Hoogervorst Makelaardij
Hoogervorst Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Lisserbroek en de omgeving. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de lokale markt, helpen we u bij elke stap op het woningmarkttraject. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en financieel advies. Onze werkwijze is transparant, gedetailleerd en gericht op uw wensen. Wij communiceren in Nederlands en E...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Rooversbroekdijk 44
2162JX Lisse
€ 535.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 135 m²
- Superficie du terrain
- 129 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Huigsloterdijk 410
2158LS Buitenkaag
€ 650.000 k.k.
€ 4.221/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 154 m²
- Superficie du terrain
- 471 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Flierveld 83
2151LE Nieuw-Vennep
€ 675.000 k.k.
€ 4.720/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 143 m²
- Superficie du terrain
- 146 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Dopheidestraat 32
2165VP Lisserbroek
€ 515.000 k.k.
€ 4.364/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 118 m²
- Superficie du terrain
- 153 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Olycanstraat 22
2013PK Haarlem
€ 385.000 k.k.
€ 6.111/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 63 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Piet Heinstraat 129
2161VB Lisse
€ 900.000 k.k.
€ 6.716/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 134 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (48)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
48 avis total
Funda
37 commentaires sur Funda
11 commentaires sur Google
-
Magnoliastraat 35
10Hoogervorst Makelaardij heeft de verkoop van mijn woning uitstekend verzorgd. Vanaf het eerste gesprek tot en met de overdracht bij de notaris. Is zeer deskundig en altijd snel bereikbaar met duidelijke informatie.
-
van de Mortelstraat 42
9Contact met de makelaar verliep zeer soepel. We konden bellen, mailen en appen. Heel prettig. Afspraken werden zeer secuur nagekomen en de afhandeling was heel professioneel.
-
Verdilaan 127
10Zeer goede ervaring met Hoogervorst makelaardij. Deskundig, professioneel en duidelijk in de communicatie. Alles werd goed uitgelegd en het proces verliep soepel. Zeker aan te raden voor wie op zoek is naar een betrouwbare makelaar.
-
Dopheidestraat 45
10Traduit par l'IAMalgré la période de vente défavorable, la maison a été vendue en peu de temps. Et avec le trajectoire de vente, nous avons été très compétents accompagnés par Maurice et Corina.
-
Het Zwiggelterveld 110
9Traduit par l'IAAccompagnement compétent et adapté. Bonne communication, lignes directrices courtes. Belle présentation sur Funda. Bon service lors de la résolution. Contact agréable.
-
Bremstraat 10
9Traduit par l'IAMaurice connait beaucoup le marché local. Avec une vente fluide, nous sommes pour la troisième fois très satisfaits.
-
Randmeerstraat 43
10Traduit par l'IATout, depuis le premier contact jusqu'à la vente, s'est déroulé très facilement et professionnellement. Merci Maurice et Corina pour la belle collaboration !