A New Home Makelaardij
A New Home Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Kerkrade. Wij begripvol en geduldig helpen u bij het vinden van uw nieuwe thuis of het verkopen van uw huidige woning. Onze focus ligt op een rustige, transparante en persoonlijke benadering van het wonen. Wij bieden een breed aanbod diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur, taxaties en financieel advies. Onze werkwijze is gericht op kwaliteit, profess...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Winricusstraat 14
6467BN Kerkrade
€ 219.000 k.k.
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 76 m²
- Área del lote
- 200 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Locht 93
6466GT Kerkrade
€ 445.000 k.k.
€ 1.952/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 228 m²
- Área del lote
- 566 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Carboonplein 14 A
6466CX Kerkrade
€ 299.000 k.k.
€ 3.115/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 96 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Vroenstraat 9
6462VA Kerkrade
€ 325.000 k.k.
€ 1.477/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 220 m²
- Área del lote
- 240 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Callistusstraat 21
6467CB Kerkrade
€ 275.000 k.k.
€ 3.198/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 86 m²
- Área del lote
- 328 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Schout van Heeckerenring 42
6413VC Heerlen
€ 649.000 k.k.
€ 4.327/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 150 m²
- Área del lote
- 478 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (64)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
64 reseñas total
Funda
30 opiniones en Funda
34 reseñas en Google
-
Olympiastraat 2
6Contact verliep goed op de momenten dat de makelaar beschikbaar was. Wel had de communicatie proactiever gemogen. Zo werd ik bijvoorbeeld niet tijdig geïnformeerd dat de woning online te koop stond, waardoor ik dit via vrienden moest vernemen terwijl ik op vakantie was. Dat vond ik niet prettig. Daarnaast had ik het gevoel dat de vraagprijs in eerste instantie te laag was ingezet. Na mijn feedback en toelichting is dit gelukkig wel netjes aangepast, wat ik waardeer. Tot slot k…
-
Finefrau 130
9Vanaf het moment van benaderen tot en met de verkoop was het super geregeld. Duidelijke communicatie en goed bereikbaar. Ik zou de makelaar van harte aanbevelen bij iedereen.
-
Hereweg 107
10Nathaly en haar team van A New Home Makelaardij hebben ons tijdens het gehele verkoopproces professioneel, persoonlijk en betrokken ontzorgd.
-
Insula 30
10Traducido por IAPlan de actuación que posteriormente resultó ser el correcto y la gestión después del acuerdo fue muy profesional y agradable.
-
Poststraat 25
10Traducido por IAla comunicación fue muy buena.muy competente y amable.buena accesibilidad telefónica.muy amigable con todas las preguntas
-
Miriam Heijdendael
10Traducido por IA¡Hola Nathalie y equipo, Muchísimas gracias por su rápida, profesional y amable asistencia. Hemos experimentado todo el proceso como algo especialmente fluido y sin preocupaciones, y eso es principalmente gracias a su dedicación. Siempre se sintió como si realmente pensaran en nosotros — eso lo hemos valorado enormemente. Estamos muy felices de que todo haya salido tan bien. ¡Gracias por su excelente trabajo!