Nienaber Makelaars B.V.
"Der Makler, der den Weg kennt"
Sinds 1919 staat het kantoor van Nienaber Woningmakelaars in Bussum, waardoor we het oudste makelaarsbedrijf van het Gooi zijn. Het kantoor is gevestigd aan de Albrechtlaan 14c, vlak bij het station Naarden-Bussum. Binnen onze organisatie combineren we woning- en bedrijfsmakelaardij met het beheer van woonruimtes en administratie voor V.v.E.’s. Onze expertise strekt zich uit over het hele Gooi, en onze makelaars staan u graag met advies...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Muiderzand 38
1274TB Huizen
€ 785.000 k.k.
€ 4.132/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 190 m²
- Fläche des Grundstücks
- 565 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Veerplein 146
1404DC Bussum
€ 480.000 k.k.
€ 3.934/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 122 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
De Kuil 5
1251DZ Laren
€ 1.495.000 k.k.
€ 7.706/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 194 m²
- Fläche des Grundstücks
- 865 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Laarderweg 124 D
1402RG Bussum
€ 235.000 k.k.
€ 7.121/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 33 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Spiegeldwarsstraat 7
1405HS Bussum
€ 485.000 k.k.
€ 5.272/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 92 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Kerkpad 4 b
1261TJ Blaricum
€ 1.085.000 ,-
€ 7.045/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 154 m²
- Fläche des Grundstücks
- 250 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (49)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
49 Bewertungen insgesamt
Funda
32 Bewertungen auf Funda
17 Bewertungen bei Google
-
Prinses Margriethof 9
10Het contact was erg goed Via de app ging het snel gelijk antwoord op al onze vragen Super vriendelijk Zal deze makelaar zeker aanbevelen
-
Bilderdijklaan 71
10Wij kijken terug op een ontzettend fijne samenwerking met aankoopmakelaar Michiel van der Harst. Vanaf het eerste moment viel de professionaliteit op: het hele proces werd nauwkeurig bewaakt en we voelden ons continu goed begeleid. Wat voor ons echt het verschil maakte, was het meedenken tijdens de onderhandelingen en de eerlijke inzichten die we kregen over de voortgang. Ook werden twijfels open uitgesproken, wat juist veel vertrouwen gaf en hielp om weloverwogen keuzes te mak…
-
Meh BdH
10We hebben een zeer prettige ervaring gehad met Nienaber Makelaars, en in het bijzonder met makelaar Michiel van der Harst. Michiel is enthousiast, kundig en betrouwbaar, schakelt snel en denkt altijd proactief met je mee. Zijn adviezen zijn helder en goed onderbouwd, waardoor het verkooptraject soepel, efficiënt en zorgeloos verliep. Ook het contact met de overige collega’s was aangenaam en vlot. Wij bevelen Nienaber Makelaars dan ook van harte aan.
-
Zwarteweg 16