Marcel Overhof Makelaardij
"À la maison à Maastricht et Heuvelland"
Bij Marcel Overhof Makelaardij staat de klant centraal. Vanaf het eerste gesprek tot en met de overdracht wordt elke stap zorgvuldig begeleid, zodat jij je volledig kunt richten op wat werkelijk belangrijk is. Met meer dan 25 jaar ervaring in de branche en een scherp oog voor detail, zorgt Marcel er altijd voor dat het beste resultaat wordt behaald. De benadering is persoonlijk en transparant, zodat je altijd op de hoogte bent van wat e...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Frederik Hendriklaan 58 D 08
6224DG Maastricht
€ 450.000 k.k.
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 78 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Hogeborg 54
6228CM Maastricht
€ 375.000 k.k.
€ 2.953/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 127 m²
- Superficie du terrain
- 128 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Proost Banensstraat 45
6227XE Maastricht
€ 425.000 k.k.
€ 3.484/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 122 m²
- Superficie du terrain
- 143 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Beatrixstraat 4
6267BG Cadier en Keer
€ 315.000 k.k.
€ 3.281/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 96 m²
- Superficie du terrain
- 295 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
In de O 11
6225CH Maastricht
€ 340.000 k.k.
€ 2.833/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 120 m²
- Superficie du terrain
- 216 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Lage Kanaaldijk 15 K
6212AE Maastricht
€ 485.000 k.k.
€ 4.292/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 113 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (27)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
27 avis total
Funda
24 commentaires sur Funda
3 commentaires sur Google
-
Claudia Schuwirth
10Hele goede en snelle communicatie en Marcel heeft een uitstekende bereikbaarheid. Komt afspraken na en heeft mijn woning super snel en goed verkocht.
-
Oranjeplein 88 B
10Zeer vlotte en goede communicatie via Whatsapp, uitstekende bereikbaarheid en komt gemaakte afspraken na. Heeft mijn woning zeer vlot en goed verkocht.
-
Lara Gush
10We hebben een fantastische ervaring gehad met Marcel! Hij was uiterst professioneel, georganiseerd en proactief. Bovendien was zijn communicatie heel duidelijk en heeft hij er echt voor gezorgd dat het hele proces zo soepel en vlekkeloos mogelijk verliep. Ik zou hem van harte aanbevelen!
-
Humcoverstraat 80
9Wij zijn zeer tevreden over de samenwerking met Marcel. Het contact verliep prettig en professioneel, en we voelden ons gedurende het hele proces goed begeleid. Marcel stond altijd klaar om onze vragen te beantwoorden en was goed bereikbaar. Deze betrokkenheid en inzet hebben wij als zeer positief ervaren. Wij raden deze makelaar dan ook zeker aan!
-
Eva Gush
10Marcel werd mij aanbevolen door een vriend. Mijn dochters en ik hebben een zeer professionele ervaring gehad met Marcel, van het eerste contact tot de formele acceptatie van het bod. Marcel gaf ons alle benodigde informatie en details over de Nederlandse vastgoedmarkt op een toegankelijke en begrijpelijke manier. Hij hield ons constant op de hoogte. Ook zijn prijsadvies was perfect. Bezichtigingen vonden al snel na het plaatsen van de advertentie plaats en de deal was binnen zeer korte tijd afgerond. Ik heb verschillende ervaringen gehad met makelaars in Maastricht en kan daarom met volle overtuiging zeggen dat Marcel een uitstekende service levert. Een echte aanrader!