Kuperus Makelaardij
"Tout sous le même toit. Laissez-vous complètement détendre."
Bij Kuperus Makelaardij laten we jarenlange ervaring en een persoonlijke aanpak samenwerken. Onze korte lijnen, open deur en veel enthousiasme maken ons kantoor uniek. Wij zijn flexibel en klantgericht, ook ’s avonds of in het weekend. Onze vriendelijke binnendienst zorgt ervoor dat alles soepel verloopt. Vanaf het eerste contact tot de sleuteloverdracht bij de notaris bent u goed begeleid. Wij leggen kwaliteit als prioriteit en zorgen...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Omloop 44 a
9201CC Drachten
€ 275.000 k.k.
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 113 m²
- Superficie du terrain
- 290 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Beugel 27
9202MB Drachten
€ 585.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 141 m²
- Superficie du terrain
- 649 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Kuinder 158
9204AG Drachten
€ 289.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 125 m²
- Superficie du terrain
- 160 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Bommegaerde 21
9244AE Beetsterzwaag
€ 525.000 k.k.
€ 4.070/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 129 m²
- Superficie du terrain
- 425 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Kromhoek 32
9249NE Frieschepalen
€ 350.000 k.k.
€ 3.500/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 100 m²
- Superficie du terrain
- 343 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Hillemalaan 24
9203PM Drachten
€ 365.000 k.k.
€ 2.967/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 123 m²
- Superficie du terrain
- 289 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (89)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
89 avis total
Funda
68 commentaires sur Funda
21 commentaires sur Google
-
Kobbeflecht 99
10Erg fijne makelaar die zich aanpast en jouw wensen. Helpt, geeft advies als het nodig is en is vriendelijk! Bedankt voor de service Chris!
-
Tjaarda 164
10Het contact met de makelaar heb ik als zeer prettig ervaren. Hij heeft alles zorgvuldig en professioneel aangepakt en tot in de kleinste details goed geregeld. Dat gaf veel vertrouwen en zorgde voor een soepel verloop van het hele proces.
-
Gauke Boelensstraat 46
10Dankzij Jacob en Chris het huis vlot verkocht. Erg behulpzaam en prima contact, alles ging in goed overleg. Erg fijn dat er na bezichtigingen even een update werd gegeven. Ik kan Kuperus zeker aanbevelen. Hartstikke bedankt!
-
Verlengde Schrans 84
9Zeer deskundig het verkoopproces afgewerkt. De twee personen hebben ons geweldig geholpen. Hele dikke pluim.!!
-
Molenbosch 58
9Zeer actief en betrokken! Hield ons steeds goed op de hoogte na elke bezichtiging. Dacht actief en creatief mee toen de verkoop van ons vakantiehuis toch anders bleek te verlopen dan een regulier koophuis. Door zijn actieve inzet veel bezichtigingen gehad en ondertussen een blije koper! Zullen deze makelaar zeker aanbevelen bij anderen.
-
Raai 123
9Alles prima geregeld en goed gecommuniceerd.Aan te bevelen voor een ieder die zijn huis 🏡 wil verkopen.
-
Bloemkamp 10
10Zeer tevreden over team Kuperus. Goede en duidelijke communicatie. Deze makelaar weet wat er speelt en heeft met een goed resultaat de woning verkocht. Ook voor vragen snel bereikbaar. Zeker een aanrader om Jakob Kuperus en zijn team in te huren.