Nienaber Makelaars B.V.
"L'agent immobilier qui connaît la route"
Sinds 1919 staat het kantoor van Nienaber Woningmakelaars in Bussum, waardoor we het oudste makelaarsbedrijf van het Gooi zijn. Het kantoor is gevestigd aan de Albrechtlaan 14c, vlak bij het station Naarden-Bussum. Binnen onze organisatie combineren we woning- en bedrijfsmakelaardij met het beheer van woonruimtes en administratie voor V.v.E.’s. Onze expertise strekt zich uit over het hele Gooi, en onze makelaars staan u graag met advies...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Muiderzand 38
1274TB Huizen
€ 785.000 k.k.
€ 4.132/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 190 m²
- Superficie du terrain
- 565 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Veerplein 146
1404DC Bussum
€ 480.000 k.k.
€ 3.934/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 122 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
De Kuil 5
1251DZ Laren
€ 1.495.000 k.k.
€ 7.706/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 194 m²
- Superficie du terrain
- 865 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Laarderweg 124 D
1402RG Bussum
€ 235.000 k.k.
€ 7.121/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 33 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Spiegeldwarsstraat 7
1405HS Bussum
€ 485.000 k.k.
€ 5.272/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 92 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Kerkpad 4 b
1261TJ Blaricum
€ 1.085.000 ,-
€ 7.045/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 154 m²
- Superficie du terrain
- 250 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (49)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
49 avis total
Funda
32 commentaires sur Funda
17 commentaires sur Google
-
Prinses Margriethof 9
10Het contact was erg goed Via de app ging het snel gelijk antwoord op al onze vragen Super vriendelijk Zal deze makelaar zeker aanbevelen
-
Bilderdijklaan 71
10Wij kijken terug op een ontzettend fijne samenwerking met aankoopmakelaar Michiel van der Harst. Vanaf het eerste moment viel de professionaliteit op: het hele proces werd nauwkeurig bewaakt en we voelden ons continu goed begeleid. Wat voor ons echt het verschil maakte, was het meedenken tijdens de onderhandelingen en de eerlijke inzichten die we kregen over de voortgang. Ook werden twijfels open uitgesproken, wat juist veel vertrouwen gaf en hielp om weloverwogen keuzes te mak…
-
Meh BdH
10We hebben een zeer prettige ervaring gehad met Nienaber Makelaars, en in het bijzonder met makelaar Michiel van der Harst. Michiel is enthousiast, kundig en betrouwbaar, schakelt snel en denkt altijd proactief met je mee. Zijn adviezen zijn helder en goed onderbouwd, waardoor het verkooptraject soepel, efficiënt en zorgeloos verliep. Ook het contact met de overige collega’s was aangenaam en vlot. Wij bevelen Nienaber Makelaars dan ook van harte aan.
-
Zwarteweg 16