A New Home Makelaardij
A New Home Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Kerkrade. Wij begripvol en geduldig helpen u bij het vinden van uw nieuwe thuis of het verkopen van uw huidige woning. Onze focus ligt op een rustige, transparante en persoonlijke benadering van het wonen. Wij bieden een breed aanbod diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur, taxaties en financieel advies. Onze werkwijze is gericht op kwaliteit, profess...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Winricusstraat 14
6467BN Kerkrade
€ 219.000 k.k.
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 76 m²
- Superficie du terrain
- 200 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Locht 93
6466GT Kerkrade
€ 445.000 k.k.
€ 1.952/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 228 m²
- Superficie du terrain
- 566 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Carboonplein 14 A
6466CX Kerkrade
€ 299.000 k.k.
€ 3.115/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 96 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Vroenstraat 9
6462VA Kerkrade
€ 325.000 k.k.
€ 1.477/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 220 m²
- Superficie du terrain
- 240 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Callistusstraat 21
6467CB Kerkrade
€ 275.000 k.k.
€ 3.198/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 86 m²
- Superficie du terrain
- 328 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Schout van Heeckerenring 42
6413VC Heerlen
€ 649.000 k.k.
€ 4.327/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 150 m²
- Superficie du terrain
- 478 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (64)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
64 avis total
Funda
30 commentaires sur Funda
34 commentaires sur Google
-
Olympiastraat 2
6Contact verliep goed op de momenten dat de makelaar beschikbaar was. Wel had de communicatie proactiever gemogen. Zo werd ik bijvoorbeeld niet tijdig geïnformeerd dat de woning online te koop stond, waardoor ik dit via vrienden moest vernemen terwijl ik op vakantie was. Dat vond ik niet prettig. Daarnaast had ik het gevoel dat de vraagprijs in eerste instantie te laag was ingezet. Na mijn feedback en toelichting is dit gelukkig wel netjes aangepast, wat ik waardeer. Tot slot k…
-
Finefrau 130
9Vanaf het moment van benaderen tot en met de verkoop was het super geregeld. Duidelijke communicatie en goed bereikbaar. Ik zou de makelaar van harte aanbevelen bij iedereen.
-
Hereweg 107
10Nathaly en haar team van A New Home Makelaardij hebben ons tijdens het gehele verkoopproces professioneel, persoonlijk en betrokken ontzorgd.
-
Insula 30
10Traduit par l'IAPlan d'action qui s'est révélé être le bon et la gestion après l'accord a été très professionnelle et agréable.
-
Poststraat 25
10Traduit par l'IAle contact a bien fonctionné. très compétent et aimable. très facilement joignable par téléphone. très aimable pour toutes les questions
-
Miriam Heijdendael
10Traduit par l'IAChers Nathalie et équipe, Un grand merci pour votre soutien rapide, professionnel et aimable. Nous avons trouvé l'ensemble du processus particulièrement fluide et sans souci, et c'est principalement grâce à votre engagement. Cela semblait toujours comme si vous étiez vraiment impliqués — c'est quelque chose que nous avons beaucoup apprécié. Nous sommes extrêmement heureux que tout se soit passé si bien. Merci pour votre excellent travail !