Ubicado en
2e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
88 m²
Contenido
278 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
7 m²
Espacio de almacenamiento externo
6 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1984
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Bosch VRC Eurostar (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
16-10-2025
Fecha de venta
24-02-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, en wastafel

Características adicionales

  • TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 2136

Mapas de Google

Zwaanshoek en el mapa

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Zwaanshoek

Estadísticas de vivienda y vecindario en Zwaanshoek

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Zwaanshoek. En 2025 había 2.240 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 649.000.

Inhabitantes

2.240

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 649.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 39.800

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

45

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Zwaanshoek
Año Inhabitantes
2021 2.040
2022 2.080
2023 2.160
2024 2.185
2025 2.240

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Zwaanshoek
Año Promedio WOZ
2021 EUR 469.000
2022 EUR 507.000
2023 EUR 605.000
2024 EUR 613.000
2025 EUR 649.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 395 0-15: 350 15-25: 290 25-45: 480 45-65: 725

Nivel académico

Hoger

610

Praktisch

400

Middelbaar

710

Origen de los residentes (2025)

Europa

205

Nederland

1.790

Buiten Europa

250

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 107
Appartementen 52
Tussenwoningen 346
Vrijstaande woningen 267
Twee-onder-één-kap woningen 123

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 7
1900 tot 1925 40
1925 tot 1950 46
1950 tot 1970 48
1970 tot 1980 350
1980 tot 1990 37
1990 tot 2000 136
2000 tot 2010 50
2010 tot 2020 118
2020 en later 106

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

278

Etiqueta A

228

Etiqueta B

166

Etiqueta G

60

Etiqueta A+++

57

Etiqueta D

52

Etiqueta F

27

Etiqueta E

23

Etiqueta A++++

5

Etiqueta A++

3

Etiqueta A+

1

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Zwaanshoek
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.420 3.570
2021 1.590 3.780
2022 1.210 3.520
2023 1.030 3.450
2024 1.000 3.550

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 960 • Electricidad: 2.730

Huurwoning

Gas: 1.030 • Electricidad: 2.490

Koopwoning

Gas: 1.030 • Electricidad: 3.600

Appartement

Gas: 990 • Electricidad: 2.630

Tussenwoning

Gas: 820 • Electricidad: 2.710

Vrijstaande woning

Gas: 1.440 • Electricidad: 4.680

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 840 • Electricidad: 4.010

Actividad empresarial en Zwaanshoek (2025)

Handel en HORECA 65
Nijverheid en energie 65
Zakelijke dienstverlening 125
Overheid, onderwijs en zorg 40
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 25
Financiele diensten en onroerendgoed 30
Cultuur, recreatie en overige diensten 30

Número total de establecimientos empresariales: 400

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Zwaanshoek
Periodo Delitos
jan 2025 2
jan 2026 8
jul 2025 6
jun 2025 3
mei 2025 5
mrt 2025 3
nov 2024 0
nov 2025 3
okt 2024 3
okt 2025 6
sep 2024 2
sep 2025 7

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Zwaanshoek.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Zwaanshoek

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Zwaanshoek?

Zwaanshoek telt in 2025 ongeveer 2.240 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Zwaanshoek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Zwaanshoek is in 2025 circa € 649.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Zwaanshoek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Zwaanshoek ligt rond € 39.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Zwaanshoek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 45 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Zwaanshoek?

In Zwaanshoek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 346 woningen.

Meer viviendas in Zwaanshoek

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.