Sträter Makelaardij
Ons kantoor heeft een lange geschiedenis als familiebedrijf. Sinds de jaren tachtig staat het bekend als een betrouwbaar adres in de makelaarswereld, opgericht door Paul en Loes Sträter. Tegenwoordig draait het bedrijf verder onder leiding van Joost en Corien Sträter. De samenwerking binnen het team is nauw en persoonlijk, wat zorgt voor een sterke koppeling tussen collega’s. In de avonduren of op weekends wordt er vaak besproken wat er...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Soesterweg 212 B
3812BG Amersfoort
€ 475.000 k.k.
€ 7.090/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 67 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Schrikslaan 29
3762TB Soest
€ 885.000 k.k.
€ 6.321/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 140 m²
- Superficie du terrain
- 293 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Beestenmarkt 9
3811JA Amersfoort
€ 375.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 67 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Turfstreek 29
3766HR Soest
€ 795.000 k.k.
€ 6.853/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 116 m²
- Superficie du terrain
- 334 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Mieke Aartsmalaan 22
3769TZ Soesterberg
€ 975.000 ,-
€ 6.818/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 143 m²
- Superficie du terrain
- 342 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Soestdijkseweg Noord 496
3723HM Bilthoven
€ 1.400.000 k.k.
€ 9.859/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 142 m²
- Superficie du terrain
- 3485 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (28)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
28 avis total
Funda
28 commentaires sur Funda
-
Everard Meysterweg 40
10Erg fijne makelaar met veel kennis van zaken en de lokale markt en is super snel met alles regelen wat erg fijn is als je moet verkopen.
-
Burg Grothestraat 4 A
10Corien heeft ons van A tot Z zeer goed begeleid. Het betrof hier geen gewone verkoop maar een nalatenschap. Met helaas veel verschillende meningen van anderen. Corien heeft ook hierin geweldig bemiddeld. Wij kunnen deze makelaar van harte aanbevelen. Corien bedankt voor je inzet!! ( en geduld)
-
Dorsvlegel 101
10Het contact met de makelaar was makkelijk, snel, laagdrempelig en eerlijk en vriendelijk. De lijntjes waren kort. De verdere afhandeling volgt nog, maar ik voelde mij gehoord en gesteund bij de verkoop.
-
Heiligenbergerweg 68 B
10Joost is een makelaar die van de verkoop (en aankoop, we hebben beide al 2x met hem gedaan) een zo plezierig mogelijk proces maakt. Eerlijk, open, stijlvol, kundig en charmant. Een absolute aanrader!!!
-
Paulus Buyslaan 16
9Shr Strater kent de markt, en werkt mhard om de deal te krijgen. Ook na tientallen bezoeken houdt hij vast.
-
Eikenlaan 63
9Traduit par l'IALa communication était bonne. On a répondu rapidement à mes questions. L'organisation ensuite également bien gérée.