Keijser & Drieman NVM Makelaars
"Plus de 25 ans maintenant un terme à Haarlemmermeer !"
Keijser & Drieman is een makelaarskantoor in Haarlemmermeer dat zich op maatwerk en persoonlijke aanpak richt. Wij begrijpen hoe verhuizen een emotionele ervaring kan zijn en zorgen daarom dat je op de hoogte bent van alle stappen, zonder onrealistische verwachtingen. Onze doelstelling is om zowel de beste prijs voor jouw huis te realiseren als het juiste huis te vinden binnen je budget. Wij zijn niet alleen makelaars, maar ook matchmak...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Annie Mankes-Zernikestraat 11
2135PL Hoofddorp
€ 650.000 k.k.
€ 4.815/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 135 m²
- Superficie du terrain
- 160 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Graan voor Visch 18409
2132GN Hoofddorp
€ 575.000 k.k.
€ 4.167/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 138 m²
- Superficie du terrain
- 149 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Clingenburg 26
2135CC Hoofddorp
€ 550.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 104 m²
- Superficie du terrain
- 147 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Florence Nightingalestraat 8
2131EB Hoofddorp
€ 500.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 109 m²
- Superficie du terrain
- 162 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Brandaris 94
2134XT Hoofddorp
€ 1.295.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 237 m²
- Superficie du terrain
- 530 m²
- Chambres de coucher
- 7
-
- Disponible
Irene Vorrinkstraat 46
2135SZ Hoofddorp
€ 550.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 138 m²
- Superficie du terrain
- 126 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (124)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
124 avis total
Funda
72 commentaires sur Funda
52 commentaires sur Google
-
Raadhuisplein 186
10De verkoop van mijn appartement verliep soepel en snel! Het team van Keijser en Drieman is deskundig en stond altijd klaar om te helpen.
-
Thomas Hansen
2Een ietwat late recensie. We dachten dat we een huis van 124 m² kochten, en zelfs na veel vragen en berekeningen waaruit bleek dat de afmetingen niet klopten, werd het duidelijk dat ze de grootte verkeerd hadden vermeld op Funda; het had 117 m² moeten zijn. Jaren later hebben we het huis zelf op de verwachte grootte gebracht, maar de vraagprijs was absoluut veel hoger dan zou moeten, zonder enige compensatie. Later bleken er ook nog diverse dingen kapot te zijn, wat niet was gemeld. Wees voorzichtig met deze makelaar en controleer altijd alles dubbel met een betrouwbare tussenpersoon.