Wilbrink Makelaardij o.g.
"Après 50 ans : plus que chez nous en maison dans la région !"
In een markt die steeds verder verandert, is het belangrijk om betrouwbaar en gedegen advies te krijgen. De begeleiding bij de verkoop of aankoop van een woning is daarbij een cruciaal onderdeel. Wij leggen veel aandacht aan de presentatie van uw onroerend goed, want dat speelt een grote rol in de verkoop. Daarom maken we gebruik van professionele fotografie, 360 graden foto’s, fullcolor plattegronden, video en slideshow om uw woning zo...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Libellestraat 33
7361BH Beekbergen
€ 448.000 k.k.
€ 5.271/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 85 m²
- Superficie du terrain
- 268 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Molenweg 18
7382BW Klarenbeek
€ 695.000 k.k.
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 114 m²
- Superficie du terrain
- 728 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Deventerstraat 130
8171AH Vaassen
€ 965.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 144 m²
- Superficie du terrain
- 2270 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Lage Bergweg 41 81
7361GT Beekbergen
€ 149.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 50 m²
- Superficie du terrain
- 465 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Kerkstraat 21
7383CB Voorst
€ 795.000 k.k.
€ 5.196/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 153 m²
- Superficie du terrain
- 795 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Disponible
Woudhuizerallee 28
7325ZP Apeldoorn
€ 595.000 k.k.
€ 3.696/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 161 m²
- Superficie du terrain
- 278 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (106)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
106 avis total
Funda
21 commentaires sur Funda
85 commentaires sur Google
-
Johan Bodd
10Onze vaste financieel adviseur op gebied van wonen. Neemt alle tijd voor de adviezen en kent onze wensen en behoeften op financieel gebied
-
Henrick Minnekenweg 42
10Prima samenwerking met de makelaar en medewerkster. Goed contact en alles keurig op tijd aangeleverd.
-
Marc Van Hoey
10 -
Stefanovski
10Goede service, snel geholpen. Top
-
Lampo Horemans
8Parking kan beter
-
Kervelstraat 24
9Gewoon heel goede begeleiding en snelle afhandeling correspondentie / afspraken. Niet alleen de makelaar zelf maar ook andere medewerkers.
-
Zwarte Bergweg 13
8De makelaar heeft alles correct en goed afgehandeld.De correspondentie liep goed,heeft met ons meegedacht
-
Aygyun Tasimov
8 -
Ste bet
8 -
Hoge Bergweg 16 73
8Traduit par l'IATout s'est déroulé correctement et de manière amicale. J'ai été informé à temps et les questions ont toujours été répondues.
-
Lierderstraat 9
10Traduit par l'IABelle agence immobilière qui connaît bien le marché local et donne de bons conseils. Le processus de vente s'est déroulé parfaitement. Les questions sont rapidement et professionnellement traitées.
-
Lage Bergweg 41 8
10Traduit par l'IALe premier contact, était ouvert partout et a fourni de bons conseils. Le caractère informel du contact nous a donné l'impression que le courtier était vraiment là pour nous.