Aelmans Driessens Makelaars
Aelmans Driessens Makelaars staat voor persoonlijk advies en uitstekende kennis van de lokale markt. Onze medewerkers zijn goed op de hoogte van de huizenmarkt in Beek en omgeving, waardoor we jou betrouwbaar kunnen begeleiden bij de verkoop, verhuur of aankoop van een woning. Bovendien bieden we taxaties en hypotheekadviezen aan, zodat je elke stap van de woonreis met vertrouwen kunt maken. Als NVM-makelaar voldoen we aan hoge kwalitei...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Steenstraat 44
6176CM Spaubeek
€ 235.000 k.k.
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 81 m²
- Superficie du terrain
- 223 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Molenberg 22
6191KM Beek
€ 420.000 k.k.
€ 5.060/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 83 m²
- Superficie du terrain
- 383 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Irenestraat 8
6191AV Beek
€ 299.000 k.k.
€ 2.769/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 108 m²
- Superficie du terrain
- 402 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Seipgensstraat 4
6164HP Geleen
€ 369.000 k.k.
€ 2.976/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 124 m²
- Superficie du terrain
- 270 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Agnes Printhagenstraat 28
6161EK Geleen
€ 345.000 k.k.
€ 2.018/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 171 m²
- Superficie du terrain
- 197 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Marie Koenenstraat 15
6191BT Beek
€ 365.000 k.k.
€ 3.802/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 96 m²
- Superficie du terrain
- 282 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (41)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
41 avis total
Funda
15 commentaires sur Funda
26 commentaires sur Google
-
Burg Strijkersstraat 29
9Zeer tevreden over dienstverlening van dit makelaarskantoor * Adequate bereikbaarheid en communicatie. * Goede kwaliteit van marketing en presentatie. * Transparante advisering m.b.t. vraagprijs en kennis van lokale woningmarkt. * Helderheid m.b.t. eigen kostenplaatje. * Nakomen van afspraken tijdens het gehele verkooptraject.
-
Pater Kusterspad 20
10Aelmans Driessen heeft ons van dag een zeer vakkundig begeleid bij de verkoop. Wij willen de heer John Driessen bedanken voor alles wat hij voor ons heeft gedaan.
-
Looiwinkelstraat 30
10Zeer prettig, open contact. Alles heel vlug en correct afgerond. Zeer tevreden, we zullen, als er ooit een volgende keer komt, weer voor deze makelaar kiezen
-
Kennedystraat 37
9Traduit par l'IAJohn Driessen et son soutien Tess Glaesmaekers étaient accessibles et heureux d'avoir une approche et une communication informelles.
-
Oranjesingel 16
10Traduit par l'IAApproche sans fioritures sur un marché surestimé. Faire ce qui a été promis et cela en accompagnant d'une communication irréprochable tout au long du parcours.
-
Henri Hermanslaan 420
10Traduit par l'IACommunication mutuelle agréable. Réponse rapide aux questions. Appartement bien et rapidement vendu. Je recommanderais volontiers Aldmans Driessens à toute autre personne.