In 2025 benoemd tot Topmakelaar Zuidwest-Overijssel, staat onze NVM makelaarskantoor voor betrouwbare en doortastende hulp bij de koop of verkoop van woningen. In Apeldoorn en omgeving zorgen we ervoor dat elke transactie zo soepel mogelijk verloopt, met aandacht voor de wensen van zowel koper als verkoper. Door onze expertise en open communicatie helpen we klanten niet alleen geld te besparen, maar ook een rustige en zorgvuldig gepland...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Loolaan 27 131
7314AC Apeldoorn
€ 300.000 k.k.
€ 3.093/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 97 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Kerklaan 6 M
7311AG Apeldoorn
€ 675.000 k.k.
€ 7.181/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 94 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Elegastgaarde 1
7329AH Apeldoorn
€ 750.000 k.k.
€ 4.808/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 156 m²
- Superficie du terrain
- 991 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Agricolastraat 14
7323JJ Apeldoorn
€ 675.000 k.k.
€ 4.561/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 148 m²
- Superficie du terrain
- 917 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Burglaan 45
7314BK Apeldoorn
€ 725.000 k.k.
€ 4.531/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 160 m²
- Superficie du terrain
- 330 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Acheter
Homerusstraat 62
7323PZ Apeldoorn
€ 895.000 k.k.
€ 4.761/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 188 m²
- Superficie du terrain
- 617 m²
- Chambres de coucher
- 6
Avis (129)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
129 avis total
Funda
36 commentaires sur Funda
93 commentaires sur Google
-
De Buitentuin 12
9Kundig team, goede communicatie, snel met reageren, Coen kent de markt en weet waar hij het over heeft. Kundige en vriendelijke fotograaf.
-
Don Carlosstraat 7
10Wij zijn zeer tevreden over de samenwerking met Coen. Hij heeft ons goed begeleid in de verkoop van de woning. Wij kunnen Coen dan ook zeker aanbevelen.
-
Ton Coenen
10Traduit par l'IAJ'ai eu besoin rapidement et bien d'une expertise et les attentes ont été pleinement satisfaites !
-
michel luimes
10Traduit par l'IACommunication claire et amicale. Évaluation rapidement réglée pour un prix compétitif.
-
Dennis Klein Hegeman
10Traduit par l'IAUn courtier sans bavure qui peut vendre votre maison de manière honnête et innovante. Vous pouvez également les faire appel en tant que courtier en achat ou pour l'évaluation de votre maison à un prix clair et honnête.
-
Donia Aissa
10Fijne ervaring met de taxateur die bij ons thuis is geweest. Zoals afgesproken kwam de taxatie op de afgesproken dag bij ons binnen.
-
Chemène Telgen
10Zeer tevreden over de taxatie door Open Deur Makelaardij. Het contact verliep prettig en snel, ook via WhatsApp zijn ze goed bereikbaar. Ze kwamen netjes op de afgesproken tijd en het taxatierapport was snel en volledig naar wens opgesteld. Zeker aan te raden!
-
Jan Worst
10Alles is heel soepel verlopen. Makelaar heeft appartement aanzienlijk hoger getaxeerd dan de eerst benaderde makelaar en vervolgens voor die prijs verkocht. Ook de de fotograaf verdient een vermelding; goede adviezen en heel mooie foto’s, ik wist niet dat wij zo mooi woonden :-)