Ir directamente al contenido
Logotipo de De Mooij makelaardij b.v.

Mauvestraat 9

3331VH Zwijndrecht • Zuid-Holland

Vendido

€ 318.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.210

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.360) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 326.210

Precio de compra /m²: € 4.025

Galería de fotos

Descripción

Deze leuke eengezinswoning met 4 slaapkamers is absoluut een bezichtiging waard! De woning beschikt o.a. over een lichte doorzonwoonkamer met laminaatvloer en openslaande deuren naar de tuin, een nette keuken in lichte kleurstelling met inbouwapparatuur, en een badkamer voorzien van een inloopdouche, toilet en wastafel. De woning beschikt daarnaast over een dakkapel op de tweede verdieping. Het perceel heeft een grootte van 134 m² erfpachtgrond, waarbij de canon € 39,- per jaar bedraagt (vast tot 31-12-2053). Wil je binnen kijken? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging! Indeling van de woning: Begane grond: Bij binnenkomst kom je in de entree/hal, waar zich de trapkast met meterkast, de toiletruimte en de toegang tot de woonkamer en keuken bevinden. De toiletruimte is geheel licht betegeld en voorzien van een fonteintje. De lichte doorzon woonkamer heeft een afmeting van ca. 6,55 x 3,58 m en is voorzien van een laminaatvloer. Aan de achterzijde bieden 2 openslaande deuren toegang tot de achtertuin. De keuken is gelegen aan de achterzijde van de woning en heeft een afmeting van ca. 3,13 x 2,28 m. De keuken is uitgevoerd in een nette, lichte kleurstelling en is voorzien van een inductiekookplaat, afzuigkap en koelkast/vriezer. Vanuit de keuken is er eveneens toegang tot de tuin. De achtertuin heeft een afmeting van ca. 10 meter diep en 6 meter breed en is gelegen op het noordoosten. De tuin beschikt over een achterom en een vrijstaande houten berging, ideaal voor het stallen van fietsen of het opbergen van tuinspullen. Eerste verdieping: Op de eerste verdieping bevinden zich 3 slaapkamers en de badkamer. Slaapkamer 1 ligt aan de voorzijde van de woning en heeft een afmeting van ca. 3,63 x 3,47 m. Deze kamer beschikt over een ruime inbouwkast en heeft een deur naar de naastgelegen slaapkamer (2). Slaapkamer 2 heeft een afmeting van ca. 3,63 x 2,98 m en beschikt eveneens over twee inbouwkasten. De huidige indeling met een doorloop tussen deze 2 slaapkamers kan eenvoudig worden aangepast, waardoor drie volledig zelfstandige kamers ontstaan. Slaapkamer 3 heeft een afmeting van ca. 3,03 x 2,28 m. De badkamer heeft een afmeting van ca. 1,44 x 1,77 m en is voorzien van een inloopdouche, toilet en wastafel. Tweede verdieping: Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping. Deze verdieping heeft een stahoogte van iets minder dan 2 meter en wordt daarom niet meegerekend als officieel woonoppervlak, maar biedt wel een praktische extra ruimte van ca. 16 m². Dankzij de dakkapel is deze verdieping goed bruikbaar als 4e slaapkamer, werkruimte of hobbykamer. Ook bevindt zich hier de opstelplaats van de Remeha cv-ketel (2016). Bijzonderheden: Eengezinswoning, bouwjaar ca. 1954. Woonoppervlakte ca. 79 m². Overige inpandige ruimte (zolder) ca. 16 m². Perceel 134 m² erfpachtgrond, canon vast t/m 31-12-2053, ca. € 39,- per jaar. 4 slaapkamers. Lichte doorzonwoonkamer met openslaande deuren naar de tuin. Achtertuin ca. 10 x 6 m met berging en achterom. Dakkapel op de tweede verdieping. Remeha cv-ketel (2016). Energielabel D. Oplevering in overleg. Van belang zijnde informatie: Alle aanbiedingen worden gedaan onder de navolgende voorwaarden: Nadrukkelijk vermelden wij dat deze informatieverstrekking niet als een aanbieding of offerte mag worden beschouwd en is niet meer dan een uitnodiging tot het doen van een bod. Aan deze gegevens kunnen derhalve geen rechten worden ontleend en zijn wijzigingen voorbehouden. De vermelde afmetingen/ oppervlakten in deze informatie zijn gemeten op basis van de BBMI (Branche Brede Meetinstructie). De meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Indien er plattegronden aan deze brochure zijn toegevoegd, houdt u er dan rekening mee dat deze plattegronden slechts een indicatie geven van de indeling. Verkopers behouden zich uitdrukkelijk het recht tot gunning voor. Tussentijdse verkoop voorbehouden. Het uitbrengen van een bod betekent niet automatisch dat u in onderhandeling bent. Bij meerdere serieuze kandidaten kan verkoper besluiten tot een inschrijving. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 318.000

