Hoeijmakers Makelaardij
Hoeijmakers Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in de regio Helden. Wij kennen het gebied als uw eigen woonplaats en brengen dat in elke transactie weer terug. Onze kennis van de lokale markt en onze passie voor woningzaken maken ons tot een betrouwbare partner in uw woningstap. Wij bieden diensten als verkoop, aankoop, verhuur en taxaties aan. Onze werkwijze is transparant, gedetailleerd en gericht op uw...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Wilgenpad 10
5995AK Kessel
€ 369.500 k.k.
€ 3.270/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 113 m²
- Superficie du terrain
- 258 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Burchtplein 2
5991CM Baarlo
€ 379.500 k.k.
€ 3.111/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 122 m²
- Superficie du terrain
- 227 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Lindelaan 26
5995NM Kessel
€ 395.000 k.k.
€ 2.394/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 165 m²
- Superficie du terrain
- 310 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu
Heikampweg 3
5995RN Kessel
€ 539.500 k.k.
€ 5.739/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 94 m²
- Superficie du terrain
- 9408 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
van Wijlickshove 6
5973KG Lottum
€ 329.500 k.k.
€ 4.067/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 81 m²
- Superficie du terrain
- 193 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Weverstraat 15
5991MR Baarlo
€ 374.500 k.k.
€ 3.228/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 116 m²
- Superficie du terrain
- 390 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (25)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
25 avis total
Funda
14 commentaires sur Funda
11 commentaires sur Google
-
Bongerd 31
10Ralf is een behulpzame makelaar. Denkt mee en zorgt dat je met al je vragen terecht kan. Dit was voor ons de 2de keer dat we hem hadden ingeschakeld omdat we houden van een makelaar die gewoon blijft.. Inmiddels is ons huis weer succesvol verkocht
-
't Höltje 48
9De communicatie kan eenduidiger. Meer gebruik van verkooptool gewenst. Prettige persoonlijke omgang. Altijd bereidt te ondersteunen.
-
Engelmanstraat 25 b
9In het voortraject prima service en tips gegevens voor de aankoop van onze nieuwe woning, daarbij de waarde van ons oude huis correct bepaald en de juiste begeleiding gegeven bij de verkoop ervan en alle afspraken zijn nagekomen.
-
't Höltje 7
9Traduit par l'IALa vente a été traitée de manière souple et professionnelle, la communication s'est également déroulée parfaitement. Réaction rapide aux questions en tout temps.
-
Schijfweg-Zuid 12
10Traduit par l'IANous sommes très satisfaits des accompagnements et du traitement de tout pendant le processus de vente.
-
Karreweg-Zuid 13
9Traduit par l'IARalf Hoeijmakers est un agent immobilier compétent, une personne aimable, facile à joindre et qui fera toujours ce petit pas supplémentaire pour vous. Je le recommande vivement !
-
Gen. Ritchiestraat 7
10Traduit par l'IALe contact s'est bien déroulé. Tout était bien. Rien n'a été mal réglé. J'ai eu de très bons entretiens. Il a tout bien réglé. Je suis très satisfait du courtier Hoeimakers.