Poortman Makelaars
Poortman Makelaars is een vertrouwd en betrouwbaar kantoor in Staphorst, waar wij ons met passie toewijden aan de woningmarkt van deze regio. Wij staan voor persoonlijke begeleiding, transparante communicatie en een gedegen aanpak die zowel kopers als verkopers in goede zorgen houden. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, taxatie en verhuur. Ons team van specialisten werkt met professionaliteit en betrokk...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Stroovledder 6
7991SB Dwingeloo
€ 1.095.000 k.k.
€ 7.878/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 139 m²
- Superficie du terrain
- 25430 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Sperwer 21
7951MG Staphorst
€ 525.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 143 m²
- Superficie du terrain
- 392 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Hinkenkamp 16
7963DA Ruinen
€ 375.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 106 m²
- Superficie du terrain
- 244 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Wilgenlaan 37
7954EB Rouveen
€ 535.000 k.k.
€ 3.110/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 172 m²
- Superficie du terrain
- 326 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Oude Rijksweg 681
7954GR Rouveen
€ 875.000 k.k.
€ 3.327/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 263 m²
- Superficie du terrain
- 3580 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Mensinge 5
7944RW Meppel
€ 709.000 k.k.
€ 3.939/m²
A++++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 180 m²
- Superficie du terrain
- 284 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (40)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
40 avis total
Funda
30 commentaires sur Funda
10 commentaires sur Google
-
Costersland 17
8Ik had persoonlijk meer verwacht qua vraagprijs. Maar uiteindelijk goed gekomen. Doordat de prijzen voor mijn gevoel in de woonplek hoger waren had ik het idee eerst dat het misschien te laag zou zijn. Maar uiteindelijk vertrouwen in de makelaar dat dit goed zou zijn
-
Randweg 30
10Ik vond het fijn hoe hun ons hebben geholpen. Om ons huis te verkopen. Het ging soepel en hebben best snel ons huis verkocht.
-
Oude Rijksweg 275
9Contact verliep prima, korte lijntjes, vriendelijke benadering, helemaal tevreden. Was een snelle verkoop, top gedaan
-
A.
2 -
Kievit 12
9Traduit par l'IAConnaissances du marché, m'ont bien tenu informé du déroulement des visites. Bon contact. Répondre rapidement à l'application commune.
-
Grutto 12
10Traduit par l'IALe contact s'est très bien passé. Toujours une réponse aimable et des explications. Nos compliments à cet égard👍
-
Hooikampen 7
10Traduit par l'IALe contact avec le courtier s'est déroulé très facilement. Principalement la communication rapide et claire nous ont été présentés comme une expérience très agréable.
-
Russenmaat 4
10Traduit par l'IAPour nous, c'était la première fois que nous vendions une maison. De tous les côtés, on nous donnait des conseils bien intentionnés. Notre agent immobilier a finalement apporté son calme et sa structure avec toute son expérience pour nous.