Zuyderleven Makelaars
"LE MEILLEUR PETIT GARÇON (ET FILLE) DE LA CLASSE !"
Zuyderleven Makelaars staat bekend als het hoogst beoordeelde makelaarsoffice in Breda, 's-Hertogenbosch en de omgeving. Klanten geven een gemiddelde beoordeling van 9,9 voor verkoop en aankoop en een perfecte 10 voor verhuur. Wij geloven in transparante communicatie en een persoonlijke aanpak, waarbij we echt naar je luisteren om jouw doelen te bereiken. Onze dienstverlening is gebaseerd op betrouwbaarheid, waarbij we zeggen wat we doe...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Orthen 19
5231XN 's-Hertogenbosch
€ 450.000 k.k.
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 128 m²
- Superficie du terrain
- 132 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Academiesingel 42 A1
4811AC Breda
€ 345.000 k.k.
€ 7.188/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 48 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Academiesingel 42 B1
4811AC Breda
€ 325.000 k.k.
€ 6.633/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 49 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Academiesingel 42 C1
4811AC Breda
€ 499.000 k.k.
€ 5.309/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 94 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Schotenstraat 22
4844EG Terheijden
€ 450.000 k.k.
€ 3.913/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 115 m²
- Superficie du terrain
- 135 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Lindestraat 24
4711RM St. Willebrord
€ 395.000 k.k.
€ 3.990/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 99 m²
- Superficie du terrain
- 635 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (88)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
88 avis total
Funda
41 commentaires sur Funda
47 commentaires sur Google
-
Bazuinlaan 157
10Wij hebben het contact met Zuyderleven als erg prettig ervaren. We kregen altijd snel een reactie. Ze nemen echt de tijd voor je en blijven persoonlijk. We konden snel schakelen met de hypotheekadviseur (Bouke) en de aankoopmakelaar (Julius). Dit heeft er voor ons idee echt voor gezorgd dat wij dit huis voor zo'n mooi bedrag hebben kunnen kopen. Bedankt voor de vele bezichtigingen en het eerlijke advies.
-
Jannes Kimenai
2Met Zuyderleven ga ik nooit meer in zee. Heel veel wisseling van personeel en niemand daar komt zijn afspraken na. Je kan ze iedere maand betalen voor het onderhouden van je verzekeringen maar niemand doet er iets aan. Wanneer je ze nodig hebt omdat je schade hebt is er niemand thuis en is het eerste wat ze zeggen: je bent geen klant bij ons! en later blijk je ook niet verzekerd te zijn voor hetgeen wat je met de adviseur hebt besproken en via mail bevestigd hebt gehad. Na de eerste ronde ellende komen ze met een een nieuwe adviseur, laten we ze nog een kans geven. Die is binnen een jaar ook weer weg en reageert dus ook niet op zijn mail, en deze is ook niet doorgeschakeld naar een collega. Moet ik zelf weer uitvinden dat er weer niemand is die mij kan helpen! Nu wil ik de laatste verzekering opzeggen die ik nog via Zuyderleven heb lopen en dit duurt ook al weer 2 maanden!! Als dit zo opgezegd is ben ik gelukkig van ze af en hoef ik nooit meer iets met ze te maken te hebben