Coste del comprador (estimado): € 8.210

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.360) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 326.210

2,78%

Anualmente

%

€ 15.900

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 318.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, tussenwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
79 m²
Área del lote
134 m²
Contenido
319 m³
Otra zona interior
16 m²
Espacio de almacenamiento externo
6 m²
Área del jardín trasero
60 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1954
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Etiqueta energética
D

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Gemeentelijk eigendom belast met erfpacht (einddatum erfpacht: 31-12-2053)

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
16-03-2026
Fecha de venta
11-04-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, en wastafel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3331

Mapas de Google

Ver Zwijndrecht en el mapa

Vista espacial del área de trabajo en Zwijndrecht

Estadísticas de vivienda y vecindario en Zwijndrecht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Zwijndrecht. En 2025 había 40.885 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 332.007.

Inhabitantes

40.885

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 332.007

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 31.976

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.518

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Zwijndrecht
Año Inhabitantes
2021 40.970
2022 40.960
2023 41.185
2024 41.050
2025 40.885

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Zwijndrecht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 230.476
2022 EUR 249.372
2023 EUR 293.501
2024 EUR 305.734
2025 EUR 332.007

Composición de los residentes

Edad

65+: 9.625 0-15: 6.405 15-25: 4.470 25-45: 10.220 45-65: 10.165

Nivel académico

Hoger

6.490

Praktisch

9.460

Middelbaar

13.450

Origen de los residentes (2025)

Europa

2.995

Nederland

29.070

Buiten Europa

8.830

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 3.079
Appartementen 8.275
Tussenwoningen 7.217
Vrijstaande woningen 420
Twee-onder-één-kap woningen 629

Período de construcción del edificio

Voor 1700 3
1700 tot 1900 43
1900 tot 1925 405
1925 tot 1950 1.076
1950 tot 1970 4.384
1970 tot 1980 2.888
1980 tot 1990 2.681
1990 tot 2000 836
2000 tot 2010 481
2010 tot 2020 148
2020 en later 488

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

6.086

Etiqueta A

4.079

Etiqueta D

2.616

Etiqueta B

2.474

Etiqueta E

2.060

Etiqueta F

1.048

Etiqueta G

662

Etiqueta A+

459

Etiqueta A+++

196

Etiqueta A++

58

Etiqueta A+++++

21

Etiqueta A++++

18

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Zwijndrecht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.051 2.685
2021 1.176 2.698
2022 908 2.537
2023 800 2.383
2024 778 2.414

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 959 • Electricidad: 2.694

Huurwoning

Gas: 711 • Electricidad: 1.923

Koopwoning

Gas: 878 • Electricidad: 2.746

Appartement

Gas: 650 • Electricidad: 1.906

Tussenwoning

Gas: 834 • Electricidad: 2.538

Vrijstaande woning

Gas: 1.624 • Electricidad: 4.166

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.119 • Electricidad: 3.351

Actividad empresarial en Zwijndrecht (2025)

Handel en HORECA 815
Nijverheid en energie 910
Zakelijke dienstverlening 1.045
Overheid, onderwijs en zorg 835
Landbouw, bosbouw en visserij 10
Vervoer, informatie en communicatie 620
Financiele diensten en onroerendgoed 230
Cultuur, recreatie en overige diensten 430

Número total de establecimientos empresariales: 4.905

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Zwijndrecht
Periodo Delitos
jan 2025 106
jan 2026 105
jul 2025 155
jun 2025 136
mei 2025 151
mrt 2025 147
nov 2024 106
nov 2025 118
okt 2024 115
okt 2025 119
sep 2024 133
sep 2025 125

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Zwijndrecht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Zwijndrecht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Zwijndrecht?

Zwijndrecht telt in 2025 ongeveer 40.885 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Zwijndrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Zwijndrecht is in 2025 circa € 332.007.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Zwijndrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Zwijndrecht ligt rond € 31.976 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Zwijndrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.518 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Zwijndrecht?

In Zwijndrecht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 8.275 woningen.

Meer viviendas in Zwijndrecht

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.