Ben Mordang Makelaardij
"Grand dans une approche personnelle !"
Sinds 1998 is Ben Mordang Makelaardij actief in Maastricht en de omgeving. In die tijd zijn veel veranderingen opgetreden, zoals de overstap van huis-aan-huisbladen naar digitale platforms voor het presenteren en verkopen van woningen. Onveranderd gebleven is onze persoonlijke full-service aanpak, waarbij we je vanaf de eerste kennismaking begeleiden tot en met de overdracht bij de notaris. Wij adviseren je op alle belangrijke stappen,...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Resedastraat 16
6214TP Maastricht
€ 295.000 k.k.
€ 4.275/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 69 m²
- Superficie du terrain
- 196 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Demertstraat 27
6227AM Maastricht
€ 475.000 k.k.
€ 3.467/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 137 m²
- Superficie du terrain
- 355 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Praaglaan 26
6229HJ Maastricht
€ 549.000 k.k.
€ 4.774/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 115 m²
- Superficie du terrain
- 296 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Via Regia 16 C
6217JS Maastricht
€ 299.000 k.k.
€ 3.115/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 96 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
In de Winkel 28
6241DL Bunde
€ 425.000 k.k.
€ 4.009/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 106 m²
- Superficie du terrain
- 284 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Scharnerweg 24
6224JH Maastricht
€ 450.000 k.k.
€ 3.061/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 147 m²
- Superficie du terrain
- 185 m²
- Chambres de coucher
- 5
Avis (59)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
59 avis total
Funda
33 commentaires sur Funda
26 commentaires sur Google
-
Tom Schaepkens
10Taxatie Snel, helder en volgens verwachting.
-
Jules Huntjens
10Via Ben Mordang Makelaardij ons appartement in Sittard verkocht. Onze makelaar Louis reageerde heel snel op onze vragen en heeft met zijn goede kennis van de markt ons appartement voor een mooie prijs verkocht. Wij zijn super tevreden over het hele verkoopproces.
-
Pletzersstraat 29 A
10Zeer tevreden over Mordang makelaardij de 2 de woning die ze voor ons met goed resultaat verkopen. Heldere duidelijke communicatie en goed bereikbaar als er vragen waren. Mijn aanbeveling voor iedereen kies voor Mordang makelaardij! Thanks.
-
Pallashof 26
10Louis Mordang is een top makelaar met verstand van zaken! Hij heeft ons zeer goed geholpen in de verkoop van ons huis.
-
Eveline Camps
10Traduit par l'IALouis nous a super accompagnés lors de la vente de la maison. Il est aimable, réagit rapidement (même le week-end) et fait plus qu'il ne devrait. Merci
-
Via Regia 2 A
8Traduit par l'IAPlaisir et très précis. Les engagements étaient clairs et ont été respectés conformément.
-
Salernolaan 18
9Traduit par l'IAPremier contact, lignes courtes, exécution adéquate et respect des engagements. Le service est donc bien organisé.
-
Tom van der Nat
10Traduit par l'IAService super ! C'est pourquoi la note maximale. Bon contact et bonne connaissance des affaires. Tout simplement TOP !